• Doprava ZADARMO
  • Doručenie od: 26.11.2018
  • Zvoľte si dátum doručenia
Odporúčame neotáľať s objednávkou na Vianoce. Záujem o debny je obrovský a máme ich len obmedzené množstvo.
Trvanlivosť debien je do jarných mesiacov 2019 a dlhšie. Skladovateľnosť do 20 ° C. Z prepravnej škatule nie je poznať, že sa jedná o darček.

Originálny darček pre šéfa

darek-pro-muze

 

Vybrať darček

 

Iste nám dáte za pravdu, že darček pre mužov sa nevyberá zrovna ľahko. Keď k tomu pridáme ešte darček pre šéfa, je to o to ťažšie. Môžeme byť v prvom rade praktickí a zvoliť darček vhodný do kancelárie. To sa ale zase zdá trochu neosobné a pritom šéf je tak vnímavý a hodný ....

Najdôležitejšie na darčeka pre bosa je, aký bude prvý dojem. Či - ak si ho rozbalí hneď pred svojimi vernými zamestnancami alebo si ho nechá na neskôr alebo ho jednoducho odloží na stranu s prehodením "Ďakujem, rozbalím si to po konzultácii". Každý darček je originálny a darček pre nadriadeného by mal tých originality mať oveľa viac. Preto si na výbere vhodného darčeka dáme určite záležať.


Originalita a netradičnosť

Obal robí darček darčekom, to je všeobecne známe. Firma Manboxeo.sk sa najviac snažila urobiť vďaka svojim originálnym obalom darčeky s veľkým D. Drevené darčekové debničky, ktoré majú ako súčasť balenia tiež páčidlo a podrobný opis, sú skvelým tipom na darček pre šéfa. Debničky sú typické tým, že každá je vybavená určitým obsahom, ktorý zodpovedá záujmom oslávenca. Ak je váš šéf vášnivý milovník kávy, je pre neho určená drevená darčeková bednička pre kafaře, ktorá obsahuje okrem iného vybrané druhy kávy, pochádzajú z kávových plantáží nachádzajúcich sa v oblastiach typických pre pestovanie arabského kávovníka. Tento horúci čierny nápoj si potom môže váš šéf vychutnať spolu s delikátnou horkou čokoládou.


Firma Mamboxeo.sk myslí ale aj na darčeky pre šéfov, ktorí sú skôr gurmáni alebo majú radi dobré pitie. Tu sa ponúka možnosť darčekového boxu, ktorý je určený priamo pre tzv. "Mäsožravca" alebo milovníkov piva či kvalitného dvanásťročného rumu. Možností je veľa.


Pri predstave, že sa váš šéf doslova namáhajú tí s páčidlom, aby zistil, čo že to vlastne drevená debnička ukrýva, si môžete byť istí, že o zábavu určite núdza nebude.

 

Vybrať darček

Naviac sa môžete šéfovi zmieniť aj o tom, že takýto originálny darček sa náramne hodí aj o obdarovanie jeho obchodných partnerov. A vy budete mať navyše jedno malé, no asi bezvýznamné plus.

Alebo Vás skôr zaujíma darček pre manžela?

Vybrať darček

 

 

Originalita

Netradičné darčeky pre mužov všetkých vekových kategórií. Obdarovaný si musí svoj darček vysekať PÁČIDLOM z DREVENEJ DEBNY! Originalita a zábava, to je naša Debna s páčidlom.

100% záruka

Sme si istí, že každý muž, ktorý od Vás dostane debnu Manboxeo, bude nadšený. Preto všetky debny zasielame s garanciou vrátenia peňazí v prípade reklamácie.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvom mieste. Náš tím sa vašimi otázkami zaoberá 24 hodín denne, dokonca aj počas spánku premýšľame, ako vám odpovieme, až sa prebudíme ;)

Naši zákazníci

[sk:our_customers_block_sticker_text]
MÁME UŽ VIAC AKO
30 000
spokojných zákazníkov
MÁME UŽ VIAC AKO 30 000 spokojných zákazníkov
[sk:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Overené našimi zákazníkmi
5 z 5
Pokud hledáte něco originálního, kvalitního, tak zvolte bohatou nabídku obchodu MANBOXEO. Jsou dobří budete na 100% spokojeni. Vřele a rádi doporučujeme manž.Koucký
5 z 5
Obchod doporučuji, moc se mi líbí, že si můžete zvolit datum dodání. Bednu jsem manželovi darovala k 1.výročí a byl z ní naprosto nadšený.
  • + krásně zabaleno
  • + rychle dodáno
  • + skvělá komunikace
5 z 5
Přehledný výběr zboží, rychlé vyřízení objednávky. Super nápad, chvíli trvá, neż obdarovaný bedýnku otevřel,bavili se všichni kolem. Výrobky v bedýnce dobře zajistěny. Výběr dárku bez běhání po obchodech v klidu domova.