ODPORÚČAME OBJEDNAŤ DARČEK UŽ TERAZ 🎄 O DEBNY JE OBROVSKÝ ZÁUJEM A MÁME LEN OBMEDZENÉ MNOŽSTVO. PRÍJEM OBJEDNÁVOK DO 3.12.2021
Výhodný set Ultra pálivých omáček
Výhodný set Ultra pálivých omáček
Výhodný set Ultra pálivých omáček
Výhodný set Ultra pálivých omáček
Výhodný set Ultra pálivých omáček

Výhodný set Ultra pálivých omáčok

Fermentovaná pálivá omáčka Brutalero Yellow s papričkami Trinidad Scorpion a Fatalii 100 ml - Brutalero je omáčka vyrobená z dvoch druhov chilli papričiek - Trinidad Scorpion Yellow a Fatalii. Netradičné citrusová chuť si právom získala mnoho... Zobraziť celý popis
44.00 EUR
* Ceny sú vrátane DPH

VIANOČNÉ OBJEDNÁVKY PRIJÍMAME UŽ LEN DO 3.12.2021

Čo Set produktov obsahuje?
4 prémiové produkty
Rýchla doprava
Predpokladané doručenie: Štvrtok 2.12.
Dôležité informácie
  • NEJDE O DARČEK V DEBNE S PÁČIDLOM ČI V TRUHLICI S PÍLKOU

VIANOČNÉ OBJEDNÁVKY PRIJÍMAME UŽ LEN DO 3.12.2021

Ihneď k odoslaniu
Dostatočná trvanlivosť
Bezpečné balenie
Spoľahlivé doručenie
Overená chuť
Kvalitné produkty
Manboxeo Výhodný set Ultra pálivých omáčok obsahuje 4 položky:
Fermentovaná pálivá omáčka Brutalero Yellow s papričkami Trinidad Scorpion a Fatalii 100 ml
DMT 11/2022 Zloženie
Najpálivejšia omáčka Superhot Reaper 100 ml
DMT 01/2023 Zloženie
Dymová omáčka Superhot Scorpion 100 ml
DMT 05/2023 Zloženie
Extrémne pálivá omáčka The Suicide Sauce 200 ml
DMT 08/2023 Zloženie
Informácie o doručení
  • Faktúru zasielame len online do e-mailu
  • Všetko je starostlivo a bezpečne zabalené

Fermentovaná pálivá omáčka Brutalero Yellow s papričkami Trinidad Scorpion a Fatalii 100 ml - Brutalero je omáčka vyrobená z dvoch druhov chilli papričiek - Trinidad Scorpion Yellow a Fatalii. Netradičné citrusová chuť si právom získala mnoho priaznivcov po celom svete.

Najpálivejšia omáčka Superhot Reaper 100 ml - táto omáčka posúva hranice ostrosti na úplne novú úroveň. Fermentovaná paprička Carolina Reaper s kreolskou zmesou korenia a výraznou horčicou dosahuje pálivosti okolo 500 000 SHU. Dopriať si ju môžete takmer k čomukoľvek, odporúčame s ňou ale šetriť, inak by vám pokrm mohol zhorieť. Obsahuje iba naozajstnú chilli papričku, žiadny extrakt.

Dymová omáčka Superhot Scorpion 100 ml - nezameniteľná, pomaly nastupujúca pálivosť papričiek Trinidad Scorpion sa skvele mieša so sladkým karibským korením. V chuti rozoznáte tiež tóny hrozienok a zázvoru, vôňa je citrusová a intenzívna. Ostrosť omáčky veľmi závisí od množstva, v malých dávkach ju pocítite len mierne, s každou ďalšou kvapkou sa ale razantne zvyšuje.

Extrémne pálivá omáčka The Suicide Sauce 200 ml - keď sa spoja papričky Carolina Reaper, Jolokia,Habanero a Scorpion, môžete si byť istí, že pôjde do tuhého. Rôzne stupne pálivosti štyroch odrôd chilli sa začnú v ústach vynárať už s prvou kvapkou, vrchol ale dosiahnu až po niekoľkých sekundách. Omáčka neobsahuje žiadne umelé prísady alebo extrakty, len naozajstný prášok z papričiek.

Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookies Viac info