ODPORÚČAME OBJEDNAŤ DARČEK UŽ TERAZ 🎄 O DEBNY JE OBROVSKÝ ZÁUJEM A MÁME LEN OBMEDZENÉ MNOŽSTVO
Set prémiové autokosmetiky
Set prémiové autokosmetiky
Set prémiové autokosmetiky
Set prémiové autokosmetiky

Výhodný set prémiovej autokozmetiky Meguiar's

Vyžadujete pre svojho miláčika na štyroch kolesách len tú najlepšiu starostlivosť? Doprajte mu ju s prémiovou americkou autokozmetikou Meguiar 's. Tento set obsahuje špeciálne prípravky, ako je čistič a kondicionér kože, odstraňovač hmyzu a asfaltu... Zobraziť celý popis
48.00 EUR
* Ceny sú vrátane DPH
(1)
Čo Set produktov obsahuje?
3 prémiové produkty
Rýchla doprava
Predpokladané doručenie: ZAJTRA 26.10.
Dôležité informácie
  • NEJDE O DARČEK V DEBNE S PÁČIDLOM ČI V TRUHLICI S PÍLKOU
Ihneď k odoslaniu
Dostatočná trvanlivosť
Bezpečné balenie
Spoľahlivé doručenie
Overená chuť
Kvalitné produkty
Manboxeo Výhodný set prémiovej autokozmetiky Meguiar's obsahuje 3 položky:
Čistič a kondicionér na kožu Meguiar´s Gold Class 400 ml
Penový odstraňovač hmyzu a asfaltu Meguiar's 425 g
Osviežovač vzduchu Meguiar´s Air Re-Fresher 71 g
Zloženie
Informácie o doručení
  • Faktúru zasielame len online do e-mailu
  • Všetko je starostlivo a bezpečne zabalené

To najlepšie pre vaše vozidlo 

Vyžadujete pre svojho miláčika na štyroch kolesách len tú najlepšiu starostlivosť? Doprajte mu ju s prémiovou americkou autokozmetikou Meguiar 's. Tento set obsahuje špeciálne prípravky, ako je čistič a kondicionér kože, odstraňovač hmyzu a asfaltu alebo vysoko účinný čistič klimatizácie a osviežovač vzduchu, vďaka ktorým bude váš automobil opäť žiariť novotou.

Čistič a kondicionér na kožu Meguiar 's Gold Class 400 ml - produkt vhodný na použitie pre všetky prírodné i umelé kožené povrchy vrátane dierovaných, prešívaných a prípadne aj s "popraskanú" textúrou. Prísady z aloe kožu vyživujú a zanechávajú ju príjemnú na pohľad aj na dotyk. Krémová konzistencia kožu vyživuje, UV ochrana pomáha predchádzať starnutiu a vyblednutiu kože.

Penový odstraňovač hmyzu a asfaltu Meguiar 's 425 g - zbaviť sa hmyzu a asfaltu s týmto penovým odstraňovačom bude tak ľahké, je totiž radikálne účinný a absolutne šetrný, bezpečný pre lak, chrómové časti, plasty, svetlá aj kovy.

Osviežovač vzduchu Meguiar's Air Re-Fresher 71 g - osviežovač vhodný na veľmi účinné a jednoduché čistenie klimatizácie a pre pohltenie nežiadúcich pachov v interiéri vozidla. Prípravok cirkuluje celým vozidlom a práve to vám zaručí vysokú efektivitu aj na miestach ako sú stropnice vozu alebo zvislé plochy a ďalšie ťažko dostupné miesta. Po použití tohto osviežovača bude vaše vozidlo po dlhú dobu prevoňané príjemnou vôňou nového auta.

Čo hovoria naši zákazníci?
15.2.2021
Účinné prípravky, ktoré dlho vydržia.
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookies Viac info