ORIGINÁLNY DARČEK pre starého otca

 

Drevene debny      

 

Vyberáme jedinečný a originálny darček pre starého otca

Ani darček pre starého otca sa nevyberá ľahko. Dnes je už väčšina seniorov aktívna.  Rozoznávame dva hlavné typy starších ľudí.

PRVÝ TYP: MÁME DOMA VEĽMI AKTÍVNEHO SENIORA

Aktívny starý otec rád športuje, rybárči, navštevuje univerzitu tretieho veku, cestuje, chodí za kultúrou, vyberá sa na potulky prírodou, behá za babami či babkami a celkovo si užíva život, možno dokonca vo svojom pokročilom veku stále pracuje. Ideálny darček pre seniora aktívneho typu je čokoľvek, čo podporuje jeho záujmy a koníčky. Lístok do divadla, návnada na háčik, niečo do telocvične, wellness pobyt v kúpeľoch s pešími túrami i kúpeľnými procedúrami, dobrodružstvo v prírode, a mnoho ďalšieho.

Pre aktívneho starého otca je možné u nás nájsť a vybrať darček naozaj ľahko, voliť môžete ihneď z niekoľkých zaujímavých variantov darčekových debničiek, ktorými sú debny pre rybára, pre golfistu či pre fitkára.

 

Drevene debny       

 

DRUHÝ TYP: MÁME DOMA SKÔR PASÍVNEJŠIEHO SENIORA

Taký starý otec sa rád usadí k obľúbenému filmu, seriálu či športovému prenosu, číta, lúšti krížovky a snaží sa pokojne tráviť jeseň života. Skvelý darček pre starého otca je všetko, čo mu spríjemní alebo zlepší život. Dobrou voľbou sú napríklad bezdrôtové slúchadlá pripojiteľné k televízii s integrovaným rádiom. Starý otec bude môcť počúvať obľúbený program tak nahlas, ako chce, ale v miestnosti nebude hluk ako na štadióne. Nová kvalita do života. Radosť tradične urobia aj knihy plné krížoviek s veľkými písmenkami a veľkými okienkami, prípadne i lupa s integrovaným svetlom. Starčekov určite neurazí niektorá z debien plných dobrôt. Či už pôjde o Debnu pre gurmánaDebnu pre maškrtníka, Debnu s chilli, Debnu pre milovníkov whiskey alebo Debnu pre pivára. Jedlo, maškrty, dobré pivko či kvalitnú whiskey má rád každý muž, či už je v pokročilom veku alebo nie.

SPOJTE OBA TYPY: MOŽNOSŤ, KTORÁ VÁM MOŽNO NENAPADLA

Existuje ešte jedna možnosť spoločná pre oba typy seniorov. Najviac potešíte starého otca  tým, že ho viac zapojíte do svojho života. Darček pre starého otca vo forme väčšej pozornosti je nad všetkými darčekmi. Už len tým, že mu častejšie zatelefonujete alebo zavoláte cez internet, budete k nemu chodiť na pravidelné návštevy alebo si s ním naplánujete trebárs aj dovolenku. Budete prekvapení, akú radosť starému otcovi urobíte, možno sa z pasívneho, neustále sa sťažujúceho a lamentujúceho frfloša stane aktívny veselý starký.Nezabúdajme, že ako sa do hory volá, tak sa z nej ozýva. Ako sa my pred svojimi deťmi správame k našim seniorom, tak sa raz ony budú správať k nám. Buďte deťom dobrým príkladom. Všetci budete šťastnejší.

Alebo vás skôr zaujímajú darčeky z lásky?

 

Originalita

Netradičné darčeky pre mužov všetkých vekových kategórií. Obdarovaný si musí svoj darček vysekať PÁČIDLOM z DREVENEJ DEBNY! Originalita a zábava, to je naša Debna s páčidlom.

100% záruka

Sme si istí, že každý muž, ktorý od Vás dostane debnu Manboxeo, bude nadšený. Preto všetky debny zasielame s garanciou vrátenia peňazí v prípade reklamácie.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvom mieste. Náš tím sa vašimi otázkami zaoberá 24 hodín denne, dokonca aj počas spánku premýšľame, ako vám odpovieme, až sa prebudíme ;)

Naši zákazníci

[sk:our_customers_block_sticker_text]
MÁME UŽ VIAC AKO
50 000
spokojných zákazníkov
MÁME UŽ VIAC AKO 50 000 spokojných zákazníkov
[sk:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Overené našimi zákazníkmi
5 z 5
-
  • + Přehledné, kvalitní, dobře zvolené kombinace zboží. Oceňuji, že faktura není přiložena v balíku, tudíž možné poslat přímo na adresu obdarovaného. Velká spokojenost!
5 z 5
Vstřícní lidé, originální nápady, zajímavý web, celkově super jednání!
  • + Velmi příjemný a milý personál
  • + Rychlé jednání
5 z 5
Byl jsem celkove moc spokojen jak s darkem, tak s pristupem obchodu.
  • + Super pristup personalu, zodpovedel vsechny dotazy a druhy den bylo zbozi doruceno.