Časté otázky (FAQ)

 

AKÁ JE TRVANLIVOSŤ POTRAVÍN V DEBNÁCH?

Trvanlivosť všetkých druhov potravín, ktoré sú v našich debničkách, je v čase expedície uvedená minimálne v mesiacoch. Najkratší čas spotreby majú trvanlivé salámy, ktoré majú od výrobcu trvanlivosť 90 dní.

NEMÔŽE SA TOVAR V DEBNE ROZBIŤ?

Celá debna je zabezpečená tak, aby v nej produkty voľne „nelietali“ ani nemali možnosť vzájomného nárazu. Prípadný voľný priestor v debničke je vyplnený výplňovým materiálom tak, aby sa tovar v debne pri preprave nepohyboval. Všetky debny sú navyše zabalené v kartónovej škatuli, ktorá je označená nápismi a logami „KREHKÉ, FRAGILE“.

Za AKÝ ČAS OD OBJEDNANIA BUDE DEBNA DORUČENÁ?

Objednávky uskutočnené v pracovný deň do 15.00 hod. budú doručované do 2-4 pracovných dní. Toto platí pre objednávky, pri ktorých ste zvolili formu platby dobierkou alebo prostredníctvom platobných metód GoPay. V prípade platby prevodom na bankový účet odovzdávame tovar prepravcovi až nasledujúci deň po pripísaní platby na náš účet.

PREČO DEBNY XXL NIE SÚ VŽDY VO VEĽKEJ DEBNE?

Varianty XXL sa nelíšia veľkosťou debny, ale obsahom. Preto niektoré varianty XXL môžu byť paradoxne v menšej debne.

KEĎ OBJEDNÁM VIAC DEBIEN, AKO SPOZNÁm, KTORÁ JE KTORÁ?

Pri objednaní viacerých debien s rozdielnymi odkazmi každú debničku označujeme štítkom. Nemusíte mať obavu, že by nebolo možné debny rozoznať.

PREDÁVATE DEBNY S PÁČIDLOM AJ PRÁZDNE?

Nepredávame z toho dôvodu, že si dávame záležať na každučký detaile debny, aby sme dosiahli skvelého výsledného efektu. Starostlivo vyberáme produkty, ktoré do debien dávame, aby spĺňali prísne kritériá z hľadiska kvality. Kombinujeme produkty tak, aby debna bola vždy plná a produkty si sadli rozmerovo. Samotné zabalenie a zatlčenie má tiež svoje špecifiká.

PONÚKATE MOŽNOSŤ ZOSTAVIŤ NAVRHNÚŤ SI OBSAH DEBNIČKY?

Variant zostavenia si vlastného obsahu debničky možná určite je. :) V prípade nejakého špeciálneho požiadavky nám napíšte cez kontaktný formulár, prípadne sa nebojte obrátiť na našu zákaznícku podporu na telefónnom čísle 0944 766 858, alebo na email podpora@manboxeo.sk.

AKO MANBOXEO OBJEDNAŤ?

Naše darčekové debny môžete objednať buď prostredníctvom e-shopu www.manboxeo.sk, alebo na telefónnom čísle 0944 766 858.

VAŠE DEBNY SA MI ZDAJÚ POMERNE DRAHÉ.

Náklady spojené s výrobou debničky stolárom a zabezpečenie potrebného materiálu stojí niekoľko desiatok eur. Jednotlivé obsahy debien sú zostavované z produktov, ktoré nie sú bežne dostupné, sú kvalitné a originálne. Tomu zodpovedá aj cena výrobkov. Náklady na obsah debny tvoria väčšiu časť výslednej predajnej ceny. Ani cena za výrobu páčidla nie je zanedbateľná, okrem toho 20 % z finálnej predajnej ceny tvorí daň z pridanej hodnoty.

PREČO MÁM NA SPODNEJ STRANE SKLENENÝCH OBALOV „cenovku“?

Nie sú to cenovky, ale evidenčné štítky výrobcu týchto produktov.

AKÉ ROZMERY MÁ DEBNIČKA?

Veľkosti debien sú rôzne podľa druhu debny, ktorú si zákazník vyberie. V súčasnosti máme tri veľkostné typy debien. Dĺžka jednej strany debničky je od 22 cm (najmenšia) až po 28 cm (najväčšia).

 
 

Originalita

Netradičné darčeky pre mužov všetkých vekových kategórií. Obdarovaný si musí svoj darček vysekať PÁČIDLOM z DREVENEJ DEBNY! Originalita a zábava, to je naša Debna s páčidlom.

100% záruka

Sme si istí, že každý muž, ktorý od Vás dostane debnu Manboxeo, bude nadšený. Preto všetky debny zasielame s garanciou vrátenia peňazí v prípade reklamácie.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvom mieste. Náš tím sa vašimi otázkami zaoberá 24 hodín denne, dokonca aj počas spánku premýšľame, ako vám odpovieme, až sa prebudíme ;)

Naši zákazníci

[sk:our_customers_block_sticker_text]
MÁME UŽ VIAC AKO
50 000
spokojných zákazníkov
MÁME UŽ VIAC AKO 50 000 spokojných zákazníkov
[sk:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Overené našimi zákazníkmi
5 z 5
-
  • + Přehledné, kvalitní, dobře zvolené kombinace zboží. Oceňuji, že faktura není přiložena v balíku, tudíž možné poslat přímo na adresu obdarovaného. Velká spokojenost!
5 z 5
Vstřícní lidé, originální nápady, zajímavý web, celkově super jednání!
  • + Velmi příjemný a milý personál
  • + Rychlé jednání
5 z 5
Byl jsem celkove moc spokojen jak s darkem, tak s pristupem obchodu.
  • + Super pristup personalu, zodpovedel vsechny dotazy a druhy den bylo zbozi doruceno.