ODPORÚČAME OBJEDNAŤ DARČEK UŽ TERAZ 🎄 O DEBNY JE OBROVSKÝ ZÁUJEM A MÁME LEN OBMEDZENÉ MNOŽSTVO
Set pivních speciálů – ležáků 6 ks
Set pivních speciálů – ležáků 6 ks
Set pivních speciálů – ležáků 6 ks
Set pivních speciálů – ležáků 6 ks
Set pivních speciálů – ležáků 6 ks
Set pivních speciálů – ležáků 6 ks
Set pivních speciálů – ležáků 6 ks

Set pivných špeciálov – ležiakov 6 ks

Ležiaky z celého sveta Ležiak je jedným z najobľúbenejších a najrozšírenejších druhov piva. Každý správny pivár preto iste rád ochutná niekoľko svetových špeciálov tohto typu, ktoré mu sprostredkujú neobyčajný zážitok. Do tohto setu sme poskladali š... Zobraziť celý popis
24.00 EUR
28.00 EUR
* Ceny sú vrátane DPH
(1)
Rýchla doprava
Predpokladané doručenie: ZAJTRA 26.10.
Výhodný set pivných špeciálov ležiakov obsahuje 6 položiek:
Samuel Smith Organic Lager 0,355 l GB
DMT 08/2022 Zloženie
Kirin Ichiban 0,33 l JAP
DMT 08/2022 Zloženie
BrewDog Lost Lager 0,33 l UK
DMT 09/2022 Zloženie
Birra del Borgo Lisa 0,33 l IT
DMT 08/2023 Zloženie
Bischofshof Pils 0,33 l GER
DMT 04/2022 Zloženie
Schierlinger Pils 0,33 l GER
DMT 05/2022 Zloženie
Rozmery a váha
Skladovateľnosť:
do 25 °C

Ležiaky z celého sveta 

Ležiak je jedným z najobľúbenejších a najrozšírenejších druhov piva. Každý správny pivár preto iste rád ochutná niekoľko svetových špeciálov tohto typu, ktoré mu sprostredkujú neobyčajný zážitok. Do tohto setu sme poskladali šesť fľaškových ležiakov, ktoré si získavajú priazeň po celom svete. Nechýba ani kúsok z Japonska alebo Talianska.

Samuel Smith Organic Lager  tradičný britský pivovar dal vzniknúť svetlozlatému ležiaku s príjemnou sviežou chuťou a jemným záverom. Bol vyrobený z najlepšieho sladového jačmeňa s veľkolepým množstvom aromatického chmeľu a kvasil v kamenných kadiach pri nízkych teplotách. 

Kirin Ichiban Lager – túto špecialitu musíte ochutnať! Japonský ležiak sa vyrába z pramenitej vody, ryže, jačmenného sladu, kukurice, chmeľu a kvasníc. Okúzli vás výrazne sladová vôňa a vysoká penivosť. V chuti takmer nerozoznáte chmeľovú horkosť, zato sa v nej snúbia výrazne sladové tóny a ľahučká kyslosť. Výborne si ho vychutnáte ku konzumácii tradičných japonských pokrmov.  

BrewDog Lost Lager – naozaj poctivý stredne horký ležiak s citrusovou a korenistou chuťou stvoril svojrázny škótsky pivovar BrewDog. Popularita tohto pivovaru stúpa čím ďalej, tým viac, a preto jeho zástupca nesmie v našej Debne chýbať.  

Birra del Borgo Lisa – taliansky pivný špeciál orieškovohnedej farby vás nadchne svojou eleganciou a moderným štýlom. Po napitý pocítite jemné medové tóny vyvážené jemnou príjemnou horkosťou, po ktorej nasleduje osviežujúci a čistý záver.   

Bischofshof Pils – medzi výberom ležiakov nemôže, samozrejme, chýbať bavorský špeciál. Čistý a dobre pijúci sa Pils so stabilnou hustou penou má ľahko kvetinovú vôňu. V chuti rozoznáte slad s nádychom korenia. Doznievanie je príjemne bylinné a sviežo citrusové.  

Schierlinger Pils – ďalší nemecký ležiak sa pýši svojou jasne zlatistou farbou, chmeľovou vôňou a príjemne horkou chuťou s citrusovým nádychom. Zaručujeme vám, že tento osviežujúci špeciál sa hrdo zaradí medzi vaše obľúbené nápoje.  

Čo hovoria naši zákazníci?
15.3.2021
Veľké množstvo produktov, ktoré sa u nás len veľmi ťažko zháňajú, alebo sa nedajú zohnať vôbec. Možnosť ochutnať niečo nové a netradičné .
+ Netradičné špeciály za dobrú cenu
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookies Viac info