ORIGINÁLNE DARČEKY PRE CHALANOV

Drevene debny       

 

Tri pravidlá: Ako vyberať darčeky pre chalanov

Pravidlá, ako a kde zháňať či nezháňať darčeky sú v dnešnej, takmer výhradne online ére, na nezaplatenie. A my vám ich prinášame na zlatom podnose. Ak máte doma veľkého alebo malého chlapca, či dokonca oboch, určite oceníte tieto pravidlá a vyhnete sa tým nedorozumeniu a iným smutným chybám.

PRVÉ PRAVIDLO: ROZHODNE NIKDY NEDARUJTE MÄKKÉ DARČEKY

Zdá sa vám kačička, ktorá je vyobrazená na srdiečkových boxerkách, rozkošná? Vášmu chalanovi, či už veľkému alebo malému, sa stopercentne páčiť nebude. Ponožky alebo papuče so zvieratkami? Nuda!  Verte mi, že by ste len priložili pod bublajúcim kotlom, ktorý by jedného krásneho dňa vybuchol, a všetky vaše dobre mienené darčeky vám chrstol do tváre. Aby darček už na prvý dotyk nebol mäkký, vám zaručia iba naše debničky Manboxeo.

Drevene debny       

 

DRUHÉ PRAVIDLO: SMIEŠNE NEZNAMENÁ VTIPNÉ

Alebo si myslíte, že stolička s dvomi nohami namiesto štyroch sa bude zdať vašim chalanom vtipná? Už v živých farbách vidíte, ako sa na ňu posadí k prestretému stolu na oslave svojich narodenín a zletí ako hruška? To bude sranda! Áno, pre vás možno. Alebo ako bude piť z hrnčeka, ktorý je v tvare penisu a pije sa cez otvor na jeho konci? Dostanete záchvat smiechu? Asi nie. Na takéto darčeky pre chalanov rovno zabudnite.

Nie sú vôbec vtipné, zosmiešňujú obdarovaného a o taký darček nikto nestojí. Dajte mu naozaj vtipný darček. Každá z našich debien totiž vystihuje typicky chlapčenskú povahu aj z tej vtipnej stránky. Či už ide o Debnu pre pivára, Debnu pre rybára, Debnu s autokozmetikou, Debnu pre vinára či Debnu pre gurmána, vždy nájdete v každej z týchto škatúľ nejaký naozaj humorný prvok.

TRETIE PRAVIDLO: VÝBER TECHNICKÉHO DARČEKA NECHAJTE NA NICH

Technické darčeky od stavebnice Merkur cez roboty až po ten najnadupanejší herný notebook na trhu nekupujte, myšlienky na takéto nákupy radšej hneď zavrhnite. Pýtate sa nás prečo? Pretože to sú darčeky, s ktorými si vaši chalani radi robia radosť sami. Ich radosť nespočíva vo vlastníctve veci, ale hlavne z jej hľadania, skúmania a posudzovania. Je to dobrodružná cesta hľadania toho najlepšieho. Zďaleka pri ich výbere nejde o cenu, ale o vzrušenie pri hľadaní najlepšieho kúska. 

Darčeky pre chalanov by mali otestovať aj ich dobyvateľskú vlastnosť, ktorú by každý chalan mal mať od narodenia v sebe. Teda neváhajte a dajte svojmu malému alebo veľkému chalanovi presne taký darček, ktorý túto jeho prirodzenú vlastnosť zaručene otestuje. Dostať sa páčidlom do tak dôkladne zavretej debny, akou Manboxeo je, si žiada skutočne patričnú dávku zručnosti a šikovnosti. Tento originálny otvárací rituál v kombinácii so zaujímavým obsahom jednotlivých debien je zárukou perfektného darčeka pre chalanov v každom veku. Mladší chalani uvítajú pravdepodobne Debnu pre maškrtníka, tí starší pre zmenu Debnu pre pivára alebo Debnu pre milovníka whiskyDebna pre fitkára je vhodná pre malých aj veľkých chalanov. Manboxeo je ideálnym riešením na darčeky pre chalanov.Alebo vás skôr zaujíma darček pre priateľa?

 

Originalita

Netradičné darčeky pre mužov všetkých vekových kategórií. Obdarovaný si musí svoj darček vysekať PÁČIDLOM z DREVENEJ DEBNY! Originalita a zábava, to je naša Debna s páčidlom.

100% záruka

Sme si istí, že každý muž, ktorý od Vás dostane debnu Manboxeo, bude nadšený. Preto všetky debny zasielame s garanciou vrátenia peňazí v prípade reklamácie.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvom mieste. Náš tím sa vašimi otázkami zaoberá 24 hodín denne, dokonca aj počas spánku premýšľame, ako vám odpovieme, až sa prebudíme ;)

Naši zákazníci

[sk:our_customers_block_sticker_text]
MÁME UŽ VIAC AKO
50 000
spokojných zákazníkov
MÁME UŽ VIAC AKO 50 000 spokojných zákazníkov
[sk:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Overené našimi zákazníkmi
5 z 5
Z tohoto obchodu lze obdarovat a potěšit své příbuzné nebo kamarády pěkným originálním dárkem pro jakoukoli příležitost. Velká nabídka zboží za přijatelnou cenu, každý si najde jakým dárkem zaujmout a překvapit obdarovaného.Byla jsem moc překvapena a spokojena. Mohu vřele doporučit.
5 z 5
Objednala jsem box ve středu v odpoledních hodinách a ve čtvrtek mi bylo zboží v pořádku dodáno. Určitě znovu využiji, je to perfektní dárek pro všechny gurmány :)
  • + Velmi rychlé dodání
  • + Výborná komunikace
  • + Originální dárek pro muže
5 z 5
Fantastický nápad (vše vychytané do posledního detailu), objednala jsem jako dárek,už se těším, až jej oslavenci budou otevírat. Rychlá expedice,druhý den ráno po objednání jsem měla doma. Pokud se dárek osvědčí (s čímž samozřejmě počítám), určitě můj nákup nebyl posledním!