👕👕 2 tričká za cenu jedného! Vytvorte si vlastný dizajn alebo vyberajte zo stoviek vtipných motívov. Viac TU.

Darčeková truhlica pre pivárku + Zámoček, Pílka, Šifra

I ženy milujú pivo a pre ne sme vytvorili túto truhlicu, ktorá nesmie chýbať žiadnej milovníčke piva. Pivo proste nie je len pánskou doménou. NAŠE PIVNÉ ŠPECIÁLY Svetové pivné špeciály sú stále viac a viac populárne nielen vo svete, ale značne už aj ... Zobraziť celý popis
93.00 EUR
- +
Predpokladané doručenie: Utorok 3.10.
Doručenie zadarmo
Damboxeo Truhlica pre pivárku obsahuje 15 položiek
Ručne vyrábaná Darčeková Truhlica dámska Damboxeo
Číselný zámok v tvare kabelky
Zloženie
Štýlová pílka
Zloženie
Kasteel Rouge 0,33 l BEL
DMT 01/2025 Zloženie
Gulden Draak 0,33 BEL
DMT 02/2025 Zloženie
Delirium Tremens 0,33 l BEL
DMT 03/2026 Zloženie
Schneider Weisse Aventinus Eisbock 0,33 l GER
DMT 01/2028 Zloženie
Samuel Smith Organic Chocolate Stout 0,355 l GB
DMT 08/2024 Zloženie
Chrumkavé, ručne vyrábané Brown Bag Crisps s údenou slaninou 40 g
DMT 03/2024 Zloženie
Chrumkavé, ručne vyrábané Brown Bag Crisps s čedarom a cibuľou 40 g
DMT 03/2024 Zloženie
Originálny chladiaci "polliter" Manboxeo 400 ml - lesklý
Nahradené: Originálny chladiaci "polliter" Manboxeo 400 ml - brúsený
Ručne vyrábaný drevený podpivník Damboxeo s otváračom
Mliečna čokoláda Guinness s karamelom 90 g
DMT 03/2024 Zloženie
Osobný ODKAZ
Dôležité informácie
  • Ide o darčekové balenie určené pre ženy. Darčeky pre mužov nájdete TU.
Doručíme: Utorok 3.10.
Rozmery a váha
Informácie o doručení
Truhla pro pivařku
Prečo Truhlica pre pivárku?

TRUHLICA PRE PIVÁRKU

I ženy milujú pivo a pre ne sme vytvorili túto truhlicu, ktorá nesmie chýbať žiadnej milovníčke piva. Pivo proste nie je len pánskou doménou.

NAŠE PIVNÉ ŠPECIÁLY

Svetové pivné špeciály sú stále viac a viac populárne nielen vo svete, ale značne už aj u nás na Slovensku. Preto sme sa rozhodli zostaviť ako ideálny darček truhlicu plnú svetových pivných unikátov, ktoré majú, podľa hodnotení používateľov najuznávanejšieho recenzného portálu RateBeer.com, jedny z najlepších hodnotení. 

Kasteel Rouge (8,4 z 10) – silná belgická 17°, ktorá je veľmi obľúbená pre svoju nezameniteľnú a príjemne ovocnú sladkokyslú chuť. Konzumácia tohto belgického ovocného špeciálu je
skutočne unikátny zážitok! Obsah alk. 8 %.

Delirium Tremens (9,3 z 10) – štýlový zástupca belgického Golden Strong, ale skladá sa z troch druhov kvasníc a je veľmi populárny pre svoju skvelú chuť a silu. Nebojte, po takto kvalitnom pive žiadne delírium nehrozí. Obsah alkoholu 8,5 %.

Schneider Weisse Aventinus 0,33 GER (9,9 z 10) – táto 25° je úplný unikát medzi svetovými pivami. Pochádza z nemeckého rodinného pivovaru G. Schneider&Son. V 40. rokoch vznikol čírou náhodou pri prevoze Aventinu v enormne mrazivom počasí, keď voda obsiahnutá v prevážanom pivnom špeciáli zamrzla a oddelila sa od nezamrznutého piva. Voda totiž mrzne rýchlejšie, než alkohol. A tak vznikol tento exkluzívny nápoj s obsahom alkoholu 12 %.

Gulden Draak Polotmavý Quadrippel BEL – jantárové pivo s pevnou smotanovou hlavou, varené podľa nového receptu na báze 3 rôznych sladov. Vôňa so znateľnými tónmi sladu a alkoholu, jemná chuť  s náznakmi zrelého ovocia, sladu, karamelu, korenia, so suchším doznievaním. Drak na fľaši znázorňuje chrlič vody na zvonici v Gente.

Samuel Smith Organic Chocolate Stout GB

NIEČO K PIVU

Výroba chipsov v Anglicku zažíva nebývalý boom a my sme hrdí na to, že vám prinášame tie najlepšie z najlepších! Za týmito chipsami stojí malá rodinná firma z juhovýchodného Anglicka. Vyrábajú sa ručne a s maximálnym ohľadom na životné prostredie - nenájdete v nich žiadne prísady, ktoré by neboli 100% prírodného pôvodu. Brown Bag Crisps sa môžu pýšiť aj niekoľkými oceneniami prestížnej súťaže Great Taste Awards.

Chrumkavé, ručne vyrábané Brown Bag Crisps s čedarom a cibuľou 40 g – na výrobu týchto najlepších európskych chipsov sa používajú výhradne kvalitné britské zemiaky certifikované označením Red Tractor. To zaručuje bezpečnú farmárskou produkciu bez zbytočnej chémie a s láskou k prírode. Zrelý farmársky syr cheddar sa perfektne dopĺňa s trochou cibuľky a s chrumkavými zemiačkmi. Bez lepku, vhodné pre vegetariánov.

Chrumkavé, ručne vyrábané Brown Bag Crisps s údenou slaninou 40 g – slanina vyúdená bukovým dymom prepožičiava čipsom intenzívnu chuť a bohatú arómu. Bez lepku.

Mliečna čokoláda Guinness s karamelom – vysokokvalitná mliečna čokoláda je plnená karamelom a ľahko ochutená svetoznámym pivom Guinness. Túto lahôdku skrátka musí ochutnať každý milovník piva.  

ORIGINÁLNE PIVNÉ DOPLNKY

Chladiaci "polliter" IRON CHILLER – štýlový "polliter" je vyrobený z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele a hlavne  v teplých letných mesiacoch udrží vďaka svojej dvojitej stene pivo dlho chladné. Polliter nie je vhodný na umývanie v umývačke. Darček, ktorý ocení každá správna pivárka. 

Drevený podpivník Damboxeo s otváračom – v našej výrobni truhlíc sme nechali vyrobiť praktickú novinku pre všetky milovníčky piva. Predstavujeme Vám netradičné podpivníky, ktoré majú z druhej  strany otvárač. Kvalitný prírodný materiál a hrúbka podpivníka pôsobí veľmi luxusne. 
 
Damboxeo – keď obyčajné darčeky pre ženy nestačia!

Čo hovoria naši zákazníci?
16.8.2020
Velmi dobry vyber, rychle dorucenie. Maximalna spokojnost.
6.9.2019
+ rýchlosť
29.4.2019
+ Perfektná e-mailová komunikácia , možnosť dohodnúť sa
24.4.2019
Skvela komunikacia, ochota, rychle dodanie a kvalita!