• Doprava ZADARMO
 • Doručenie od: 27.3.2019
 • Zvoľte si dátum doručenia
HĽADÁTE ORIGINÁLNE A ŠTÝLOVÉ DARČEKY PRE ŽENY? NÁJDETE JE TU.

Vianočný darček pre priateľa

darek-pro-muze

Vybrať darček

 

Nám ženám sa vyberanie darčekov pre každého člena rodiny jednoducho baví. Môžeme vyberať narodeninový darček pre svojho otca, darček k sviatku pre babičku alebo vianočný darček pre priateľa a nikdy nám to nepokazí radosť. Vieme vnímať, vieme dobre vyberať, skrátka väčšinou sa správne trafíme do vkusu. A muži to vždy náležite ocenia.

Na vyberanie máme síce ešte dostatok času, ale zháňať niečo na poslednú chvíľou nie je práve ideálne. A hlavne to nám ženám nie je nejako podobné. Vždy máme niečo v zásobe, nejaký záložný plán a to aj čo sa týka zháňania vianočných darčekov.

Originalita nie je na prvom mieste

U darčeka pre priateľa musíme uvažovať trochu opačne. Zatiaľ čo ženy vyžadujú skôr originalitu spojenú s romantikou, muži uvažujú skôr prakticky. Pre nich darček ako napríklad záhradný gril alebo sada pneumatík na plechového miláčika dokonalým darčekom. Radosť potom má nielen priateľ, ale aj my, pretože sme zase urobili niečo báječného.

Ak si ale trváme na tom, že originálne nápady sú in a budú úspešné aj našich mužských náprotivkov, nie je v tom žiadny problém. Popravde aj niektorí muži si potrpia na originalitu. A že je z čoho vyberať!

Správny tip

Ak chceme, aby sa vianočný darček pre priateľa naozaj zapáčil, vyberajme vždy podľa jeho záujmov, koníčkov. Môžu to byť napríklad vychytávky alebo kutilské sady, ale veľmi sa osvedčili darčeky pre športovo založených jedincov. Tenista, futbalista alebo ten, kto má rád golf je rád, keď pod stromčekom nájde niečo, čo si vlastne chcel kúpiť už dávno pre svoj športový koníček a značkovým športovým oblečením taky nič nepokazíme.

Vybrať darček

Nič sa nemá preháňať

Avšak aj tu platí zásada, že sa nič nemá preháňať. Aj muži sa totiž môžu uraziť, nahnevať alebo uškrnúť nad nechceným darčekom. Logiku to má, pretože ak sa fakt trafíme vedľa a miesto luxusné kravaty alebo manžetových gombíkov, ktoré by ochotne a rád ukázal svojim kolegom v banke, kúpime sadu skrutkovačov s tým, že nám konečne opraví ten odpad, máme zamiesené na prúser. A aj tu platí, že spodná bielizeň ako darček vyšlo dávno z módy. Takže si radšej dáme záležať, ale to my vždy.

Keď sme v koncoch

Môže však nastať situácia, kedy si aj my ženy naraz nebudeme vedieť rady. Preto by sme určite nemali hádzať flintu do žita a rúcať sa pri každom neúspechu. Dobrú radu nám môže poskytnúť napríklad kamarátka alebo všadeprítomný internet. Sadnúť si počítaču a pozrieť sa na inšpiráciu nezaberie toľko času a určite tu nájdeme to, čo hľadáme. Ak ani toto nepomôže, nezostáva nám vyraziť do ulíc a obchodných centier a inšpirovať sa práve tam. Možno nám padne do oka niečo, čo by sa ako vianočný darček pre priateľa určite krásne pod stromčekom vyňalo.

Darčeky, ktoré majú úspech

Už dlho vedú vianočné darčeky, ktoré ponúkajú zážitok v podobe napríklad letu balónom alebo jazdy vo ferrari. Muži sú skrátka tvory, ktorí si chcú život užiť za každú cenu. A ocenili by aj lístky na koncert svojej obľúbenej kapely. Opäť more zážitkov a ešte si môže zatrsat. Darčekov je naozaj veľa. Vždy je to ale individuálne a musíte svojho priateľa dobre poznať. Len tak budete mať istotu, že vám darček doslova

Originalita

Netradičné darčeky pre mužov všetkých vekových kategórií. Obdarovaný si musí svoj darček vysekať PÁČIDLOM z DREVENEJ DEBNY! Originalita a zábava, to je naša Debna s páčidlom.

100% záruka

Sme si istí, že každý muž, ktorý od Vás dostane debnu Manboxeo, bude nadšený. Preto všetky debny zasielame s garanciou vrátenia peňazí v prípade reklamácie.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvom mieste. Náš tím sa vašimi otázkami zaoberá 24 hodín denne, dokonca aj počas spánku premýšľame, ako vám odpovieme, až sa prebudíme ;)

Naši zákazníci

[sk:our_customers_block_sticker_text]
MÁME UŽ VIAC AKO
50 000
spokojných zákazníkov
MÁME UŽ VIAC AKO 50 000 spokojných zákazníkov
[sk:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Overené našimi zákazníkmi
5 z 5
Na poslední chvíli mi moc Manboxeo pomohl s typem na dárek k Vánocům. Po svižné komunikaci mi bylo zboží ihned zhotoveno a připraveno k osobnímu odběru. Chtěl bych moc poděkovat týmu, za Vaší ochotu a záchranu. S boxem jsem byl moc spokojenej, výborný nápad a sranda při otevíraní. Druhé straně se dárek také moc líbil. Děkuji a přeju Vám bohatou výrobu a spokojenost zákazníků v roce 2019.
5 z 5
Skvělý přístup od začátku do konce. Od webové přehlednosti až po finální doručení. Je to skvělá volba dárku a díky velkému výběru z nabízených beden si vybere opravdu každý pro každého.
 • + velký výběr "krabic"
 • + skvělý dárek
 • + rychlé vyřízení objednávky
 • + přehledné webové stránky
5 z 5
Nemůžu si tuto stránku vynachválit, hlavně jsem byla ohromena rychlostí doručení, v jeden den jsem objednala, zaplatila a za hodinu a půl mi přišla SMS od dopravce, že převzal mou objednávku. Další den jsem balíček měla doma. ROZHODNĚ jsem zde nenakupovala naposledy.
 • + opravdu velká rychlost
 • + během problému najdou rychlé řešení
 • + originální nápad zboží
 • + rychlé předání dopravci
 • + rozumné ceny
 • + úhlednost stránek