Hľadať Menu
  • Doprava ZADARMO
  • Doručenie od: 30.10.2020
  • Zvoľte si dátum doručenia
Trvanlivosť darčekov je do jarných mesiacov 2021 a dlhšie. Skladovateľnosť do 25 °C. Z prepravnej škatule nie je poznať, že sa jedná o darček ;)
Z dôvodu PRÉMIOVOSTI a RUČNEJ VÝROBY máme len obmedzené množstvo produktov. Odporúčame vytvoriť vianočnú objednávku už teraz 🎄

Urobte radosť nielen svojim blízkym, ale i našej planéte

K prírode sa snažíme byť čo najviac ohľaduplní. I tak je ale nevyhnutné jej aktívne pomáhať. Zapojiť sa môžete i vy, a to priamo z pohodlia svojho domova – každý mesiac vďaka vašim objednávkam nakupujeme vouchery na vysádzanie stromov od spoločnosti Vitalvibe. Po nazhromaždení dostatočného množstva voucherov spoločnosť stromy hromadne vysádza vo vopred určenej oblasti.

 

Vitalvibe má o výsadbe stromov potvrdený certifikát od spoločnosti Lesy města Brna. Stromy sadí na jar alebo na jeseň, kedy je to z vegetatívneho hľadiska najvhodnejšie. Raz za rok tiež organizuje spoločné sadenie, ktorého sa môže zúčastniť ktokoľvek.

Stromy nám poskytujú nielen obnoviteľný zdroj, ale prispievajú tiež k produkcii kyslíka v ovzduší a sú domovom tisícov zvierat. Vďaka každej zakúpenej debne, truhlici alebo tehle vás bude hriať dobrý pocit z toho, že práve vy sa podieľate na ich opätovnej výsadbe na miestach, kde bola ich existencia narušená. Každým darčekom urobíte dvojnásobnú radosť a dvojnásobný dobrý skutok.

Chcem prispieť