Hľadať Menu
  • Doprava ZADARMO
  • Doručenie od: 27.11.2020
  • Zvoľte si dátum doručenia
Trvanlivosť darčekov je do jarných mesiacov 2021 a dlhšie. Skladovateľnosť do 25 °C. Z prepravnej škatule nie je poznať, že sa jedná o darček ;)
Z dôvodu PRÉMIOVOSTI a RUČNEJ VÝROBY máme len obmedzené množstvo produktov. Odporúčame vytvoriť vianočnú objednávku už teraz 🎄

Súprava bridlicových podtácok 4 ks

  • Tento darček si práve prezerá 2 zákazníci
  • Tento darček si práve prezerá 3 zákazníkov

Manboxeo Súprava bridlicových podpivníkov 4 ks obsahuje 4 položky:

  • 4× Netradičná bridlicová podložka pod pohárik

NEJDE O DARČEK V DEBNE S PÁČIDLOM ČI V TRUHLICI S PÍLKOU

Originálne a štýlové podložky pod poháre sú nielen praktickým doplnkom, ale navyše dodajú elegantný a moderný prvok každému stolovaniu.

10 EUR
* Ceny sú vrátane DPH
Na sklade

Aj na servírovaní záleží!

Chcete sa pred priateľmi blysnúť niečím štýlovým, jedinečným a neopozeraným? Bridlicové podložky pod poháre sú tou pravou voľbou. Súprava 4 kusov kvalitných podtácok vyrobených z prírodnej bridlice zaujme na prvý pohľad.

Bridlicové podložky sú nielen praktické, nakoľko chránia stôl pred nevzhľadnými kruhmi od nápojových pohárov, ale tiež efektné a dizajnové. Pokiaľ si potrpíte na detaily i pri stolovaní, nesmú u vás doma tieto podtácky rozhodne chýbať!

0 hodnotenie

I na servírovaní záleží!

Chcete sa pred priateľmi blysnúť niečím štýlovým, jedinečným a neopozeraným? Bridlicové podložky pod poháre sú tou pravou voľbou. Súprava 4 kusov kvalitných podpivníkov vyrobených z prírodnej bridlice zaujme na prvý pohľad.

Bridlicové podložky sú nielen praktické, nakoľko chránia stôl pred nevzhľadnými kruhmi od nápojových pohárov, ale tiež efektné a dizajnové. Pokiaľ si potrpíte na detaily i pri stolovaní, nesmú u vás doma tieto podpivníky rozhodne chýbať!

Netradičná bridlicová podložka pod pohárik 4 ks - Zloženie
Zoznam zložiek (zloženie): Materiál: prírodná bridlica. Rozmer jednej podtácky: 10×10 cm.