• Doprava ZADARMO
 • Doručenie od: 27.3.2019
 • Zvoľte si dátum doručenia
HĽADÁTE ORIGINÁLNE A ŠTÝLOVÉ DARČEKY PRE ŽENY? NÁJDETE JE TU.

Darček pre priateľa k vianociam

darek-pro-muze

Vybrať darček

 

Aj keď je zima ešte ďaleko a vianoce vlastne taky, už teraz by sme mali aspoň máličko uvažovať o tom, čím potešiť svojich blízkych. Darček pre rodičov alebo pre babičku sa asi vyberá ľahšie ako darček pre svoju drahú polovičku. Pokiaľ žijeme teda vo vzťahu a chceme darček pre priateľa k Vianociam ten najlepší, musíme tak trochu preskúmať, čo by mu urobilo radosť. Môže to byť len zdanlivá maličkosť, ktorá ho poteší, ale bude rád.

Vyberanie bez trápenia

Nemusíme nutne obiehať všetky obchodné domy, aby sme kúpili darček pre priateľa k Vianociam. Môžeme to urobiť chytro. Buď s ním zájdeme do obchodu sami s tým, že potrebujete poradiť a pri tej príležitosti máme možnosť preskúmať, čo by sa mu asi tak páčilo a čo naopak nie. Alebo môžeme chvíľu surfovať na internete a zháňať originálny darček tam. Tu však nemáme záruku toho, že sa to partnerovi páčiť a navyše si vybraný darček nemôžeme takpovediac "ohmatať". Internet ale ponúka veľké množstvo tovaru všetkého druhu od elektroniky cez knihy a manžetové gombíky, až po záhradné náradie či disky na pneumatiky. Takéto chlapské veci musia byť hlavne vidieť. Aj keď sú potrebné menšie, musia urobiť skrátka dojem a to nielen na prvý pohľad.

Tovar kam sa pozrieš

Dnešný trh je doslova preplnený najrôznejšími druhmi tovaru a v predvianočnom čase sa obchodníci predháňajú, čo ponúknu zákazníkovi lepšieho, za lepšiu cenu a s lepším darčekom navyše. Tu pozor nielen na kvalitu zlacneného tovaru, ale aj na náš výber.

Značkové oblečenie, športové potreby, elektronika alebo vybavenia pre jeho plechového miláčika, to a ešte oveľa viac plní regály supermarketov a obchodných domov. Na nás je, aby sme vybrali naozaj ten najlepší. Ľahšie sa nám bude vyberať darček, ak náš priateľ má nejakého koníčka, ktorému sa venuje vo voľnom čase.

Vybrať darček

Čomu sa radšej vyhnúť

Vyberať darček k Vianociam pre priateľa ale nie je niekedy len tak. Treba sa určite vyhnúť istým darčekom, ktoré ho skôr rozladí alebo dokonca urazí. Dávno už odzvonilo "mäkkým" darčekom tipu ponožky a im podobným. Pozor tiež na obálky s hotovosťou. Mohlo by to skôr vyzerať, ako že vám na priateľovi nezáleží nech si kúpi, čo chce sám. Pozor by sme si mali tiež dať na drahú elektroniku, v tomto prípade by nám mohol priateľ povedať, že by chcel za tú cenu iný model. Poradiť sa nie je nikdy na škodu.

Ak si ale naozaj nevieme rady, môžeme sa opýtať priateľov alebo rodiny. Tí nám vždy iste ochotne poradia aj to, čo sme možno ani nevedeli. Navyše by sme si mali uvedomiť, že Vianoce sú sviatky pokoja a rodinnej pohody. Takže lámať si hlavu s darčekmi nie je naozaj nutné. Niekedy poteší len drobnosť, ktorá urobí rovnakú radosť, ako darček, ktorý sme vyberali už v lete.

Posledná nádej

Ak však stále tápate nad tým, aký darček k Vianociam pre priateľa zvoliť, jednoducho sa ho spýtajte. Nebude to síce žiadne prekvapenie ani žiadna originalita a navyše sa asi budete cítiť trochu mizerne, ale je to oveľa lepšie riešenie, než kúpiť niečo, z čoho nebude mať žiadnu radosť alebo čo za pár týždni náhodou objavíte na dne skrine.

Originalita

Netradičné darčeky pre mužov všetkých vekových kategórií. Obdarovaný si musí svoj darček vysekať PÁČIDLOM z DREVENEJ DEBNY! Originalita a zábava, to je naša Debna s páčidlom.

100% záruka

Sme si istí, že každý muž, ktorý od Vás dostane debnu Manboxeo, bude nadšený. Preto všetky debny zasielame s garanciou vrátenia peňazí v prípade reklamácie.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvom mieste. Náš tím sa vašimi otázkami zaoberá 24 hodín denne, dokonca aj počas spánku premýšľame, ako vám odpovieme, až sa prebudíme ;)

Naši zákazníci

[sk:our_customers_block_sticker_text]
MÁME UŽ VIAC AKO
50 000
spokojných zákazníkov
MÁME UŽ VIAC AKO 50 000 spokojných zákazníkov
[sk:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Overené našimi zákazníkmi
5 z 5
Na poslední chvíli mi moc Manboxeo pomohl s typem na dárek k Vánocům. Po svižné komunikaci mi bylo zboží ihned zhotoveno a připraveno k osobnímu odběru. Chtěl bych moc poděkovat týmu, za Vaší ochotu a záchranu. S boxem jsem byl moc spokojenej, výborný nápad a sranda při otevíraní. Druhé straně se dárek také moc líbil. Děkuji a přeju Vám bohatou výrobu a spokojenost zákazníků v roce 2019.
5 z 5
Skvělý přístup od začátku do konce. Od webové přehlednosti až po finální doručení. Je to skvělá volba dárku a díky velkému výběru z nabízených beden si vybere opravdu každý pro každého.
 • + velký výběr "krabic"
 • + skvělý dárek
 • + rychlé vyřízení objednávky
 • + přehledné webové stránky
5 z 5
Nemůžu si tuto stránku vynachválit, hlavně jsem byla ohromena rychlostí doručení, v jeden den jsem objednala, zaplatila a za hodinu a půl mi přišla SMS od dopravce, že převzal mou objednávku. Další den jsem balíček měla doma. ROZHODNĚ jsem zde nenakupovala naposledy.
 • + opravdu velká rychlost
 • + během problému najdou rychlé řešení
 • + originální nápad zboží
 • + rychlé předání dopravci
 • + rozumné ceny
 • + úhlednost stránek