ODPORÚČAME OBJEDNAŤ DARČEK UŽ TERAZ 🎄 O DEBNY JE OBROVSKÝ ZÁUJEM A MÁME LEN OBMEDZENÉ MNOŽSTVO

Manboxeo

Sme partiou mladých ľudí, ktorí si koncom roka 2013 povedali jasné “nie“ ohraným darčekom pre mužov. Sami sme x-krát zažili ten pocit vynútenej radosti z originality daru. A preto sme sa rozhodli vybočiť niečím z radu. Robíme drevené Manboxeo darčekové debny, ktorých obsah si musí obdarovaný vypáčiť páčidlom.

Dopyt po našich darčekových debnách s páčidlom pre mužov natoľko stúpol, že sme cítili nekonečnú túžbu uspokojiť aj dopyt po podobne originálnom darčeku pre ženy. A tak sa po takmer 5 rokoch zrealizoval produkt – Damboxeo darčekové truhlice s pílkou a zámkou pre ženy.

Kladieme dôraz na originalitu, kreativitu, efektivitu a kvalitu každej debny i truhlice. Obsahy debien i truhlíc sú zostavované na základe prieskumu a rád od odborníkov v konkrétnej oblasti. Do našich debničiek dávame iba tie produkty, ktoré nezoženiete na “každom rohu“. Zameriavame sa prevažne na domáce produkty prevažne českých výrobcov.

Na prvom mieste ste pre nás VY, naši zákazníci, takže sa snažíme vyjsť v ústrety každému z VÁS. Teda ak máte nejakú otázku, prianie či pripomienku, budeme jedine radi, keď sa nám ozvete. Ozvať sa nám môžete kedykoľvek.

Tak teda naším hlavným a jediným cieľom je, aby bol 100 % spokojný ako muž tak i žena, ktorí darček dostanú, tak osoba, ktorá debnu daruje.

Manboxeo.sk

 Ukáž debny

Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookies Viac info