• Doprava ZADARMO
  • Doručenie od: 26.11.2018
  • Zvoľte si dátum doručenia
Odporúčame neotáľať s objednávkou na Vianoce. Záujem o debny je obrovský a máme ich len obmedzené množstvo.
Trvanlivosť debien je do jarných mesiacov 2019 a dlhšie. Skladovateľnosť do 20 ° C. Z prepravnej škatule nie je poznať, že sa jedná o darček.

Časté otázky (FAQ)

 

AKÁ JE TRVANLIVOSŤ POTRAVÍN V DEBNÁCH?

Trvanlivosť všetkých druhov potravín, ktoré sú v našich debničkách, je v čase expedície uvedená minimálne v mesiacoch. Najkratší čas spotreby majú trvanlivé salámy, ktoré majú od výrobcu trvanlivosť 90 dní.

NEMÔŽE SA TOVAR V DEBNE ROZBIŤ?

Celá debna je zabezpečená tak, aby v nej produkty voľne „nelietali“ ani nemali možnosť vzájomného nárazu. Prípadný voľný priestor v debničke je vyplnený výplňovým materiálom tak, aby sa tovar v debne pri preprave nepohyboval. Všetky debny sú navyše zabalené v kartónovej škatuli, ktorá je označená nápismi a logami „KREHKÉ, FRAGILE“.

Za AKÝ ČAS OD OBJEDNANIA BUDE DEBNA DORUČENÁ?

Objednávky uskutočnené v pracovný deň do 15.00 hod. budú doručované do 2-4 pracovných dní. Toto platí pre objednávky, pri ktorých ste zvolili formu platby dobierkou alebo prostredníctvom platobných metód GoPay. V prípade platby prevodom na bankový účet odovzdávame tovar prepravcovi až nasledujúci deň po pripísaní platby na náš účet.

PREČO DEBNY XXL NIE SÚ VŽDY VO VEĽKEJ DEBNE?

Varianty XXL sa nelíšia veľkosťou debny, ale obsahom. Preto niektoré varianty XXL môžu byť paradoxne v menšej debne.

KEĎ OBJEDNÁM VIAC DEBIEN, AKO SPOZNÁm, KTORÁ JE KTORÁ?

Pri objednaní viacerých debien s rozdielnymi odkazmi každú debničku označujeme štítkom. Nemusíte mať obavu, že by nebolo možné debny rozoznať.

PREDÁVATE DEBNY S PÁČIDLOM AJ PRÁZDNE?

Nie. 

PONÚKATE MOŽNOSŤ ZOSTAVIŤ NAVRHNÚŤ SI OBSAH DEBNIČKY?

Možnosť zvoliť si obsah debničky podľa vlastného návrhu nie je v súčasnosti v našej ponuke a ani ju v blízkej budúcnosti neplánujeme. V prípade špeciálnej požiadavky sa však nebojte obrátiť na našu zákaznícku podporu na telefónnom čísle 0944 766 858.

AKO MANBOXEO OBJEDNAŤ?

Naše darčekové debny môžete objednať buď prostredníctvom e-shopu www.manboxeo.sk, alebo na telefónnom čísle 0944 766 858.

VAŠE DEBNY SA MI ZDAJÚ POMERNE DRAHÉ.

Náklady spojené s výrobou debničky stolárom a zabezpečenie potrebného materiálu stojí niekoľko desiatok eur. Jednotlivé obsahy debien sú zostavované z produktov, ktoré nie sú bežne dostupné, sú kvalitné a originálne. Tomu zodpovedá aj cena výrobkov. Náklady na obsah debny tvoria väčšiu časť výslednej predajnej ceny. Ani cena za výrobu páčidla nie je zanedbateľná, okrem toho 20 % z finálnej predajnej ceny tvorí daň z pridanej hodnoty.

PREČO MÁM NA SPODNEJ STRANE SKLENENÝCH OBALOV „cenovku“?

Nie sú to cenovky, ale evidenčné štítky výrobcu týchto produktov.

AKÉ ROZMERY MÁ DEBNIČKA?

Veľkosti debien sú rôzne podľa druhu debny, ktorú si zákazník vyberie. V súčasnosti máme tri veľkostné typy debien. Dĺžka jednej strany debničky je od 22 cm (najmenšia) až po 28 cm (najväčšia).

 
 

Originalita

Netradičné darčeky pre mužov všetkých vekových kategórií. Obdarovaný si musí svoj darček vysekať PÁČIDLOM z DREVENEJ DEBNY! Originalita a zábava, to je naša Debna s páčidlom.

100% záruka

Sme si istí, že každý muž, ktorý od Vás dostane debnu Manboxeo, bude nadšený. Preto všetky debny zasielame s garanciou vrátenia peňazí v prípade reklamácie.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvom mieste. Náš tím sa vašimi otázkami zaoberá 24 hodín denne, dokonca aj počas spánku premýšľame, ako vám odpovieme, až sa prebudíme ;)

Naši zákazníci

[sk:our_customers_block_sticker_text]
MÁME UŽ VIAC AKO
30 000
spokojných zákazníkov
MÁME UŽ VIAC AKO 30 000 spokojných zákazníkov
[sk:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Overené našimi zákazníkmi
5 z 5
Pokud hledáte něco originálního, kvalitního, tak zvolte bohatou nabídku obchodu MANBOXEO. Jsou dobří budete na 100% spokojeni. Vřele a rádi doporučujeme manž.Koucký
5 z 5
Obchod doporučuji, moc se mi líbí, že si můžete zvolit datum dodání. Bednu jsem manželovi darovala k 1.výročí a byl z ní naprosto nadšený.
  • + krásně zabaleno
  • + rychle dodáno
  • + skvělá komunikace
5 z 5
Přehledný výběr zboží, rychlé vyřízení objednávky. Super nápad, chvíli trvá, neż obdarovaný bedýnku otevřel,bavili se všichni kolem. Výrobky v bedýnce dobře zajistěny. Výběr dárku bez běhání po obchodech v klidu domova.