Darček k narodeninám PRE PRIATEĽADrevene debny      

 

Blížia sa narodeniny vášho priateľa? Či už ide o vášho partnera alebo „iba“ kamaráta, určite si lámete hlavu nad vhodným darčekom, ktorý by ho nielen potešil, ale zároveň by ho obdarovaný mohol aj používať. Bojíte sa, že vám nevhodne zvolený darček urobí hanbu? Alebo si myslíte, že ste už v minulosti vyčerpali všetky možnosti vymyslieť zaujímavý darček? Nezúfajte, pomôžeme vám. Pripravili sme pre vás niekoľko zaručených tipov na darček k narodeninám pre priateľa. Verte, že mu niektorý z nich urobí radosť a obdarovaný ho po narodeninovej oslave určite neodloží niekam do ústrania.

 

Drevene debny       

 


Bedna pro mlsouna

POZNÁTE JEHO ZÁĽUBY? 

POZNÁTE JEHO ZÁĽUBY? Ak dobre poznáte záľuby svojho priateľa, nebudete mať s výberom daru žiadne veľké problémy. Má rád šport? Potešte ho vhodným doplnkom, ktorý využije pri tréningu. A ak je skutočne veľký športový fanúšik, môžete mu venovať Debnu pre fitkárov.

Ak váš milý nie je veľký športový nadšenec a dá si radšej dobre vychladené pivo, môžete mu vybrať napríklad originálnu Debnu pre pivára. Ak nie ste obmedzení finančným limitom, kúpte ako darček k narodeninám pre priateľa domáce výčapné a chladiace zariadenia. Trúfame si tvrdiť, že to ho naozaj dostane. A ak má rád šport i občasné popíjanie alkoholu s kamarátmi, vyberte mu jednu z mnohých stolových hier – napr. alkoholový golf, basketbal alebo šípky. Verte, že taká hra rozbehne každú žúrku, ktorú budete spoločne s priateľom organizovať pre známych či kamarátov.

Máte s priateľom radi dobré a kvalitné víno? Darujte mu domácu vinotéku. Záleží len na vás, koľko chcete do daru investovať. Vyberať môžete od malých lacnejších stojanov cez väčšie, ktoré sa dajú pripevniť na stenu, až po špeciálne chladničky na víno s kontrolou optimálnej teploty. Darovať mu k tomu môžete aj pár vybraných fliaš vína, ktoré si potom spoločne vychutnáte.

AUTÁ – HNEĎ PO ŽENÁCH DRUHÁ LÁSKA väčšiny mužov 

Muži dokážu svojmu automobilovému miláčikovi venovať toľko pozornosti a starostlivosti, že občas nás tento typ starostlivosti privádza do žiarlivého šialenstva. Ale keďže máme svojho priateľa rady, túto radosť mu doprajeme. Pozrite sa na jeho štvorkolesového tátoša, čím by ste ho mohli vylepšiť. Kúpte mu napríklad nové poťahy na sedačky, lepšie autorádio, autonabíjačku, tmavé fólie na zadné sklá alebo poukaz do umývačky áut na exkluzívne ošetrenie interiéru či exteriéru jeho auta.

Je váš priateľ filmovým fanúšikom? Darujte mu filmovú sériu. Len vy viete, ktoré filmové lahôdky má váš priateľ rád – James Bond, Hviezdne vojny, Mash, Batman, Superman, Indiana Jones alebo napríklad úplne z iného súdka – Jára Cimrman? Možností je veľa. Kúpte ako darček k narodeninám pre priateľa všetky časti jeho obľúbenej filmovej série, ktoré môžete navyše dostať často aj v špeciálnych baleniach. Buďte si istá, že to ocení.

Lazar

Ustavične sa váš priateľ sťažuje na bolesti chrbta, svalov alebo únavu? Pritom si nedokáže nájsť čas sám pre seba, aby sa zregeneroval po náročnom pracovnom dni či športovej aktivite? Keď to nevie urobiť on, pomôžte mu vy. Objednajte ho na sériu masáží, uvidíte, že bude nadšený.

Alebo si prezrite ponuky hotelov či zľavových portálov a urobte radosť nielen svojmu priateľovi, ale aj sebe. Vyberte napríklad luxusný víkendový wellness pobyt a vydajte sa s priateľom na romantický výlet, ktorý utuží váš vzťah. Opäť môžete vyberať z rôznych cenových hladín, zamerajte sa však na špecializované balíčky, kde dostanete aj bonus navyše.Alebo vás skôr zaujíma darček pre brata?

 

Originalita

Netradičné darčeky pre mužov všetkých vekových kategórií. Obdarovaný si musí svoj darček vysekať PÁČIDLOM z DREVENEJ DEBNY! Originalita a zábava, to je naša Debna s páčidlom.

100% záruka

Sme si istí, že každý muž, ktorý od Vás dostane debnu Manboxeo, bude nadšený. Preto všetky debny zasielame s garanciou vrátenia peňazí v prípade reklamácie.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvom mieste. Náš tím sa vašimi otázkami zaoberá 24 hodín denne, dokonca aj počas spánku premýšľame, ako vám odpovieme, až sa prebudíme ;)

Naši zákazníci

[sk:our_customers_block_sticker_text]
MÁME UŽ VIAC AKO
50 000
spokojných zákazníkov
MÁME UŽ VIAC AKO 50 000 spokojných zákazníkov
[sk:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Overené našimi zákazníkmi
5 z 5
Z tohoto obchodu lze obdarovat a potěšit své příbuzné nebo kamarády pěkným originálním dárkem pro jakoukoli příležitost. Velká nabídka zboží za přijatelnou cenu, každý si najde jakým dárkem zaujmout a překvapit obdarovaného.Byla jsem moc překvapena a spokojena. Mohu vřele doporučit.
5 z 5
Objednala jsem box ve středu v odpoledních hodinách a ve čtvrtek mi bylo zboží v pořádku dodáno. Určitě znovu využiji, je to perfektní dárek pro všechny gurmány :)
  • + Velmi rychlé dodání
  • + Výborná komunikace
  • + Originální dárek pro muže
5 z 5
Fantastický nápad (vše vychytané do posledního detailu), objednala jsem jako dárek,už se těším, až jej oslavenci budou otevírat. Rychlá expedice,druhý den ráno po objednání jsem měla doma. Pokud se dárek osvědčí (s čímž samozřejmě počítám), určitě můj nákup nebyl posledním!