ORIGINÁLNY DARČEK PRE BRATADrevene debny      

 

Darček pre brata, s ktorým zažiarite

Každý, kto má súrodenca mužského pohlavia, vyberá minimálne raz do roka pre neho nejaký darček. Pre tieto jedinečné príležitosti sa často hodia úsmevné a  netradične pojaté darčeky, záleží od osobnosti budúceho obdarovaného. Či už prostredníctvom internetu, alebo priamo v kamenných obchodoch nájdeme hŕbu skvelých vecí pre večných chalanov, bohémov aj dobrodruhov, ktorými naši bratia sú.

PRE VEČNÝCH CHALANOV: „Nech žijú Gadgety“

Darček pre večných chalanov, hoci čierne tričko s nápisom SEM a bielou šípkou ukazujúcou niekam na zem. Takou vychytávkou je USB v tvare minichladničky k notebooku, kam sa zmestí len plechovka s kolou a pri troche šťastia aj plechovka s pivom. Keď sa vám ani jedna zo spomínaných vecí nezdá dosť originálna a jedinečná, tak určite uvítate niektorú z našich debničiek.

Pre tento typ bratov odporúčame Debnu s autokozmetikou, ktorá svojím obsahom každého brata zaručene pobaví. A o priateľský vzťah plný zábavy ide v súrodeneckom vzťahu predovšetkým.

 

Drevene debny      

 

PRE BOHÉMA: „ŽIŤ NAPLNO“

Našťastie, bohémov nie je problém nadchnúť. Bohužiaľ, zvyčajne im to nadšenie dlho nevydrží a čoskoro zabudnú, že nejaké nadšenie vlastne zažili. Tak teda úplne nezabudnuteľný darček pre brata bohéma je akcia s veľkou dávkou zážitkov. Príkladom sú lístky na kvalitný koncert či známy festival, literárne akcie, predpremiéra nového filmu so stretnutím so všetkými hercami a iné podobne umelecky ladené stretnutia s bonusom. Alebo mu nadeľte nevšedný zážitok, ktorý mu prinesie len otvorenie niektorej z našich debničiek. Pre bratov, ktorí si vedia život užiť, odporúčame napríklad Debnu pre milovníkov whisky či Debnu pre pivára. Darujte jednu z nich a budete súrodenec s najoriginálnejším darčekom na svete.

PRE DOBRODRUHOV: „BEZ ADRENALÍNU NEŽIJEM“

Nenechajme sa oklamať, v civile je to možno manažér s kravatou, v srdci mu však drieme dobrodruh. Títo ľudia sú najvďačnejším typom na obdarovanie netradičným darčekom. Poukaz na zoskok padákom, škola šmyku, pilotné lekcie, skok na gume (bungee jumping) a veľa ďalšieho.

Čím bláznivejšie, tým lepšie. Darček dobrodruha je rozhodne najodtrhnutejší od reality bežného života a práve vďaka tomu si ho obdarovaní najviac užijú.

Ale aj dobrodruh musí niekedy jesť. Darujte svojmu dobrodružnému súrodencovi našu Debnu pre mäsožravca a buďte si istí, že veci, ktorými je táto debna naplnená až po okraj, rád využije pri svojich výletoch v letných mesiacoch v otvorenej prírode.

PRE MAŠKRTNÍKOV

Každý, kto má súrodenca – brata, počas spoločného detstva zažil túžbu po konzumácii  cukroviniek, neľútostné vojny a delenie sa o dobroty, radosť z mikulášskych nádielok či z tort k narodeninám. Nepoznáme brata, ktorý by nemal rád sladkosti. Preto neváhajte a doprajte bratovi dostať sa do siedmeho neba vďaka Debne pre maškrtníka, ktorá je plná rôznych sušienok, čokolád a cukríkov. Ak váš súrodenec neobľubuje sladkosti, ale uprednostní skôr niečo pikantné, poteší ho Debna s chilli. Nie je fanúšikom ani sladkého, ani pikantného, ale jedlo miluje? Prichystajte mu ako darček Debnu pre gurmána.

PRE HRÁČOV: „ŽIVOT JE HRA“

Darček pre brata, ktorý sa riadi spomenutým heslom, zoženiete na našom e-shope pod názvom Debna pre golfistu.

Alebo vás skôr zaujíma darček pre muža? 
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookies Viac info