ODPORÚČAME OBJEDNAŤ DARČEK UŽ TERAZ 🎄 O DEBNY JE OBROVSKÝ ZÁUJEM A MÁME LEN OBMEDZENÉ MNOŽSTVO
Bedna s autokosmetikou
CarBoxeo
Dárková bedna s autokosmetikou
CarBoxeo
Bedna s autokosmetikou
CarBoxeo
Společné fotografie k velkým bednám
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám

Darčeková Debna s autokozmetikou + Páčidlo

Táto darčeková debna s páčidlom ponúka vášmu vozidlu kompletnú sadu vysoko kvalitnej americkej autokozmetiky Meguiar's, bez ktorej sa pri údržbe vozidla jednoducho nezaobídete. Vďaka debne s autokozmetikou akékoľvek staršie vozidlo premeníte v úplne... Zobraziť celý popis
88.00 EUR
92.00 EUR
* Ceny sú vrátane DPH
(3)
Čo Manboxeo obsahuje?
8 prémiových produktov
Doručenie zadarmo
Predpokladané doručenie: ZAJTRA 26.10.
Ihneď k odoslaniu
Bezpečné balenie
Čísla na debnu
Odkaz zadarmo
Dostatočná trvanlivosť
Kvalitné produkty
Manboxeo Debna s autokozmetikou obsahuje 8 položiek:
Ručne vyrobená darčeková debna Manboxeo
Páčidlo z dielne Manboxeo
Osobný ODKAZ
Tekutý vosk s prírodnou karnaubou Meguiar's 473 ml
Extra hustý autošampón s kondicionérmi Meguiar's 473 ml
Zloženie
Penový odstraňovač hmyzu a asfaltu Meguiar's 425 g
Leštenka na číre plasty Meguiar's 296 ml
Zloženie
Penové aplikátory Meguiar's 2 kusy
Zloženie
Rozmery a váha
Váha:
4,8 kg
Trvanlivosť potravín:
/
Skladovateľnosť:
/
Vonkajšie rozmery debny:
28 x 28 x 28 cm
Informácie o doručení
  • Z balenia nejde poznať, že se jedná o darček
  • Faktúru zasielame len online do e-mailu
  • Všetko je starostlivo a bezpečne zabalené
  • Vieme, že darček musí doraziť perfektný :)

Kompletná renovačná sada pre obnovu laku

Táto darčeková debna s páčidlom ponúka vášmu vozidlu kompletnú sadu vysoko kvalitnej americkej autokozmetiky Meguiar's, bez ktorej sa pri údržbe vozidla jednoducho nezaobídete. Vďaka debne s autokozmetikou akékoľvek staršie vozidlo premeníte v úplne nové. Debna poteší každého, kto chce svojmu vozidlu dopriať maximálnu starostlivosť. Pri správnej aplikácii produktov vydržia prostriedky dlhú dobu;)

Táto sada vyrieši nasledovné ...

Produkty v debne pre mužov zbavia lak vozidla od cestnej nečistoty, prachu, vtáčieho trusu, miazgy zo stromov, vzduchom roznesenej hrdze, asfaltových bodiek, lakového poprašku, oxidácie, straty lesku, zmatnenia povrchu, hologramov, kruhových škrabancov (najčastejšie spôsobené nešetrným umývaním, najmä v kefových umývačkách, najlepšie viditeľné na priamom slnku), bežných škrabancov (viditeľné aj na dennom svetle - ak pri prejdení nechtom škrabanec cítite ako ryhu, nie je možné ho odstrániť autokozmetikou!), škvŕn (napr. od tvrdej vody, hmyzu, vtáčieho trusu, miazgy či iných chemicky agresívnych nečistôt). Odstraňovanie nečistôt z vášho auta vďaka týmto produktom nikdy nebolo jednoduchšie:

Tekutý vosk s prírodnou karnaubou Meguiar 's 473 ml - prírodný tekutý vosk s obsahom prírodnej karnauby dodá vášmu laku ochranu, podporí lesk a okrem iného zaistí aj perfektné odpudzovanie vody, ktorá prináša na povrch karosérie najviac nečistôt.

Extra hustý autošampón s kondicionérom Meguiar's 473 ml - tento výborne penivý autošampón obsahuje optické rozjasňovače a kondicionéry, ktoré lak vyživujú a dodajú vášmu autu perfektný a ligotavý vzhľad aj pri bežnom umývaní. Šampón je šetrný k voskovej vrstve, má vyvážené pH a môžete ho použiť aj na umývanie matných lakov! Stačí zmiešať 30 ml šampónu so 4 litrami vody a vrhnúť sa na ľahkú údržbu vozidla.

Penový odstraňovač hmyzu a asfaltu Meguiar's 425 g - zbaviť sa hmyzu a asfaltu s týmto penovým odstraňovačom bude naozaj ľahké, je totiž radikálne účinný a úplne šetrný, bezpečný pre lak, chrómové časti, plasty, svetlá aj kovy.

Leštenka na číre plasty Meguiar's 296 ml - leštenka Meguiar's je presne to, čo pre vaše plasty potrebujete! Vďaka nej ľahko vyleštíte svetlomety, štíty palubných prístrojov, priezory motocyklových prilieb a iné povrchy z plexiskla a čírych plastov. Bojujte účinne proti oxidácii, žltnutiu a škrabancom jedine s touto leštenkou.

Penové aplikátory Meguiar's 2 kusy - mäkké penové aplikátory, ktoré vám skvele padnú do ruky, vám odporúčame na aplikáciu rôznych prípravkov: lešteniek, voskov, čističov interiéru a iných produktov. Aplikátory sú vhodné na použitie na všetky typy povrchov - lakované aj nelakované, plastové, kožené aj čalúnené. Sú k nim maximálne šetrné, nehrozí teda ich poškodenie ani poškriabanie. 

Manboxeo – keď obyčajné darčeky pre mužov nestačia!

Čo hovoria naši zákazníci?
11.2.2021
+ Spolahlivost, kvalita, rychle dorucenie
30.10.2019
Absolutna ochota a rýchlost
27.6.2019
+ Rychle dodanie,prijemna komunikacia,,
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookies Viac info