Originálne Darčeky z Lásky

darek-pro-muze


Vybrať darček

 

Ako na darčeky z lásky bez zbytočného utrácania? Nerobte si z toho vrásky.

Najprv si musíme uvedomiť jednu podstatnú vec: Ak chceme muža prekvapiť a potešiť ho, to môžete dokázať aj svoju šetrnosťou. Tj. že za darčeky neminiete zbytočne veľa peňazí. Ako na to? Jednoducho a dokonca aj s radosťou. Aké sú teda darčeky bez nerozvážneho utrácania? Rozhodne darované s potešením, a to s potešením darujúceho i obdarovaného.

Darujte mu ...
... svoje majstrovské dielo

Ako je známe láska prechádza žalúdkom, tak úžasnými darčeky sú poukazy na vami osobne pripravené večere. Hoci, alebo skôr obzvlášť, ak nie ste žiadnym kulinárskym expertom, túto snahu váš milovaný viac ako ocenia. Vyberte si nejaký jednoduchý recept, ktorý sa podarí naozaj každému amatérskemu kuchári. Vzhľadom k tomu, že väčšina mužov miluje mäso, stane sa takáto hovädzie pečienka s opečenými zemiakmi a grilovanými fazuľkami, pre neho majstrovským dielom a vy obdivovanou a uctievanú bohyňou.

Ale pre prípad, že vás nebolí minúť pre svojho milého nejakú tú korunu a dopriať mu potom skutočne jedinečný a zároveň originálne vtipný darček z lásky, sme pre Vás pripravení zaslať Vám Vami zvolenú bedňu Manboxeo, ktorú zatlčieme so všetkou hrdosťou. Ako náhradka za domáce večeru poslúži naše Debna pre gurmána a miesto domáce večere bude po jedinečnom zážitku z otvárania krabice i poriadny piknik.

 

 

... svoju výsostnou pozornosť

Zdá sa vám to čudné, že? Ale vašej pozornosti o jeho osobu si muž bude ceniť, takmer bez výnimky, najviac. Darčeky z lásky vo forme pozornosti, napr. 10 poukazov na vašu zvýšenú pozornosť, na detailné záujem o jeho osobu vo forme: Miláčik, čo si robil celý deň? Poď sa natiahnuť a zapni si futbal, mám tu pre teba pivo a obľúbené zemiačiky; ai. Vás v jeho očiach vynesú do nebies. A keď to doplníte Debnou pre pivárov alebo Debnou pre milovníka whiskey, bude Váš milý úplne unesený.

... rozviňte jeho aj svoju sexuálnu fantáziu

Tak tu si hovoríte: No, tak to ste sa asi zbláznili! Tak to teda stop! A alebo: Čo keď bude po mne chcieť niečo, čo ja nechcem, či sa mu ja so svojim prianím či uvoľnenosťou budem zdať úchylná? Nebojte sa! Vzťah je o komunikácii a Váš partner najviac ocenia komunikáciu v tejto oblasti. Viete, že niektorí muži, sa radšej doma svojich priateliek a manželiek nespýtate, nezverí sa im, že by sa im páčilo to či ono a potom si svoje fantázie hľadajú niekde inde? V náručí inej ženy či dokonca žien? Darčeky vo forme zvýšenej komunikácie v sexe, je podľa môjho názoru tým najväčším darom. Ako na to?

Jednoducho, spýtajte sa ho priamo na to, čo ho v sexe láka a keď to Zajednajte či sa inak vyhovorí, navrhnite mu sama nejaké alternatívy (stačí len niekoľko), kam vy ste ochotná zájsť, alebo čo vás osobne láka. POZOR: Sex v troch rozhodne nie je to pravé, verte mi! To mu radšej dajte ako darček Debnu pre vinárov.... darujte mu originalitu zabalenú v Manboxeo

Tu už síce nejakú tú korunku obetovať musíte, ale v kontraste s tým, aký zážitok, radosť, prekvapenie a zábavu tento darček prinesie, ide o sumu minimálne. Dokážte lásku niektorú z debničiek: Debna pre mužov HYGIENA, Debna pre vinárov, Debna s rumom, Debna pre rybárov alebo Debna pre fitkára. Jedná sa o skutočné darčeky z lásky.

Alebo Vás skôr zaujímajú darčeky k výročiu?

 

Vybrať darček

 

Originalita

Netradičné darčeky pre mužov všetkých vekových kategórií. Obdarovaný si musí svoj darček vysekať PÁČIDLOM z DREVENEJ DEBNY! Originalita a zábava, to je naša Debna s páčidlom.

100% záruka

Sme si istí, že každý muž, ktorý od Vás dostane debnu Manboxeo, bude nadšený. Preto všetky debny zasielame s garanciou vrátenia peňazí v prípade reklamácie.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvom mieste. Náš tím sa vašimi otázkami zaoberá 24 hodín denne, dokonca aj počas spánku premýšľame, ako vám odpovieme, až sa prebudíme ;)

Naši zákazníci

[sk:our_customers_block_sticker_text]
MÁME UŽ VIAC AKO
50 000
spokojných zákazníkov
MÁME UŽ VIAC AKO 50 000 spokojných zákazníkov
[sk:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Overené našimi zákazníkmi
5 z 5
Z tohoto obchodu lze obdarovat a potěšit své příbuzné nebo kamarády pěkným originálním dárkem pro jakoukoli příležitost. Velká nabídka zboží za přijatelnou cenu, každý si najde jakým dárkem zaujmout a překvapit obdarovaného.Byla jsem moc překvapena a spokojena. Mohu vřele doporučit.
5 z 5
Objednala jsem box ve středu v odpoledních hodinách a ve čtvrtek mi bylo zboží v pořádku dodáno. Určitě znovu využiji, je to perfektní dárek pro všechny gurmány :)
  • + Velmi rychlé dodání
  • + Výborná komunikace
  • + Originální dárek pro muže
5 z 5
Fantastický nápad (vše vychytané do posledního detailu), objednala jsem jako dárek,už se těším, až jej oslavenci budou otevírat. Rychlá expedice,druhý den ráno po objednání jsem měla doma. Pokud se dárek osvědčí (s čímž samozřejmě počítám), určitě můj nákup nebyl posledním!