Snack Truhla
Snack Truhla
Snack Truhla
Snack Truhla
Snack Truhla
Snack Truhla
Snack Truhla
Snack Truhla
Snack Truhla
Snack Truhla
Snack Truhla
Snack Truhla
Snack Truhla
Snack Truhla
Snack Truhla
Snack Truhla
Darkova truhla pro zeny.jpg
Společné fotografie k truhlám

Snack Truhlica

Či už ide o obľúbený film v televízii, chystá sa posedenie s priateľmi alebo je len popoludňajšia prestávka, chutné občerstvenie vám určite príde vhod. A táto nadupaná Truhlica je ich plná. Výnimočné a osvedčené príchute v prémiovej kvalite... Zobraziť celý popis
70.00 EUR
* Ceny sú vrátane DPH
(2)
Čo Damboxeo obsahuje?
17 prémiových produktov
Doručenie zadarmo
Predpokladané doručenie: Utorok 21.9.
Dôležité informácie
  • Ide o darčekové balenie určené pre ženy. Darčeky pre mužov nájdete TU.
Ihneď k odoslaniu
Bezpečné balenie
Dostatočná trvanlivosť
Kvalitné produkty
Spoľahlivé doručenie
Odkaz zadarmo
Damboxeo Snack Truhlica obsahuje 17 položiek:
Ručne vyrábaná darčeková debna Manboxeo
Páčidlo z dielne Manboxeo
Osobný ODKAZ
Chrumkavé, ručne vyrábané Brown Bag Crisps s čedarom a cibuľou 40 g
DMT 03/2022 Zloženie
Chrumkavé, ručne vyrábané Brown Bag Crisps s príchuťou údeného chilli 40 g
DMT 03/2022 Zloženie
Chrumkavé, ručne vyrábané Brown Bag Crisps s rozmarínom a morskou soľou 40 g
DMT 03/2022 Zloženie
Chrumkavé, jemne solené a ručne vyrábané Brown Bag Crisps 40 g
DMT 03/2022 Zloženie
Chrumkavé, ručne vyrábané Brown Bag Crisps s krevetami a limetkou 40 g
DMT 04/2022 Zloženie
Chrumkavé, ručne vyrábané Brown Bag Crisps s morskou soľou a octom 40 g
DMT 05/2022 Zloženie
Hovädzie sušené mäso Jerkyboxeo s nižším obsahom soli 25 g
DMT 08/2022 Zloženie
Bravčové sušené mäso Jerkyboxeo - Original 25 g
DMT 08/2022 Zloženie
Syrové vaflove sušienky s príchuťou goudy a cesnaku 100 g
DMT 04/2022
Luxusný pivný popcorn Joe & Seph's s príchuťou nemeckého pšeničného špeciálu 32 g
DMT 01/2022 Zloženie
Nahradené: Luxusní, lehce pikantní popcorn Joe & Seph's s příchutí chilli, čokolády a karamelu 32 g
DMT 01/2022 Zloženie
Luxusný karamelový popcorn s bielou čokoládou a vanilkovým strukom 32 g
DMT 01/2022 Zloženie
Luxusný, výrazne čokoládový popcorn Joe & Seph's s karamelom 32 g
DMT 03/2022 Zloženie
Luxusní, lehce pikantní popcorn Joe & Seph's s příchutí chilli, čokolády a karamelu 32 g
DMT 01/2022 Zloženie
Luxusný popcorn Joe & Seph's so skaramelizovanou soľou a čiernym korením 32 g
DMT 01/2022 Zloženie
Rozmery a váha
Vonkajšie rozmery truhlice:
23,5×22,7×36,5 cm (v:š:d)
Skladovateľnosť:
do 25 °C
Informácie o doručení
  • Z balenia nejde poznať, že se jedná o darček
  • Faktúru zasielame len online do e-mailu
  • Všetko je starostlivo a bezpečne zabalené
  • Vieme, že darček musí doraziť perfektný :)

Výnimočne dobré pochúťky

Či už ide o obľúbený film v televízii, chystá sa posedenie s priateľmi alebo je len popoludňajšia prestávka, chutné občerstvenie vám určite príde vhod. A táto nadupaná Truhlica je ich plná. Výnimočné a osvedčené príchute v prémiovej kvalite, praktické balenie a široká ponuka potešia všetkých milovníkov snackov. Nehľadajte tu žiadne obyčajné čipsy zo supermarketu, naopak, dali sme si záležať na tom, aby všetky vybrané pochúťky ponúkli nevšedný chuťový zážitok a uspokojili aj tých najnáročnejších stravníkov.

Najlepšie európske čipsy

Výroba čipsov v Anglicku zažíva nebývalý rozmach a my sme hrdí na to, že vám môžeme priniesť tie najlepšie z najlepších! Za týmito čipsami stojí malá rodinná firma z juhovýchodného Anglicka. Sú vyrábané ručne a s maximálnym ohľadom na životné prostredie - nenájdete v nich žiadne zložky, ktoré by neboli 100 % prírodné. Brown Bag Crisps sa môžu pochváliť aj niekoľkými oceneniami z prestížnej súťaže Great Taste Awards.

Chrumkavé, ručne vyrábané čipsy Brown Bag Crisps s čedarom a cibuľou 40 g - zrelý farmársky syr čedar sa dokonale spája s cibuľou a chrumkavými zemiakovými lupienkami. Bezlepkové, vhodné pre vegetariánov.

Chrumkavé, ručne vyrábané čipsy Brown Bag Crisps s príchuťou údeného chilli 40 g - výrazná chuť pochádza z bukového dymu, ktorý je doplnený trochou prášku z chilli papričky Scotch Bonnet. Bezlepkové, vhodné pre vegánov.

Chrumkavé, ručne vyrábané čipsy s rozmarínom a morskou soľou 40 g - Tieto čipsy obsahujú obľúbený a charakteristický rozmarín, ktorý je jemne zvýraznený kvalitnou morskou soľou. Bez lepku, vhodné pre vegánov.

Chrumkavé, jemne solené a ručne vyrábané čipsy Brown Bag Crisps 40 g - Tieto jemne solené čipsy naplno vyzdvihujú chuť britských zemiakov. Bez lepku, vhodné pre vegánov.

Chrumkavé, ručne vyrábané čipsy s morskou soľou a octom 40 g - Výnimočná kombinácia morskej soli a britského octu je tak dokonale vyvážená, že sa možno stanete závislými. Bez lepku, vhodné pre vegetariánov.

Luxusný popcorn so zaujímavými príchuťami

Pripravte sa na jedinečný chuťový zážitok! Malá rodinná spoločnosť Joe & Seph's je priekopníkom nových výrobných metód vo svete popcornu, ale jej sortiment zahŕňa aj luxusné karamelové nátierky. Všetky špeciality sa vyrábajú ručne v Anglicku z najkvalitnejších a 100 % prírodných surovín. Inovatívny spôsob spracovania umožňuje plné rozvinutie chutí a výrobu širokej škály zaujímavých chutí. Nie je preto divu, že ich výrobky získali množstvo prestížnych ocenení.

Luxusný pivný popcorn Joe & Seph's s príchuťou nemeckého pivného špeciálu 32 g - Popcorn obalený v jemnom maslovom karamele obsahuje 29 % nemeckého pšeničného piva, ktoré chuti dodáva príjemne horký nádych.

Luxusný popcorn Joe & Seph's s príchuťou slaného karamelu 32 g - Úžasná kombinácia čerstvého masla, morskej soli a karamelu si právom vyslúžila dve zlaté hviezdičky v súťaži Great Taste Awards.

Luxusný karamelový popcorn s bielou čokoládou a vanilkovým strukom 32 g - tento popcorn kombinuje najlepšiu belgickú bielu čokoládu, prémiový karamel a vanilkový struk z Madagaskaru.

Luxusný, výrazne čokoládový popcorn Joe & Seph s karamelom 32 g - Najjemnejší karamel s prídavkom horkej a mliečnej belgickej čokolády je božská kombinácia.

Luxusný, mierne pikantný popcorn Joe & Seph s príchuťou chilli, čokolády a karamelu 32 g - Neobvyklá kombinácia mierne pikantného chilli, belgickej čokolády a karamelu si vás získa.

Joe & Seph's luxusný popcorn s karamelizovanou soľou a čiernym korením 32 g - Vychutnajte si sladko-slaný kontrast karamelizovanej soli s jemným nádychom čierneho korenia.

Prémiové české sušené mäso

Vzhľadom na rastúcu popularitu našich sušených výrobkov sme nadviazali spoluprácu s osvedčeným českým výrobcom jerky, aby sme vytvorili regionálnu potravinu najvyššej kvality. Dokonale vyvážené sušené mäso vyrobené zo starostlivo vybraných a predovšetkým chudých kúskov mäsa sa vyrába podľa starej indickej receptúry, ale s využitím najnovších technológií a s ohľadom na chuťové bunky Európanov. Sušené mäso sa solí výlučne soľou z Mŕtveho mora a neobsahuje lepok ani žiadne pridané glutamáty.

Hovädzie sušené mäso Jerkyboxeo s nižším obsahom soli 25 g - toto sušené hovädzie mäso má o niečo menej soli, aby sa naplno prejavila prirodzená chuť mäsa.

Bravčové sušené mäso Jerkyboxeo - Original 25 g - originálna pochúťka z bravčového sušeného mäsa a morskej soli uspokojí aj tých najnáročnejších gurmánov.

Chrumkavé syrové vafle

Syrové oplátkové sušienky s goudou a bylinkami 100 g - chrumkavé tenké oplátkové sušienky s bylinkami sú vynikajúcim doplnkom k vínu. Dostanú vás svojou intenzívnou chuťou, ktorú dopĺňajú jemne aromatické bylinky s nádychom cesnaku.

Damboxeo - keď obyčajné darčeky pre ženy nestačia!

Čo hovoria naši zákazníci?
11.8.2021
Zachránia ma vždy, keď potrebujem nápaditý darček.
7.8.2021
Všetko super a bez problémov, originálny darček!
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookies Viac info