Darčeková debna TOP SECRET

darek-pro-muze

 

Vybrať darček


Ak máte radi oslavy, večierky a radi sa bavíte, tak nasledujúce riadky sú určené práve pre vás. Pozvánka na narodeninové oslavy sa zrazu roztrhne vrece a musíte zaistiť samozrejme aj darček pre oslávenca, ktorý sa volá TOP SECRET. Ak je to žena, máte vyhrané. Dnešná doba ponúka nepreberné množstvo tovaru, darčekov, šperkov a ktovie čoho ešte určené priamo ženám. Radosť jej urobíte vždy, aj keď by ste prišli iba s Puget. Čo sa týka mužskej populácie, tu je to trochu horšie. Každý rok je to rovnaké, premýšľate, čo by mu urobilo radosť. Otecko je stále ešte dosť vitálne, ale koleso dostal vlani, váš dedko je domáci kutil, ktorý má svoju dielňu už tak dosť preplnenú rôznym náradím, brat má rád tajomno a prekvapenie, ale už nemáte fantáziu...

 

Vybrať darček


Nekupujte mačku vo vreci

Ideálnym riešením sú darčekové boxy. Kladiete si otázku, čo to je? Čo si pod tým názvom vlastne máte predstaviť. Tu je vysvetlenie. V ponuke firmy Manboxeo.sk sú darčekové boxy v trochu netradičnom balení. A tajomné to určite je, pretože oslávenec do poslednej chvíle ani netušia, čo sa za tým všetkým skrýva. Všetkým milovníkom dobrého zlatistého moku je pripravená debnička, ktorá obsahuje výber tých najlepších pivných špeciálov z najrôznejších krajín sveta, z Belgicka, Írska alebo Nemecka. Ak muž dáva prednosť skôr džentlmenskej klasike v podobe whisky, je tu pripravená tá dvanásťročná.


Debnička od Manboxeo.sk môže obsahovať aj rôzne špeciality z celého sveta od lahodných maškŕt až po tie extra pálivé. Ale bohatá ponuka firmy Manboxeo.sk ponúka i skvelé doplnky pre tých, čo sa cítia na zelenom greene ako doma. Zvláštnosťou a originalitou darčekových debničiek je to, že súčasťou balenia je páčidlo, ktoré slúžia k tomu, aby si oslávenec mohol svoj darček vlastne vypáčiť. Získava tým na svojej tajomnosti a netradičnosti.

Vybrať darček

Originalita

Netradičné darčeky pre mužov všetkých vekových kategórií. Obdarovaný si musí svoj darček vysekať PÁČIDLOM z DREVENEJ DEBNY! Originalita a zábava, to je naša Debna s páčidlom.

100% záruka

Sme si istí, že každý muž, ktorý od Vás dostane debnu Manboxeo, bude nadšený. Preto všetky debny zasielame s garanciou vrátenia peňazí v prípade reklamácie.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvom mieste. Náš tím sa vašimi otázkami zaoberá 24 hodín denne, dokonca aj počas spánku premýšľame, ako vám odpovieme, až sa prebudíme ;)

Naši zákazníci

[sk:our_customers_block_sticker_text]
MÁME UŽ VIAC AKO
50 000
spokojných zákazníkov
MÁME UŽ VIAC AKO 50 000 spokojných zákazníkov
[sk:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Overené našimi zákazníkmi
5 z 5
-
  • + Přehledné, kvalitní, dobře zvolené kombinace zboží. Oceňuji, že faktura není přiložena v balíku, tudíž možné poslat přímo na adresu obdarovaného. Velká spokojenost!
5 z 5
Vstřícní lidé, originální nápady, zajímavý web, celkově super jednání!
  • + Velmi příjemný a milý personál
  • + Rychlé jednání
5 z 5
Byl jsem celkove moc spokojen jak s darkem, tak s pristupem obchodu.
  • + Super pristup personalu, zodpovedel vsechny dotazy a druhy den bylo zbozi doruceno.