ORIGINÁLNY DARČEK PRE BRATADrevene debny      

 

Darček pre brata, s ktorým zažiarite

Každý, kto má súrodenca mužského pohlavia, vyberá minimálne raz do roka pre neho nejaký darček. Pre tieto jedinečné príležitosti sa často hodia úsmevné a  netradične pojaté darčeky, záleží od osobnosti budúceho obdarovaného. Či už prostredníctvom internetu, alebo priamo v kamenných obchodoch nájdeme hŕbu skvelých vecí pre večných chalanov, bohémov aj dobrodruhov, ktorými naši bratia sú.

PRE VEČNÝCH CHALANOV: „Nech žijú Gadgety“

Darček pre večných chalanov, hoci čierne tričko s nápisom SEM a bielou šípkou ukazujúcou niekam na zem. Takou vychytávkou je USB v tvare minichladničky k notebooku, kam sa zmestí len plechovka s kolou a pri troche šťastia aj plechovka s pivom. Keď sa vám ani jedna zo spomínaných vecí nezdá dosť originálna a jedinečná, tak určite uvítate niektorú z našich debničiek.

Pre tento typ bratov odporúčame Debnu s autokozmetikou, ktorá svojím obsahom každého brata zaručene pobaví. A o priateľský vzťah plný zábavy ide v súrodeneckom vzťahu predovšetkým.

 

Drevene debny      

 

PRE BOHÉMA: „ŽIŤ NAPLNO“

Našťastie, bohémov nie je problém nadchnúť. Bohužiaľ, zvyčajne im to nadšenie dlho nevydrží a čoskoro zabudnú, že nejaké nadšenie vlastne zažili. Tak teda úplne nezabudnuteľný darček pre brata bohéma je akcia s veľkou dávkou zážitkov. Príkladom sú lístky na kvalitný koncert či známy festival, literárne akcie, predpremiéra nového filmu so stretnutím so všetkými hercami a iné podobne umelecky ladené stretnutia s bonusom. Alebo mu nadeľte nevšedný zážitok, ktorý mu prinesie len otvorenie niektorej z našich debničiek. Pre bratov, ktorí si vedia život užiť, odporúčame napríklad Debnu pre milovníkov whisky či Debnu pre pivára. Darujte jednu z nich a budete súrodenec s najoriginálnejším darčekom na svete.

PRE DOBRODRUHOV: „BEZ ADRENALÍNU NEŽIJEM“

Nenechajme sa oklamať, v civile je to možno manažér s kravatou, v srdci mu však drieme dobrodruh. Títo ľudia sú najvďačnejším typom na obdarovanie netradičným darčekom. Poukaz na zoskok padákom, škola šmyku, pilotné lekcie, skok na gume (bungee jumping) a veľa ďalšieho.

Čím bláznivejšie, tým lepšie. Darček dobrodruha je rozhodne najodtrhnutejší od reality bežného života a práve vďaka tomu si ho obdarovaní najviac užijú.

Ale aj dobrodruh musí niekedy jesť. Darujte svojmu dobrodružnému súrodencovi našu Debnu pre mäsožravca a buďte si istí, že veci, ktorými je táto debna naplnená až po okraj, rád využije pri svojich výletoch v letných mesiacoch v otvorenej prírode.

PRE MAŠKRTNÍKOV

Každý, kto má súrodenca – brata, počas spoločného detstva zažil túžbu po konzumácii  cukroviniek, neľútostné vojny a delenie sa o dobroty, radosť z mikulášskych nádielok či z tort k narodeninám. Nepoznáme brata, ktorý by nemal rád sladkosti. Preto neváhajte a doprajte bratovi dostať sa do siedmeho neba vďaka Debne pre maškrtníka, ktorá je plná rôznych sušienok, čokolád a cukríkov. Ak váš súrodenec neobľubuje sladkosti, ale uprednostní skôr niečo pikantné, poteší ho Debna s chilli. Nie je fanúšikom ani sladkého, ani pikantného, ale jedlo miluje? Prichystajte mu ako darček Debnu pre gurmána.

PRE HRÁČOV: „ŽIVOT JE HRA“

Darček pre brata, ktorý sa riadi spomenutým heslom, zoženiete na našom e-shope pod názvom Debna pre golfistu.

Alebo vás skôr zaujíma darček pre muža? 

Originalita

Netradičné darčeky pre mužov všetkých vekových kategórií. Obdarovaný si musí svoj darček vysekať PÁČIDLOM z DREVENEJ DEBNY! Originalita a zábava, to je naša Debna s páčidlom.

100% záruka

Sme si istí, že každý muž, ktorý od Vás dostane debnu Manboxeo, bude nadšený. Preto všetky debny zasielame s garanciou vrátenia peňazí v prípade reklamácie.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvom mieste. Náš tím sa vašimi otázkami zaoberá 24 hodín denne, dokonca aj počas spánku premýšľame, ako vám odpovieme, až sa prebudíme ;)

Naši zákazníci

[sk:our_customers_block_sticker_text]
MÁME UŽ VIAC AKO
50 000
spokojných zákazníkov
MÁME UŽ VIAC AKO 50 000 spokojných zákazníkov
[sk:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Overené našimi zákazníkmi
5 z 5
Z tohoto obchodu lze obdarovat a potěšit své příbuzné nebo kamarády pěkným originálním dárkem pro jakoukoli příležitost. Velká nabídka zboží za přijatelnou cenu, každý si najde jakým dárkem zaujmout a překvapit obdarovaného.Byla jsem moc překvapena a spokojena. Mohu vřele doporučit.
5 z 5
Objednala jsem box ve středu v odpoledních hodinách a ve čtvrtek mi bylo zboží v pořádku dodáno. Určitě znovu využiji, je to perfektní dárek pro všechny gurmány :)
  • + Velmi rychlé dodání
  • + Výborná komunikace
  • + Originální dárek pro muže
5 z 5
Fantastický nápad (vše vychytané do posledního detailu), objednala jsem jako dárek,už se těším, až jej oslavenci budou otevírat. Rychlá expedice,druhý den ráno po objednání jsem měla doma. Pokud se dárek osvědčí (s čímž samozřejmě počítám), určitě můj nákup nebyl posledním!