Originálne Darček pre manžela

darek-pro-muze

Vybrať darček

 

Darčeky pre svojich blízkych sme my ženy dokázali vždy zvládnuť ľavou zadnou. Či už to boli vianoce, narodeniny či výročie rodičov. Keď ale príde rad na naše drahé polovičky v podobe svalnatého muža, fantázie ako by nás naraz opustila. Darček pre manžela sa vždy zháňal trochu horšie a inšpirácie ako by dnes chýbal vkus a šmrnc. Čo teda robiť, keď potrebujete darček a neviete, aký by bol ten pravý? Predsa len chceme urobiť manželovi radosť a tou starou, otrepanou frázou "... jejda, ďakujem, to sa bude vždy hodiť", nás veľmi nepoteší.


Kde hľadať inšpiráciu?

No samozrejme, že nám s darčekom pre nášho miláčika môže poradiť kamarátka, ale predsa len to nie je ono. Obchodné domy ponúkajú prakticky to isté len snáď v inej farbe. A internet? No možno by sa niečo predsa len našlo.

Pražská firma Manboxeo.cz je pomerne mladou spoločnosťou, ktorá je zameraná na originálne darčeky pre mužov. Takže darček pre manžela by sa tu určite našiel.

Predstavme si drevenú debničku, ku ktorej dostaneme páčidlo.

Čože? Nejaká drevená debna s páčidlom? .... Áno! Ide o originálne darčekové balenie, ktoré obsahuje presne to, čo si zákazník objedná. A čo je na tom všetkom najlepšie? No predsa to, že si ten darček, tú debničku oslávenec musí vypáčiť sám, aby sa vlastne dozvedel, čo je jej obsahom.

A tu je v ponuke niekoľko variantov, niekoľko možností, čo možno v debničke nájsť. Debna pre pivárov obsahuje len to najlepšie z pivného sveta aj originálne pivné doplnky. Rýdzo českou darčekovú debničky je debna pre gurmánov. Tu sa zišli tie najlepšie delikatesy našich českých výrobcov a pošmákne si určite každý. Jahňacie stehno jemne korenistá alebo hovädzie mäso na drvenom korení. V ostatných debničkách nájdete napríklad skvelé rumy či niekoľkoročnej kvalitné whisky. No a ten, ktorý si rád zájde to fitcentra tu môže nájsť proteínové tyčinky či nápoje aj s originálnym šejkrom ai. To je len malý výpočet toho, čo môžete v drevených darčekových debničkách nájsť.

Vybrať darček

 

Našli ste čo ste hľadali? Ak áno, verte, že je o zábavu postarané.

Vybrať darček

Originalita

Netradičné darčeky pre mužov všetkých vekových kategórií. Obdarovaný si musí svoj darček vysekať PÁČIDLOM z DREVENEJ DEBNY! Originalita a zábava, to je naša Debna s páčidlom.

100% záruka

Sme si istí, že každý muž, ktorý od Vás dostane debnu Manboxeo, bude nadšený. Preto všetky debny zasielame s garanciou vrátenia peňazí v prípade reklamácie.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvom mieste. Náš tím sa vašimi otázkami zaoberá 24 hodín denne, dokonca aj počas spánku premýšľame, ako vám odpovieme, až sa prebudíme ;)

Naši zákazníci

[sk:our_customers_block_sticker_text]
MÁME UŽ VIAC AKO
50 000
spokojných zákazníkov
MÁME UŽ VIAC AKO 50 000 spokojných zákazníkov
[sk:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Overené našimi zákazníkmi
5 z 5
Z tohoto obchodu lze obdarovat a potěšit své příbuzné nebo kamarády pěkným originálním dárkem pro jakoukoli příležitost. Velká nabídka zboží za přijatelnou cenu, každý si najde jakým dárkem zaujmout a překvapit obdarovaného.Byla jsem moc překvapena a spokojena. Mohu vřele doporučit.
5 z 5
Objednala jsem box ve středu v odpoledních hodinách a ve čtvrtek mi bylo zboží v pořádku dodáno. Určitě znovu využiji, je to perfektní dárek pro všechny gurmány :)
  • + Velmi rychlé dodání
  • + Výborná komunikace
  • + Originální dárek pro muže
5 z 5
Fantastický nápad (vše vychytané do posledního detailu), objednala jsem jako dárek,už se těším, až jej oslavenci budou otevírat. Rychlá expedice,druhý den ráno po objednání jsem měla doma. Pokud se dárek osvědčí (s čímž samozřejmě počítám), určitě můj nákup nebyl posledním!