Truhla s rumem Bumbu
Truhla s rumem Bumbu
Cokolada goldkenn.jpg
Jeleni terina a visnovy dzem.jpg
Krupave precliky.jpg
Ledove kostky do piti.jpg
Fine gusto susene maso hovezi.jpg
Precliky s prichuti medu, horcice a cibule.jpg
Precliky slany karamel.jpg
Darkova truhla pro zeny.jpg
Společné fotografie k truhlám

Darčeková truhlica s rumom Bumbu

Láska k rumom nie je iba mužskou záležitosťou, a preto sme pre dámy zostavili Truhlicu s rumom Bumbu, ktorá je doplnená ako niečím sladkým, tak niečím skutočne delikátnym. Páni, ak je Vaša partnerka, sestra alebo kamarátka milovníčka rumu, táto... Zobraziť celý popis
112.00 EUR
* Ceny sú vrátane DPH
(2)
Čo Damboxeo obsahuje?
13 prémiových produktov
Doručenie zadarmo
Predpokladané doručenie: Streda 29.9.
Dôležité informácie
  • Ide o darčekové balenie určené pre ženy. Darčeky pre mužov nájdete TU.
Ihneď k odoslaniu
Bezpečné balenie
Dostatočná trvanlivosť
Kvalitné produkty
Spoľahlivé doručenie
Odkaz zadarmo
Damboxeo Truhlica s rumom Bumbu obsahuje 13 položiek:
Osobný ODKAZ
Štýlová pílka
Zloženie
Bumbu Rum Original 0,7 l 40 %
Zloženie
Goldkenn Captain Morgan – švajčiarska mliečna čokoláda 100 g
DMT 02/2022 Zloženie
Číselný zámok v tvare kabelky
Zloženie
Ručne vyrábaná Darčeková Truhlica dámska Damboxeo
Jedinečná jelenia terina Jean Brunet 180 g
DMT 03/2024 Zloženie
Noblesná horká čokoláda k rumom Venezuela 73 %
DMT 12/2022 Zloženie
Višňový džem s rumom 205 g
DMT 08/2023 Zloženie
Štýlové ľadové kocky vo vrecúšku
Zloženie
Prvotriedne hovädzie sušené mäso Fine Gusto 25 g
DMT 01/2023 Zloženie
Nahradené: Hovädzie sušené mäso Jerkyboxeo - Original 25 g
DMT 09/2022
Chrumkavé kúsky praclíkov Snyder´s Honey Mustard & Onion 56 g
DMT 11/2021 Zloženie
Nahradené: Chrumkavé, ručne vyrábané Brown Bag Crisps s príchuťou údeného chilli 40 g
DMT 03/2022 Zloženie
Chrumkavé kúsky praclíkov Snyder´s Salted Caramel 100 g
DMT 12/2021 Zloženie
Nahradené: Chrumkavé, ručne vyrábané Brown Bag Crisps s rozmarínom a morskou soľou 40 g
DMT 03/2022 Zloženie
Rozmery a váha
Váha:
5,6 kg
Skladovateľnosť:
do 25 °C
Vonkajšie rozmery truhlice:
23,5 x 22,7 x 36,5 cm (v:š:d)
Informácie o doručení
  • Z balenia nejde poznať, že se jedná o darček
  • Faktúru zasielame len online do e-mailu
  • Všetko je starostlivo a bezpečne zabalené
  • Vieme, že darček musí doraziť perfektný :)

TRUHLICA S RUMOM BUMBU

Láska k rumom nie je iba mužskou záležitosťou, a preto sme pre dámy zostavili Truhlicu s rumom Bumbu, ktorá je doplnená ako niečím sladkým, tak niečím skutočne delikátnym. Páni, ak je Vaša partnerka, sestra alebo kamarátka milovníčka rumu, táto truhlica je pre ňu tá pravá.

ČO JE TO RUM?

O tom, ako vlastne vzniklo slovo RUM sa rozpráva mnoho príbehov. Niektoré hovoria o tom, že pôvodným označením rumu bol výraz rumbullion, čo v preklade znamená veľká vrava a slovo rum tak mohlo vzniknúť jeho skrátením. Iní rozprávači zase tvrdia, že názov rumu sa odvodzuje od holandských veľkých pohárov na alkoholické nápoje, ktoré sa nazývajú roemer (angl. rummer). Nemožno nespomenúť ani teóriu o tom, že slovo môže pochádzať aj z latinského názvu pre cukor a cukrovú trstinu – saccharum.

Ďalším špecifikom tohto alkoholického nápoja je fakt, že v súčasnosti neexistujú pri výrobe rumu jednotné pravidlá. Zákony, ktoré kontrolujú produkciu rumu v jednotlivých štátoch sú výsledkom rozdielnych lokálnych tradícií. Napr. podľa mexických zákonov musí tamojší rum zrieť najmenej osem mesiacov, v Dominikánskej republike a Paname musí rum zrieť jeden rok a vo Venezuele dva roky. Rovnako sa líšia aj výrobné procesy kvasenia a destilácie.

S ČÍM RUM PIŤ?

Pri popíjaní prémiových rumov nie je nevyhnutné obmedziť sa len na pár kvapiek vody či niekoľko kociek ľadu. Veľká časť výrobcov odporúča doplniť konzumáciu rumov napríklad plátkom pomaranča či iného ovocia, naozaj kvalitnou čokoládou či luxusnou cigarou.

Noblesná čokoláda k rumu XC Venezuela 70 % – horká čokoláda XC Venezuela je omamný blend 23 druhov korenia s kvetom nevädze a dubového dreva v 70 % single origin horkej čokoláde zo Saint Domigue, kde kontrapunkt tvorí štipka soli „fleur de sel“ z Camargue. Táto čokoláda bola špeciálne vytvorená na snúbenie sa so starenými rumami s tónmi vanilky, kakaa, dreva a korenia. Konzumácia tejto čokolády s rumom je nasledujúca: 

1) zaveste XC čokoládu na okraj pohára s rumom,

2) privoňajte a v pokoji objavte spoločnú arómu rumu a XC čokolády,

3) odhryznite kúsok čokolády a nechajte ju rozplynúť na jazyku,

4) potom sa cez ňu napite rumu.

Čokoláda Goldkenn s rumom Captain Morgan – jedinečná a vynikajúca mliečna čokoláda s rumovou náplňou Captain Morgan. Výrobok z produkcie jednej z najlepších a najtradičnejších švajčiarskych čokoládovní. Nekonzumujte pred jazdou!

Jelenia terina Jean Brunet – jedinečná zverinová terina, známa svojou tradičnou receptúrou bez akýchkoľvek umelých prísad. Ide o tradičný pokrm z mäsa pôvodom z Francúzska. Na rozdiel od paštét obsahuje väčšie kúsky mäsa. Túto bezlepkovú špecialitu si každý milovník rumu rád dopraje pri výnimočnej situácii – pri konzumácii svojho obľúbeného rumu. 

Višne s rumom – opité ovocie vhodné pre milovníkov rumu. Snúbenie zrelých višní a rumu v jednej zaváranine je skutočnou špecialitou. Ide o poctivú domácu delikatesu, ktorá neobsahuje žiadne konzervanty ani dochucovadlá. 

Ľadové kamene – veľmi vydarene spracované ľadové kamene, ktoré svojím vzhľadom pripomínajú dlažobné kocky a majú tú výhodu, že sa nerozpúšťajú a teda neriedia konzumovaný nápoj. Pred prvým použitím odporúčame kocky umyť ;-).

Sušené hovädzie mäso – na sušenie sa používajú iba vybrané kusy chudého vrchného hovädzieho. Jemne nasolené plátky s hrúbkou 4 mm, ktoré sa sušia niekoľko hodín, si zachovávajú chuť poctivého mäsa. Bez lepku. 

Chrumkavé kúsky praclíkov Snyder´s Salted Caramel – originálne kúsky chrumkavých praclíkov s príchuťou slaného karamelu, ktoré sú ideálne ku konzumácii a degustácii alkoholických nápojov. Na tomto vrecku si vytvoríte doslova závislosť, a to vďaka výraznej a skutočne skvelej chuti tohto snacku od amerického výrobcu.

Chrumkavé kúsky praclíkov Snyder´s Honey Mustard & Onion  – originálne kúsky jemne chrumkavých praclíkov s príchuťou medovej horčice a cibule, ktoré sú ideálne ku konzumácii a degustácii alkoholických nápojov. Na tomto vrecku si vytvoríte doslova závislosť, a to vďaka výraznej a skutočne skvelej chuti tohto snacku od amerického výrobcu.

Damboxeo – keď obyčajné darčeky pre ženy nestačia!

Čo hovoria naši zákazníci?
9.5.2019
Úplne úžasný prístup obchodu. Osobne mi volala pani, aby sa uistila, že mi bude zásielka dodaná v termíne. S truhlou aj obsahom v nej úplná spokojnosť. Určite som neobjednával naposledy.
9.5.2019
Žena bola viac než nadšená! Bola sranda ju pozorovať ako sa do truhly dostáva: D
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookies Viac info