Hľadať Menu
  • Doprava ZADARMO
  • Doručenie od: 30.11.2020
  • Zvoľte si dátum doručenia
Trvanlivosť darčekov je do jarných mesiacov 2021 a dlhšie. Skladovateľnosť do 25 °C. Z prepravnej škatule nie je poznať, že sa jedná o darček ;)
Z dôvodu PRÉMIOVOSTI a RUČNEJ VÝROBY máme len obmedzené množstvo produktov. Odporúčame vytvoriť vianočnú objednávku už teraz 🎄

Časté otázky (FAQ)

 

ZA AKO DLHO OD OBJEDNANIA DEBNA DORAZÍ?

Objednávky vytvorené vždy do 11:00 (SPS) odovzdávame prepravcovi v ten istý všedný deň. V prípade platby prevodom na bankový účet je potrebné počítať s omeškaním pri prevode peňazí, prepravcom ich odovzdávame po pripísaní platby. Na urýchlenie odoslania objednávky nám môžete zaslať potvrdenie o prevedení platby z banky na podpora@manboxeo.sk. Prepravca na 90 % doručuje vždy prvý doručovací deň. 

JE V DEBNE FAKTÚRA?

Faktúru dostanete iba na e-mail elektronickou formou. Sme si vedomí toho, že ide o darček a teda k debničke faktúru nepridávame.  

AKO JE TO S TRVANLIVOSŤOU POTRAVÍN V DEBNÁCH?

Nemusíte mať obavy, dávame na to pozor – trvanlivosť každej debničky nájdete vždy pod fotkami v sekcii TRVANLIVOSŤ A VÁHA. Exspirácia debny je vždy určená podľa produktu, ktorý ju má najkratšiu.

KDE SA PRIDÁVAJÚ ČÍSLA/FOTKY/SRDIEČKA A MOTÍVY NA DEBNU?

Odkaz, čísla, fotky, srdiečka a motívy možno pridať v 1. kroku objednávky.

ZDRŽÍ PRIDANIE ČÍSEL, MOTÍVOV, FOTIEK ČI SRDIEČOK OBJEDNÁVKU?

Akékoľvek vylepšenie debny či truhlice objednávku nezdrží, iba veľmi skrášli. ;) 

DOSTANEM K DEBNE AUTOMATICKY PÁČIDLO?

Áno, k debnám dávame automaticky čierne páčidlo. V 1. kroku v košíku máte možnosť vymeniť si ho za zlaté páčidlo, ktoré je za príplatok.

MÔŽEM SI URČIŤ, KEDY MI DEBNIČKA PRÍDE?

Dátum doručenia možno zvoliť v 2. kroku objednávky pri voľbe prepravcu. 

NEMÔŽE SA TOVAR V DEBNE ROZBIŤ? 

Celá debna je zabezpečená tak, aby v nej produkty voľne „nelietali“ ani nemali možnosť vzájomného nárazu. Má špeciálne polstrovanie a prípadný voľný priestor v debničke je vyplnený výplňovým materiálom tak, aby sa tovar v debne pri preprave nepohyboval. Všetky debny sú navyše zabalené v kartónovej škatuli, ktorá je označená nápismi a logami „KREHKÉ, FRAGILE“.

KEĎ OBJEDNÁM VIAC DEBIEN NARAZ, AKO SPOZNÁM, KTORÁ JE KTORÁ?

Každú debničku či truhlicu označujeme na prepravnej škatuli tak, aby ste bezpečne rozoznali, čo je vo vnútri. 

MÔŽEM VYMENIŤ POLOŽKU V DEBNIČKE ZA INÚ?

Áno, možné to je. V 3. kroku objednávky nám do poznámky napíšte Vašu požiadavku a my ju spracujeme a potvrdíme. 

JE MOŽNÉ SI ZOSTAVIŤ VLASTNÚ DEBNIČKU?

Áno, možné to je. Vyberať obsah môžete zo všetkých našich debničiek a truhlíc, následne ideálne zašlite zoznam produktov, ktoré by ste v tej vašej chceli mať, na e-mail podpora@manboxeo.sk, prípadne sa na nás obráťte na chate či telefóne. V prípade akejkoľvek špeciálnej požiadavky nám napíšte cez kontaktný formulár, prípadne nám zavolajte na zákaznícku linku na tel.: +421 944 766 858.

AKO MANBOXEO OBJEDNAŤ?

Naše darčekové debny môžete objednať buď prostredníctvom e-shopu www.manboxeo.sk, alebo na telefónnom čísle 0944 766 858.

PREČO DEBNY XXL NIE SÚ VŽDY VO VEĽKEJ DEBNE?

Varianty XXL sa nelíšia veľkosťou debny, ale obsahom. Preto niektoré varianty XXL môžu byť paradoxne v menšej debne.

VAŠE DEBNY SA MI ZDAJÚ POMERNE DRAHÉ.

Jednotlivé obsahy debien sú zostavované z produktov, ktoré nie sú až tak bežne dostupné a majú svoju určitú kvalitu a originalitu. Teda tomu zodpovedá i cena týchto výrobkov. Náklady na obsah debny tvoria prevažnú časť výslednej predajnej ceny. Debny, páčidlá, truhlice, pílky, zámky i tehly majú veľmi kvalitné spracovanie, na ktoré osobne dozeráme, s tým všetkým sa tiež spája vyššia nákupná cena. O maximálnu kvalitu všetkých služieb sa starajú takmer tri tucty nadšených profíkov a k celému projektu je potrebný priestor s takmer 1500 metrami štvorcovými.

AKÉ ROZMERY MÁ DEBNIČKA?

Veľkosti debien sa líšia podľa druhu debny, ktorý si zákazník vyberie. Začíname na 23 × 23 × 23 cm cez 28 × 28 × 28 cm až po našu najväčšiu KPZ debnu s rozmermi 24,5 × 32 × 46 cm. Rozmery debien nájdete pod fotkami v sekcii TRVANLIVOSŤ A VÁHA.

POSIELATE DEBNY I DO ZAHRANIČIA?

Áno, posielame tovar po celej Európe. Vytvorte objednávku na našom e-shope. Do doručovacej adresy uveďte adresu pre zahraničie, len PSČ uveďte slovenské, aby Vás systém nechal objednávku dokončiť. Správne PSČ pre zahraničie potom uveďte do poznámky v objednávke. Zvoľte platbu bankovým prevodom a zatiaľ objednávku neplaťte. Naša zákaznícka podpora sa Vám ozve s výslednou cenou za dopravu.

AKO ROZOZNÁM PÁNSKU A DÁMSKU VERZIU?

Darčeky pre mužov sú DEBNY S PÁČIDLOM, DEBNY KPZ S PÁČIDLOM, TEHLY S KLADIVOM, DOMÁCE PIVOVARY, a darčeky pre ženy sú TRUHLICE SO ZÁMKOU A PÍLKOU, DOMÁCE CIDERY a tiež DOMÁCE PIVOVARY. 

OSLÁVENEC NEMÔŽE LEPOK/MLIEKO/JE ALERGICKÝ. MÔŽETE MI PORADIŤ?

Pri každej našej debničke na e-shope máme pod fotkami aj zoznam obsiahnutých produktov vrátane popisu, zloženia či alergénov. Mrknite napr. na našu RAW & BIO debnu alebo debnu pre Gurmánov. Prípadne sa obráťte na našu podporu a niečo spolu vymyslíme. :-)

MÔŽETE NÁM DEBNU DARČEKOVO ZABALIŤ?

Debničky už do ďalšieho baliaceho papiera nebalíme. Posielame ich v slušivých kartónových prepravných škatuliach bez nášho loga, teda prekvapenie je zaručené! 

KEDY MÔŽEM OBJEDNAŤ NA VIANOCE?

Z dôvodu obmedzeného množstva odporúčame objednať včas, vianočné objednávky začíname v septembri. Trvanlivosť všetkých darčekov je do jarných mesiacov nasledujúceho roka. Skladovateľnosť do 25 °C. 

PREČO MÁM NA SPODNEJ STRANE SKLENENÝCH OBALOV „CENOVKU“?

Nie sú to cenovky, ale evidenčné štítky výrobcu týchto produktov.

 Ukáž debny