ORIGINÁLNE DARČEKY K VÝROČIU

 

Drevene debny      

 

Ako vybrať tie najvtipnejšie či najromantickejšie darčeky k výročiu

Rozhodovanie medzi obyčajnými a neobyčajnými darčekmi často býva najväčším stresom, a tak oslava výročia  občas nedopadne úplne podľa očakávania. Niektoré vzťahy dokonca skončia práve na svoje výročie či v dňoch nasledujúcich po ňom. Ale takto to vôbec nemusí byť. Ako to teda urobiť, aby to u vás pokračovalo rovnako krásne ako doteraz? Máme pre vás riešenie.

ORIGINALITA SA PRECEŇUJE

Menej je niekedy viac. Originalita sa nemusí stretnúť s pochopením. Drahá slečna, nikdy neviete, či sa vás váš milovaný práve nechystá požiadať o ruku. Preto výlet teplovzdušným balónom, počas ktorého bude mať závrate z výšky a diamantový prsteň (na ktorý si dokonca požičal) mu vypadne z polkilometrovej výšky na zem, nie je najlepším darom. Darčeky teda plánujte rozvážne, pretože nikdy neviete, kedy sa vám to oplatí. Milá manželka, vám síce nehrozí strata obrúčky, zato sa môžete stretnúť s nepochopením, ktoré sa s vami môže ťahať pekelne dlho.

Preto zabudnite na lietanie balónom a zostaňte pekne na zemi. Darujte svojmu milému k výročiu napríklad našu Debnu pre milovníka whisky. Aj tu samozrejme záleží na záľubách vašej polovičky, ale tie by ste práve vy mali poznať najlepšie.  Chodí rád na ryby? Darujte mu Debnu pre rybára.

Drevene debny       

 

Vylepšuje si telo v posilňovni? Darujte mu Debnu pre fitkára. Zbožňuje čokoládu? Dajte mu Debničku pre maškrtníka.

Zlatá romantika

Osobná príprava večere či objednanie stola v skvelej či vašej obľúbenej reštaurácii je dobrou voľbou vždy. Darčeky k výročiu by mali ukázať, ako vám na druhom záleží. Že máte radosť a tešíte sa na ďalší kus života spojený práve s týmto človekom.  Je to váš deň. Váš spoločný! Užite si ho spolu, v mieri a láske.

TYPY NA DARČEKY PRE MUŽOV:

Pred svadbou: V prvom roku vzťahu je dobré stupňovať osobné dary od relaxácie, najlepšie spoločnej, cez darčeky ako šperk až po najlepší darček, ktorý môže žena dostať k prvému výročiu – prstienku so žiadosťou o ruku.

Po svadbe: dominuje spoločný čas, venovaný jeden druhému. Najmä, keď sú vo vzťahu už deti. O to viac je tento čas dôležitý.

TYPY NA DARČEKY PRE ŽENY:

Opäť to závisí od toho, ako svojho partnera poznáte. Ak je váš milý gurmán, máme pre vás jednoduché a perfektné riešenie. Debnička pre gurmána je pre takých mužov ako stvorená. Síce vás nebaví, koľko hodín trávi pri hre, ale chápete, že je to jeho vášeň a vo všetkých jeho aktivitách ho radi podporíte - doprajte mu Debnu pre golfistuDebnou pre muža HYGIENA určite žiadneho partnera neurazíte. Darčeky k výročiu by mali byť originálne, aby aj po rokoch strávených spolu partner vedel, že ho stále viete prekvapiť.Alebo vás skôr zaujímajú darčeky pre chalanov?

 

Originalita

Netradičné darčeky pre mužov všetkých vekových kategórií. Obdarovaný si musí svoj darček vysekať PÁČIDLOM z DREVENEJ DEBNY! Originalita a zábava, to je naša Debna s páčidlom.

100% záruka

Sme si istí, že každý muž, ktorý od Vás dostane debnu Manboxeo, bude nadšený. Preto všetky debny zasielame s garanciou vrátenia peňazí v prípade reklamácie.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvom mieste. Náš tím sa vašimi otázkami zaoberá 24 hodín denne, dokonca aj počas spánku premýšľame, ako vám odpovieme, až sa prebudíme ;)

Naši zákazníci

[sk:our_customers_block_sticker_text]
MÁME UŽ VIAC AKO
50 000
spokojných zákazníkov
MÁME UŽ VIAC AKO 50 000 spokojných zákazníkov
[sk:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Overené našimi zákazníkmi
5 z 5
-
  • + Přehledné, kvalitní, dobře zvolené kombinace zboží. Oceňuji, že faktura není přiložena v balíku, tudíž možné poslat přímo na adresu obdarovaného. Velká spokojenost!
5 z 5
Vstřícní lidé, originální nápady, zajímavý web, celkově super jednání!
  • + Velmi příjemný a milý personál
  • + Rychlé jednání
5 z 5
Byl jsem celkove moc spokojen jak s darkem, tak s pristupem obchodu.
  • + Super pristup personalu, zodpovedel vsechny dotazy a druhy den bylo zbozi doruceno.