ORIGINÁLNY DARČEK PRE PRIATEĽA

 

 

Drevene debny       

Vyberáte darček pre priateľa? Milujete ho, je pre vás veľmi dôležitý a chcete ho milo prekvapiť? Zabudnite na plyšáky, trenky s humornými nápismi a obrázkami, ponožky alebo vodu po holení – to by ste asi nedostali titul „Priateľka roka“. S najväčšou pravdepodobnosťou má už priateľ takých darčekov od vás plnú skriňu.

Myslíte, že sú vaše nápady na darček pre priateľa vyčerpané? Určite nie! Pozrite sa na naše rady a skúste tentoraz vymyslieť niečo nápadité, originálne a neobvyklé. Uvidíte, že priateľa veľmi potešíte a vy si užijete radosť z obdarovávania.

ZÁĽUBY A KONÍČKY

V prvom rade sa zamerajte na jeho záľuby a koníčky. Pokiaľ je váš priateľ nadšený športovec, skúste mu vybrať  vhodné doplnky k jeho obľúbenému športu. Napríklad funkčné oblečenie, cyklistické, lyžiarske či plavecké okuliare, novú raketu na tenis či squash, hodinky so stopkami, tachometer, cyklomapu alebo originálnu Debnu pre golfistu.

Možností je naozaj veľa. Ak patrí medzi vášnivých rybárov, kúpte mu napríklad rybársky nôž, svietidlo, stojan na prút, pohodlnú rybársku stoličku alebo neopozeranú Debnu pre rybára.

 

Drevene debny       

 

Ak váš priateľ rád fotí, určite nepohrdne puzdrom na fotoaparát, novým objektívom, slnečnou clonou či zaujímavou knižkou o fotografovaní. A ak patrí medzi vášnivých motoristov, obdarujte ho doplnkom do auta, napr. novými poťahmi na sedačky, GPS navigáciou, handsfree súpravou či lacnejším variantom – kvalitnou dlhotrvajúcou vôňou do auta, zaujímavým príveskom na zrkadlo. O rôznych doplnkoch do automobilov sa môžete informovať v autosalóne alebo na internete.

Ďalším vhodným darčekom pre priateľa by mohla byť nejaká vec so sexuálnym nábojom, napríklad spoločenská hra s erotickou tematikou, spodná bielizeň, kámasútra pre mužov, masážny olej  alebo erotická pomôcka. Fantázii sa medze nekladú. Verte, že váš priateľ bude v siedmom nebi a na taký darček dlho nezabudne. Pokiaľ si okrem cvičenie v posteli rád začvičí aj v posilňovni, isto mu urobíte radosť  Debnou pre fitkára

Ďalším tipom na darček pre priateľa je čokoľvek z elektroniky. Žiadny muž takýmto darčekom neodolá. Kúpte mu napríklad nový doplnok k počítaču či mobilu, štýlovú podsvietenú klávesnicu, modernú bezdrôtovú myš, slúchadlá, originálne ochranné puzdro na mobil, USB pamäťovú kartu či webkameru.

HLAVNE ZÁŽITOK

Budete originálne, ak svojmu milému zakúpite tzv. zážitkový darček. Kúpte mu voucher na skvelý a nezabudnuteľný zážitok, napr. let balónom alebo stíhačkou, akrobatický či vyhliadkový let lietadlom, paragliding, bungee jumping, tandemový zoskok padákom, jazdu tankom pod. Medzi najhorúcejšie novinky tejto kategórie darčekov patrí tzv. flybording – lietanie nad i pod vodou pomocou dýz pripevnených na nohách. Ak váš priateľ miluje adrenalínové zážitky, verte, že z takéhoto darčeka bude úplne nadšený.

Ale ak nie je veľký hazardér a nemá rád ani riziko, vezmite ho na koncert jeho obľúbenej skupiny či diskotéku, kde spolu pretancujete celú noc. Alebo kúpte poukaz na degustáciu kvalitných vín a ochutnávku luxusných syrov. Radosť mu urobíte aj tým, že doma ako prekvapenie vytvoríte romantickú atmosféru s výbornou večerou a pohárikom jeho obľúbeného alkoholu.Prekvapiť a darovať darček môžete naozaj rôznym spôsobom. Len vy najlepšie viete, po čom váš milovaný skutočne túži, čo mu urobí najväčšiu radosť a čím ho skutočne očaríte.

Alebo vás skôr zaujíma darček pre muža?

 

Originalita

Netradičné darčeky pre mužov všetkých vekových kategórií. Obdarovaný si musí svoj darček vysekať PÁČIDLOM z DREVENEJ DEBNY! Originalita a zábava, to je naša Debna s páčidlom.

100% záruka

Sme si istí, že každý muž, ktorý od Vás dostane debnu Manboxeo, bude nadšený. Preto všetky debny zasielame s garanciou vrátenia peňazí v prípade reklamácie.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvom mieste. Náš tím sa vašimi otázkami zaoberá 24 hodín denne, dokonca aj počas spánku premýšľame, ako vám odpovieme, až sa prebudíme ;)

Naši zákazníci

[sk:our_customers_block_sticker_text]
MÁME UŽ VIAC AKO
50 000
spokojných zákazníkov
MÁME UŽ VIAC AKO 50 000 spokojných zákazníkov
[sk:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Overené našimi zákazníkmi
5 z 5
Z tohoto obchodu lze obdarovat a potěšit své příbuzné nebo kamarády pěkným originálním dárkem pro jakoukoli příležitost. Velká nabídka zboží za přijatelnou cenu, každý si najde jakým dárkem zaujmout a překvapit obdarovaného.Byla jsem moc překvapena a spokojena. Mohu vřele doporučit.
5 z 5
Objednala jsem box ve středu v odpoledních hodinách a ve čtvrtek mi bylo zboží v pořádku dodáno. Určitě znovu využiji, je to perfektní dárek pro všechny gurmány :)
  • + Velmi rychlé dodání
  • + Výborná komunikace
  • + Originální dárek pro muže
5 z 5
Fantastický nápad (vše vychytané do posledního detailu), objednala jsem jako dárek,už se těším, až jej oslavenci budou otevírat. Rychlá expedice,druhý den ráno po objednání jsem měla doma. Pokud se dárek osvědčí (s čímž samozřejmě počítám), určitě můj nákup nebyl posledním!