• Doprava ZADARMO
 • Doručenie od: 27.3.2019
 • Zvoľte si dátum doručenia
HĽADÁTE ORIGINÁLNE A ŠTÝLOVÉ DARČEKY PRE ŽENY? NÁJDETE JE TU.

Darčeková debna TOP SECRET

darek-pro-muze

 

Vybrať darček


Ak máte radi oslavy, večierky a radi sa bavíte, tak nasledujúce riadky sú určené práve pre vás. Pozvánka na narodeninové oslavy sa zrazu roztrhne vrece a musíte zaistiť samozrejme aj darček pre oslávenca, ktorý sa volá TOP SECRET. Ak je to žena, máte vyhrané. Dnešná doba ponúka nepreberné množstvo tovaru, darčekov, šperkov a ktovie čoho ešte určené priamo ženám. Radosť jej urobíte vždy, aj keď by ste prišli iba s Puget. Čo sa týka mužskej populácie, tu je to trochu horšie. Každý rok je to rovnaké, premýšľate, čo by mu urobilo radosť. Otecko je stále ešte dosť vitálne, ale koleso dostal vlani, váš dedko je domáci kutil, ktorý má svoju dielňu už tak dosť preplnenú rôznym náradím, brat má rád tajomno a prekvapenie, ale už nemáte fantáziu...

 

Vybrať darček


Nekupujte mačku vo vreci

Ideálnym riešením sú darčekové boxy. Kladiete si otázku, čo to je? Čo si pod tým názvom vlastne máte predstaviť. Tu je vysvetlenie. V ponuke firmy Manboxeo.sk sú darčekové boxy v trochu netradičnom balení. A tajomné to určite je, pretože oslávenec do poslednej chvíle ani netušia, čo sa za tým všetkým skrýva. Všetkým milovníkom dobrého zlatistého moku je pripravená debnička, ktorá obsahuje výber tých najlepších pivných špeciálov z najrôznejších krajín sveta, z Belgicka, Írska alebo Nemecka. Ak muž dáva prednosť skôr džentlmenskej klasike v podobe whisky, je tu pripravená tá dvanásťročná.


Debnička od Manboxeo.sk môže obsahovať aj rôzne špeciality z celého sveta od lahodných maškŕt až po tie extra pálivé. Ale bohatá ponuka firmy Manboxeo.sk ponúka i skvelé doplnky pre tých, čo sa cítia na zelenom greene ako doma. Zvláštnosťou a originalitou darčekových debničiek je to, že súčasťou balenia je páčidlo, ktoré slúžia k tomu, aby si oslávenec mohol svoj darček vlastne vypáčiť. Získava tým na svojej tajomnosti a netradičnosti.

Vybrať darček

Originalita

Netradičné darčeky pre mužov všetkých vekových kategórií. Obdarovaný si musí svoj darček vysekať PÁČIDLOM z DREVENEJ DEBNY! Originalita a zábava, to je naša Debna s páčidlom.

100% záruka

Sme si istí, že každý muž, ktorý od Vás dostane debnu Manboxeo, bude nadšený. Preto všetky debny zasielame s garanciou vrátenia peňazí v prípade reklamácie.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvom mieste. Náš tím sa vašimi otázkami zaoberá 24 hodín denne, dokonca aj počas spánku premýšľame, ako vám odpovieme, až sa prebudíme ;)

Naši zákazníci

[sk:our_customers_block_sticker_text]
MÁME UŽ VIAC AKO
50 000
spokojných zákazníkov
MÁME UŽ VIAC AKO 50 000 spokojných zákazníkov
[sk:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Overené našimi zákazníkmi
5 z 5
Na poslední chvíli mi moc Manboxeo pomohl s typem na dárek k Vánocům. Po svižné komunikaci mi bylo zboží ihned zhotoveno a připraveno k osobnímu odběru. Chtěl bych moc poděkovat týmu, za Vaší ochotu a záchranu. S boxem jsem byl moc spokojenej, výborný nápad a sranda při otevíraní. Druhé straně se dárek také moc líbil. Děkuji a přeju Vám bohatou výrobu a spokojenost zákazníků v roce 2019.
5 z 5
Skvělý přístup od začátku do konce. Od webové přehlednosti až po finální doručení. Je to skvělá volba dárku a díky velkému výběru z nabízených beden si vybere opravdu každý pro každého.
 • + velký výběr "krabic"
 • + skvělý dárek
 • + rychlé vyřízení objednávky
 • + přehledné webové stránky
5 z 5
Nemůžu si tuto stránku vynachválit, hlavně jsem byla ohromena rychlostí doručení, v jeden den jsem objednala, zaplatila a za hodinu a půl mi přišla SMS od dopravce, že převzal mou objednávku. Další den jsem balíček měla doma. ROZHODNĚ jsem zde nenakupovala naposledy.
 • + opravdu velká rychlost
 • + během problému najdou rychlé řešení
 • + originální nápad zboží
 • + rychlé předání dopravci
 • + rozumné ceny
 • + úhlednost stránek