ORIGINÁLNY DARČEK PRE OTCADrevene debny      

 

Každý rok nový darček pre otca

Synmi a dcérami zostávame po celý život. Darček pre otca riešime každý rok, ale ako byť pri súčasnom obrovskom výbere darov originálni? Ako stále prinášať niečo nové a pritom neobyčajné a výnimočné? Je to vôbec v dnešnej uponáhľanej a pretechnizovanej dobe ešte možné?

Darček sa líši podľa vášho, ale aj otcovho veku, od pozvania na hranie futbalu za domom cez kúpu lístka na MS vo futbale, až po pravidelné návštevy spojené s hraním sa s vnúčatami či dokonca pravnúčatami.  

 

Drevene debny       

 

 

NÁSŤROČNÝ VEK: NEZARÁBAM VEĽA, TAK ČO MÁM KÚPIŤ?

Vchádzajúc z vašich finančných možností môže byť zháňanie darčeka jednoduchá, alebo i  najťažšia vec na svete. Nikto neočakáva, že otcovi dáte najnovší typ mobilu. Naopak, najcennejší je v tomto období spoločne strávený čas. Pozvite otca na svoj športový zápas, frisbee do parku, šach, zápas domácej futbalovej alebo hokejovej súťaže alebo si choďte spolu zabehať. Ak však darček pre otca chcete silou-mocou riešiť nákupom čohosi, vychádzajte zo svojich možností.

Otca určite nikdy nebude žiadny dar mrzieť, naopak, bude rád, že je od vás. Môže to byť otvárač na pivo či jeho obľúbená značka whisky v klasickej debne od whisky. Takéto dva typy darčekov určite potešia a vy ich jednoducho kúpite na našom webe. Darujte svojmu otcovi Debnu pre pivára alebo Debnu pre milovníka whisky a doprajte mu jeho obľúbenú vec v originálnom balení.

DOSPELÝ VEK: ZARÁBAM, ALE NEMÁM NÁPAD

V tomto veku môžeme svojim otcom zaobstarať takmer čokoľvek. Pravda je, že je potrebné v predošlej vete klásť dôraz na slovko takmer, pretože v dnešnej dobe peňazí čokoľvek kúpiť nemožno. A práve v dnešnej uponáhľanej dobe si stále neuvedomujeme, že najlepším darom je spoločne strávený čas. Kúpte napríklad vrak veľmi starého auta či motocykla a vráťte mu so svojím otcom spoločne znova život. Nie je lepší darček ako čas, ktorý strávi so svojím potomkom alebo aj vnúčatami. Tento typ daru je však vhodný skôr pre synov. Ani dcéry však nemusia hádzať flintu do žita. Darom od nás uschovaným v drevenej debne svojho otca určite prekvapíte, pobavíte a stopercentne potešíte. Ak je váš otec mužom, ktorý dbá o svoj zovňajšok a hygienu, darujte mu debničku Debničku pre mužov hygiena. Ak váš otec rád chytá ryby či trampuje v prírode, nadeľte mu Debnu pre rybára alebo Debnu pre golfistu. Alebo ak je váš otec vášnivý hráč pokru, určite privíta Debnu s autokozmetikou. Žiadny z otcov neohrnie nos ani nad niektorou zo škatúľ Debna pre gurmána, Debna s chilli, či Debna pre maškrtníka 

Stále platí, že pozvanie na športovú akciu otec určite neodmietne. Je veľa možností, akú športovú udalosť pre svojho otca vybrať. Veľa otcov si udržuje kondíciu rôznymi športovými aktivitami, či už ide o rekreačný futbal s priateľmi alebo hranie stolného tenisu či pravidelné návštevy posilňovne. Ak chcete otca jedinečne podporiť pri udržiavaní fyzickej kondície, máme práve pre vás ideálny darček pre otca. Darujte mu Debnu pre fitkárov.

Nebo Vás spíše zajímá darček pre starého otca?

 

Originalita

Netradičné darčeky pre mužov všetkých vekových kategórií. Obdarovaný si musí svoj darček vysekať PÁČIDLOM z DREVENEJ DEBNY! Originalita a zábava, to je naša Debna s páčidlom.

100% záruka

Sme si istí, že každý muž, ktorý od Vás dostane debnu Manboxeo, bude nadšený. Preto všetky debny zasielame s garanciou vrátenia peňazí v prípade reklamácie.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvom mieste. Náš tím sa vašimi otázkami zaoberá 24 hodín denne, dokonca aj počas spánku premýšľame, ako vám odpovieme, až sa prebudíme ;)

Naši zákazníci

[sk:our_customers_block_sticker_text]
MÁME UŽ VIAC AKO
50 000
spokojných zákazníkov
MÁME UŽ VIAC AKO 50 000 spokojných zákazníkov
[sk:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Overené našimi zákazníkmi
5 z 5
-
  • + Přehledné, kvalitní, dobře zvolené kombinace zboží. Oceňuji, že faktura není přiložena v balíku, tudíž možné poslat přímo na adresu obdarovaného. Velká spokojenost!
5 z 5
Vstřícní lidé, originální nápady, zajímavý web, celkově super jednání!
  • + Velmi příjemný a milý personál
  • + Rychlé jednání
5 z 5
Byl jsem celkove moc spokojen jak s darkem, tak s pristupem obchodu.
  • + Super pristup personalu, zodpovedel vsechny dotazy a druhy den bylo zbozi doruceno.