5 / 5 (min. 0)
1 Recenzia
Set pivných špeciálov – ležiakov 6 ks

 • Tento darček si práve prezerá 2 zákazníci
 • Tento darček dnes zakúpil 1 zákazník

Set pivných špeciálov – ležiakov 6 ks obsahuje 6 položiek:

 • 1× Samuel Smith Organic Lager 0,355 l GB (Nahradené: Longboard Island Lager 0,33 l USA)
 • 1× Kirin Ichiban 0,33 l JAP
 • 1× BrewDog Lost Lager 0,33 l UK
 • 1× Birra del Borgo Lisa 0,33 l IT
 • 1× Bischofshof Pils 0,33 l GER (Nahradené: Bayreuther Hell 0,33 l GER)
 • 1× Schierlinger Pils 0,33 l GER

28 EUR
* Ceny sú vrátane DPH
Na sklade

Ležiaky z celého sveta 

Ležiak je jedným z najobľúbenejších a najrozšírenejších druhov piva. Každý správny pivár preto iste rád ochutná niekoľko svetových špeciálov tohto typu, ktoré mu sprostredkujú neobyčajný zážitok. Do tohto setu sme poskladali šesť fľaškových ležiakov, ktoré si získavajú priazeň po celom svete. Nechýba ani kúsok z Japonska alebo Talianska.

Samuel Smith Organic Lager  tradičný britský pivovar dal vzniknúť svetlozlatému ležiaku s príjemnou sviežou chuťou a jemným záverom. Bol vyrobený z najlepšieho sladového jačmeňa s veľkolepým množstvom aromatického chmeľu a kvasil v kamenných kadiach pri nízkych teplotách. 

Kirin Ichiban Lager – túto špecialitu musíte ochutnať! Japonský ležiak sa vyrába z pramenitej vody, ryže, jačmenného sladu, kukurice, chmeľu a kvasníc. Okúzli vás výrazne sladová vôňa a vysoká penivosť. V chuti takmer nerozoznáte chmeľovú horkosť, zato sa v nej snúbia výrazne sladové tóny a ľahučká kyslosť. Výborne si ho vychutnáte ku konzumácii tradičných japonských pokrmov.  

BrewDog Lost Lager – naozaj poctivý stredne horký ležiak s citrusovou a korenistou chuťou stvoril svojrázny škótsky pivovar BrewDog. Popularita tohto pivovaru stúpa čím ďalej, tým viac, a preto jeho zástupca nesmie v našej Debne chýbať.  

Birra del Borgo Lisa – taliansky pivný špeciál orieškovohnedej farby vás nadchne svojou eleganciou a moderným štýlom. Po napitý pocítite jemné medové tóny vyvážené jemnou príjemnou horkosťou, po ktorej nasleduje osviežujúci a čistý záver.   

Bischofshof Pils – medzi výberom ležiakov nemôže, samozrejme, chýbať bavorský špeciál. Čistý a dobre pijúci sa Pils so stabilnou hustou penou má ľahko kvetinovú vôňu. V chuti rozoznáte slad s nádychom korenia. Doznievanie je príjemne bylinné a sviežo citrusové.  

Schierlinger Pils – ďalší nemecký ležiak sa pýši svojou jasne zlatistou farbou, chmeľovou vôňou a príjemne horkou chuťou s citrusovým nádychom. Zaručujeme vám, že tento osviežujúci špeciál sa hrdo zaradí medzi vaše obľúbené nápoje.  

1 hodnotenie

 • Dan
  5 z 5
  Veľké množstvo produktov, ktoré sa u nás len veľmi ťažko zháňajú, alebo sa nedajú zohnať vôbec. Možnosť ochutnať niečo nové a netradičné .
  • + Netradičné špeciály za dobrú cenu

Trvanlivosť: Január 2022

Skladovateľnosť: do 25 °C

Kirin Ichiban 0,33 l JAP - do 24.3.2022
BrewDog Lost Lager 0,33 l UK - do 31.3.2022
Birra del Borgo Lisa 0,33 l IT - do 31.3.2023
Schierlinger Pils 0,33 l GER - do 27.1.2022
Bayreuther Hell 0,33 l GER - do 5.2.2022
Longboard Island Lager 0,33 l USA - do 26.2.2022