ODPORÚČAME OBJEDNAŤ DARČEK UŽ TERAZ 🎄 O DEBNY JE OBROVSKÝ ZÁUJEM A MÁME LEN OBMEDZENÉ MNOŽSTVO
Armyboxeo pro masožravce
Armyboxeo pro masožravce
Armyboxeo pro masožravce
Armyboxeo pro masožravce
Armyboxeo pro masožravce
Armyboxeo pro masožravce
Armyboxeo pro masožravce
Armyboxeo pro masožravce
Armyboxeo pro masožravce
Armyboxeo pro masožravce
Armyboxeo pro masožravce
Společné fotografie k muničním přepravkám
Společné fotografie k muničním přepravkám
Společné fotografie k muničním přepravkám
Společné fotografie k muničním přepravkám

Armyboxeo pre masožravcov + Lano

Plechová prepravka, silná padáková šnúra a niekoľko pevných uzlov. Tak vyzerá netradičný darček, ktorý si okamžite získa pozornosť všetkých mužov. Ale aby sa dostali k tomu, čo je vo vnútri, musia uzly vlastnoručne rozviazať a tým umožniť otvorenie... Zobraziť celý popis
78.00 EUR
82.00 EUR
* Ceny sú vrátane DPH
(4)
Čo Armyboxeo obsahuje?
13 prémiových produktov
Doručenie zadarmo
Predpokladané doručenie: ZAJTRA 26.10.
Dôležité informácie
  • NOVÝ OBSAH OD 23. 8. 2021 9:30. Pokiaľ ste Debnu zakúpili pred týmto termínom, bude mať ešte pôvodný obsah.
Ihneď k odoslaniu
Dostatočná trvanlivosť
Odkaz zadarmo
Bezpečné balenie
Spoľahlivé doručenie
Kvalitný materiál
Armyboxeo pre masožravcov obsahuje 13 položiek:
Štýlová plechová muničná debna Armyboxeo
Padáková šnúra v kamuflážnych farbách
Zloženie
Osobný ODKAZ
Trhané bravčové mäso na pive s čiernym korením 300 g
DMT 09/2023 Zloženie
BBQ trhané hovädzie mäso 300 g
DMT 08/2023 Zloženie
Lahôdková kačacia paštéta 190 g
DMT 07/2023 Zloženie
Pršut z bravčovej kotlety zaúdený studeným dymom 100 g
DMT 04/2022 Zloženie
Prosciutto z kvalitného hovädzieho mäsa 100 g
DMT 04/2022 Zloženie
Jemné morčacie mäso na citróne a cesnaku 300 g - Mr.HomeMade
DMT 09/2023
Saláma Chorizo s vysokým podielom mäsa 200 g
DMT 02/2022 Zloženie
Tradičný polický uherák 200 g
DMT 02/2023 Zloženie
Chrumkavé, ručne vyrábané Brown Bag Crisps s údenou slaninou 40 g
DMT 05/2022 Zloženie
Hovädzie sušené mäso Jerkyboxeo s nižším obsahom soli 25 g
DMT 08/2022 Zloženie
Rozmery a váha
Skladovateľnosť:
do 25 °C
Vonkajšie rozmery debny:
30×19×15 cm
Váha:
4,7 Kg
Informácie o doručení
  • Z balenia nejde poznať, že se jedná o darček
  • Faktúru zasielame len online do e-mailu
  • Všetko je starostlivo a bezpečne zabalené
  • Vieme, že darček musí doraziť perfektný :)

Darček, ktorý si musia rozviazať

Plechová prepravka, silná padáková šnúra a niekoľko pevných uzlov. Tak vyzerá netradičný darček, ktorý si okamžite získa pozornosť všetkých mužov. Ale aby sa dostali k tomu, čo je vo vnútri, musia uzly vlastnoručne rozviazať a tým umožniť otvorenie veka. Odmenou im ale, okrem prémiového obsahu, bude odolná znovupoužiteľná debna a 3 metre odolného paracordu.

Štýlové darčekové balenie 

  • štýlová kovová muničná debna so sklopným madlom na ľahké prenášanie
  • ľahko odoláva nárazom aj žiaru, veko je vodotesné
  • dostatočný priestor na bezpečné uskladnenie vecí
  • súčasťou sú 3 metre paracordového lana, ktorým je debna previazaná
  • zábavné dobýjanie darčeka a široké možnosti ďalšieho využitia

Krabička Poslednej Záchrany čiže KPZka je českým "výmyslom", ktorý na svet priviedol v roku 1935 Jaroslav Foglar. Skratku KPZ sme ale prispôsobili k dnešným potrebám mužov, a tak v našom sortimente nájdete Krabicu Plnú Zábavy. Tmavo olivové plechové prepravky sú primárne určené na nosenie munície, my sme sa však rozhodli ich využitie trochu rozšíriť. Majú totiž množstvo skvelých vlastností! Dovnútra sme umiestnili všetko, čo majú muži radi a bez čoho sa skrátka nezaobídu. Naviac vám zaručujeme, že takto vymykané muničné debny budú radi využívať aj na ďalšie účely. 

Bude z nich skvelý úložný box na náradie, športovú výbavu, rybárske náradie aj strelecké potreby a poslúži aj ako štýlová a bezpečná úschovňa dokumentov či dôležitých predmetov. Aby to ale nemali tak úplne bez práce, musia najskôr niekoľko pevných uzlov paracordu, ktorým je prepravka previazaná. Samotný paracord, alebo padáková šnúra, je naviac multifunkčné lanko s nosnosťou cez 200kg, určite teda nájde uplatnenie vo výbave každého muža.

Tie najlepšie mäsové špeciality

Poznáte niekoho, kto si bez mäsa nevie predstaviť deň? Tak s touto muničnou prepravkou bude mať zásobu na veľmi dlhú dobu! Je plná prémiových mäsových špecialít od overených a tradičných mäsiarov, kvalitných potravín a toho najlepšieho, čo si môže každý mäsožravec dopriať. Každá z týchto pochúťok v ňom zaručene vyvolá vlnu zbiehajúcich sa slín.

Trhané bravčové mäso na pive s čiernym korením – naozaj poctivá špecialita, ktorú si podľa vlastnej receptúry nechávame vyrábať u prvotriednych regionálnych výrobcov. V tejto lahôdke nenájdete žiadne chemické konzervanty ani náhrady. Všetky použité suroviny sú v tej najvyššej kvalite a dokonale nakombinované.

BBQ trhané hovädzie mäso – túto lahôdku musíte vyskúšať! Perfektne ochutené hovädzie mäso podľa našej vlastnej receptúry. Neodolateľnú chuť mu dodáva horčica, Worchester omáčka a slivkový lekvár. To všetko je doplnené trochou chilli a skvele vyváženou zmesou korenia.

Lahôdková kačacia paštéta naázijský spôsob  za touto špecialitou stojí dlhá a poctivá práca. Starostlivo vybrané suroviny s láskou spracovali skúsené ruky mäsiarov z rodinnej firmy, aby vznikla výnimočná a perfektne okorenená paštéta. Túto pochúťku inde neochutnáte – nechávame ju vyrábať podľa vlastného overeného receptu.

Prosciutto z bravčovej kotlety zaúdené studeným dymom – tá najchudšia, starostlivo vybraná kotleta zrela v suchých a tmavých miestnostiach, aby získala výraznú chuť a jedinečnú arómu. Nechali sme ju vyrobiť na mieru v malej krkonošskej firme, ktorá kladie dôraz predovšetkým na kvalitu surovín, tradíciu pri príprave a poriadne vyúdenie.     

Prosciutto z kvalitného hovädzieho mäsa – vynikajúce prosciutto z rodinného podkrkonošského mäsiarstva si proste zamilujete. Vďaka zreniu v tmavých a suchých miestnostiach sa uňho naplno rozvinula charakteristická chuť aj aróma. Prosciutto je  fermentované, takže ho až do rozbalenia môžete skladovať pri izbovej teplote. 

Jemné morčacie mäso na citróne a cesnaku 300 g - Mr.HomeMade - v jednoduchosti je krása, a krehké morčacie mäso s cesnakom a kvapkou citróna je toho dôkazom. Rafinovaná kombinácia ingrediencií vás nechá naplno pocítiť všetky chuťové zložky a vďaka úplne čistému zloženiu sa dá kombinovať takmer s čímkoľvek.

Saláma Čorízo s vysokým podielom mäsa 200 g – veľmi chutná saláma hrubšieho zrna s kúskami chudého mäsa, ktorá sa inšpirovala u jemne nakyslej chuti typickej španielskej salámy. Výrobok z produkcie tuzemského výrobcu z Police, ktorý je zárukou použitia kvalitných surovín a delikátnej chuti.

Tradičný Polický uherák 200 g – obľúbená tradičná saláma, ktorá je svojou aromatickou chuťou takmer nerozoznateľná od pôvodnej maďarskej uhorskej salámy. Výrobok z produkcie tuzemského výrobcu z Police, ktorý je zárukou použitia kvalitných surovín a delikátnej chuti.

Chrumkavé, ručne vyrábané Brown Bag Crisps s údenou slaninou 40 g  – na výrobu týchto najlepších európskych chipsov sa používajú výhradne kvalitné britské zemiaky certifikované označením Red Tractor. To zaručuje bezpečnú farmárskou produkciu bez zbytočnej chémie a s láskou k prírode. Slanina vyúdená bukovým dymom prepožičiava čipsom intenzívnu chuť a bohatú arómu. Bez lepku.

Hovädzie sušené mäso Jerkyboxeo s nižším obsahom soli 25 g – jerky je nasolené výhradne soľou z Mŕtveho mora a neobsahuje lepok ani žiadne pridané glutamáty. V tomto hovädzom jerky je soli o niečo menej, aby mohla naplno vyniknúť prirodzená chuť mäsa.

Manboxeo - keď obyčajné darčeky pre mužov nestačia!

Čo hovoria naši zákazníci?
7.7.2021
Promtné vybavenie
20.3.2021
Skvela ponuka :)
19.2.2021
+ rýchle dodanie
+ neoznačenie balíka
7.9.2020
Luxusný darček pre každého. Chlapi mäso jednoducho milujú.
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookies Viac info