Overenie veku
Pre zobrazenie stránky prosím potvrďte, že spĺňate vekovú hranicu 18 rokov a zároveň, že objednaný tovar vyzdvihnete sám alebo tým poveríte inú osobu staršiu ako 18 rokov.
Produkt obsahuje 22 položiek
Popis
Vstávať a páčiť!
Ako sa dostať do tejto opálenej, na prvý pohľad drsnej a nezničiteľnej KPZ debny? Jednoducho – podajte obdarovanému páčidlo. Ako sa hovorí, bez práce nie sú koláče, tak sa pohodlne usaďte a vychutnajte si pohľad na to, ako sa snaží. Je to trochu zákerne, ale o to väčšia sranda.
V núdzi spoznáš KPZ – a táto zachráni váš smäd!
Po dlhom boji sa obdarovaný konečne dostal dovnútra? Tak si vychutnajte ten pohľad na obsah, ktorý práve uzrel. Vybrané pivné špeciality a mäsové pochúťky, ktoré priam volajú po tom, aby si ich tento milovník dobrého jedla a pitia naplno vychutnal. A to ešte nie je všetko – navrch aj náš chladiaci polliter, aby mal pivo z čoho vypiť. Skrátka dokonalý darček!
Nerezový pivný polliter
Nerezový polliter s možnosťou gravírovania je štýlový a praktický doplnok pre každého pivára. Dvojitá stena udrží pivo dlhšie studené a odolná nehrdzavejúca oceľ zabezpečí dlhú životnosť. Vďaka možnosti vygravírovať meno, venovanie či motív sa z neho stáva originálny darček, ktorý poteší pri každej príležitosti.
Zážitok zaručený
Naša KáPéZetka je originálny darček, ktorý urobí radosť dedkovi, ockovi, manželovi – jednoducho komukoľvek, koho si len viete predstaviť. Strach nechajte bokom, s týmto prekvapením zažiarite a darujete rodine spomienky. Chcete KPZ vylepšiť? Žiaden problém – pridajte napríklad náš multifunkčný nástroj či osobný odkaz.
Čo sa skrýva vo vnútri?
Schierlinger Pils 0,33 l – Svetlo zlatá farba, hustá pena a príjemná sladová vôňa – presne vystihujú túto dokonalú nemeckú klasiku. Po ochutnaní pocítite jemne horký slad s bylinkovo‑citrusovými tónmi. To musíte zažiť!
Kirin Ichiban 0,33 l – Ochutnajte štipku Japonska. Svetlý ležiak s čistou a vyváženou chuťou. Vyrába sa z ryže a kukurice – možno prekvapivé, ale tvorí jeho jedinečný charakter.
Samuel Smith Organic Lager 0,355 l – Svetlozlatý ležiak s osviežujúcou vôňou a dokonalou sladovou chuťou. Skutočná lahôdka, ktorú chcete ochutnať a vychutnať do posledného dúška.
Granda KLOE Helles 0,33 ITA – Jedinečné talianske pivo s harmonickou arómou a jemnou chuťou. Klasika v modernom šate, poteší každého milovníka svetlých pív.
Estrella Damm 12 % – Je španielsky svetlý ležiak. Varí sa podľa tradičnej receptúry, ktorá sa za viac ako 140 rokov takmer nezmenila. Pivovar kladie dôraz na použitie kvalitných surovín, vrátane vlastných kvasiniek. Estrella Damm je jedným z najznámejších španielskych piv a je exportované do mnohých krajín po celom svete, kde je obľúbené pre svoju kvalitu a autentickú chuť.
Údené klobásky s pivným chmeľom PRO PIVÁRA 60 g – Pivo a mäso patria k sebe – a tieto klobásky to dokonale dokazujú! Chuťový zážitok, ktorý vás chytí hneď. Jedno sústo a nebudete vedieť prestať.
Trhaná kačica konfitovaná na ležiaku 170 g – Lahodné kačacie mäso – ideálna pochúťka k pivu. Dokonalá kombinácia chutí, ktorá vás dostane.
Prémiový Herkules 200 g – Výnimočný salám spájajúci tradíciu s inováciou. Už prvý sústo vás očarí vyváženou chuťou a nezameniteľnou vôňou. Skvelý doplnok k pivu.
Brúsený nerezový “pôlliter” (2×) – Nevyhnutnosť pre každého pivára. Dvojitá stena udrží pivo dlhšie chladné a originálny dizajn z nerezovej ocele zaujme na prvý pohľad. Dvojitá radosť – pre vás aj priateľov!
Brown Bag Crisps – hovädzie & cibuľa 40 g – Láska na prvé sústo. Kombinácia hovädzieho mäsa a cibule vás doslova vyhodí z papúč. Bezlepkové, plné chuti.
Údené mandle ideálne k pivu 75 g – Lahodné údené mandle, jemné, vyvážené – ideálna večerná pochúťka alebo doplnok k pivku.
Drevený podtácek s otváračom 2 ks (bez potisku) – Bez kvalitného otvárača sa žiadny pivár nezaobíde – my máme 2v1: s jednej strany otvárač, z druhej praktický podtácek.
Mliečna čokoláda Guinness s karamelom 90 g – Špičková jemná mliečna čokoláda plnená karamelom a chrumkavo dochutená svetoznámy Guinness. Lahôdka, ktorú musíte ochutnať!
Brown Bag Crisps – cheddar & cibuľa 40 g – Láska na prvé ochutnanie! Spojenie cheddaru a cibule vás odrovná ihneď. Bez lepku, vegánska voľba dostupná.
Trhané bravčové mäso na pive s čiernym korením – „V brušku ako v bavlnke!“ – tak sa budete cítiť po tejto špecialite. Len najkvalitnejšie suroviny, bez zbytočností, dokonalé harmonické chute.