5 / 5 (min. 0)
1 Recenzia
Darčeková Party debna KPZ

 • Tento darček si práve prezerá 3 zákazníci
 • Tento darček dnes zakúpil 1 zákazník

Manboxeo Party debna KPZ obsahuje 26 položiek:

 • 1× Ručne vyrábaná Darčeková Debna KPZ Manboxeo
 • 1× Páčidlo z dielne Manboxeo
 • 1× Osobný ODKAZ
 • 1× Cryo Vodka 0,7 l 40 %
 • 1× Jägermeister 0,7 l 35 %
 • 2× Hovädzie sušené mäso WildSpartan Jerky 40 g
 • 2× Hovädzie sušené mäso so štipkou čili a čierneho korenia WildSpartan Jerky 40 g
 • 2× Chrumkavé kúsky praclíkov Snyder´s Honey Mustard & Onion 56 g
 • 2× Chrumkavé kúsky praclíkov Snyder´s Cheddar Cheese 56 g
 • 2× Chrumkavé kúsky praclíkov Snyder´s Jalapeňo 56 g
 • 2× Chrumkavé kúsky praclíkov Snyder´s Salted Caramel 100 g
 • 6× Energetický nápoj z dielne Manboxeo 250 ml
 • 2× Štýlové ľadové kocky vo vrecúšku
 • 1× Vynikajúce nakladané uhorky Knackige Cornichons 330 g

* Čísla, srdiečka a fotky je možné pridať len na klasické drevené darčekové debny, nie na debnu KPZ.

Tento typ debny je opálený a nalakovaný, ale i napriek tomu môže ľahko špiniť, čo je uvedené v upozornení na debne.

120 EUR
* Ceny sú vrátane DPH
Na sklade
 • Ihneď k odoslaniu Ihneď k odoslaniu
 • Dostatočná trvanlivosť Dostatočná trvanlivosť
 • Odkaz zadarmo Odkaz zadarmo
 • Bezpečné balenie Bezpečné balenie
 • Spoľahlivé doručenie Spoľahlivé doručenie
 • Kvalitné produkty Kvalitné produkty

KPZ – AKÝ JE JEJ VÝZNAM?

Krabička Poslednej Záchrany čiže KPZka je českým "výmyslom", ktorý na svet priviedol v roku 1935 Jaroslav Foglar. My sme skratku KPZ prispôsobili k dnešným potrebám mužov a jej význam sme upravili po svojom. V našom sortimente darčekov pre mužov tak nájdete Krabicu Pivnej Záchrany alebo prípadne Krabicu Pánskej Záchrany. V oboch prípadoch ide o veľmi štýlovú drevenú debnu, ktorá má tvar muničnej "army" prepravky, ktorá sa používala a používa na prepravu zbraní či nábojníc. Páčidlo je súčasťou balenia!

Párty debna KPZ pre nikdy nekončiaci večierok

Do párty debny KPZ sme sa snažili zaradiť tie najlepšie produkty, ktorými podporíte každú skvelú oslavu, večierok alebo len posedenie s priateľmi či rodinou. Darčeková debna KPZ, čiže krabička poslednej záchrany, je určená všetkým, ktorí milujú organizovanie večierkov. Snažili sme sa obsah debny pre mužov namixovať tak, aby obsahovala všetko, čo by na správnom večierku nemalo chýbať. Hlavnými "hrdinami" tohto boxu sú prémiová vodka CRYO a bylinkový likér Jägermeister, ktoré zaručene zaistia zábavu a spoločnú reč medzi hosťami. :-)  

PRÉMIOVÁ 92× DESTILOVANÁ CRYO VODKA 40 %

Táto prémiová vodka, vyrobená v Čechách, je výrazná predovšetkým svojou jedinečnou chuťou a originálnym dizajnom. Slovo „cryo“ pochádza z gréčtiny a jeho význam je i pri pohľade na fľašu jasný – ľadovo vychladený. Vodka je určená skutočným znalcom, ktorí sú dlhoročnými fanúšikmi tejto čírej „tekutiny“. Vodka Cryo bola vyrobená vďaka inovatívnym nápadom a skúsenostiam chemika a milovníka vodky Ing. Petra Šveca, ktorý sa viac ako 50 rokov zaoberá kvalitou a výrobnými procesmi vodky. Vďaka tomu prišla táto 92× destilovaná vodka na svet a my sme vám chceli tento jedinečný zážitok sprostredkovať!

Jägermeister 0,7 l 35 % 

Ide o lahodný bylinkový likér vyrobený v Nemecku z 56 druhov bylín, s trpkou korenenou chuťou a výraznou vôňou. Nielen, že tento likér milujú ľudia pre svoju chuť a arómu, ale má tiež nebývalo dobré účinky na tráviacu sústavu svojich používateľov. :) Výroba likéru prebieha v neutrálnom liehu po dobu šiestich týždňov, potom likér zreje minimálne 1 rok v dubových sudoch. Obsahuje 35 % alkoholu. Klasický rituál pred konzumáciou Jägermeistra je nápoj namraziť, naliať, pretrepať, zamiešať. Tento likér ponúka nekonečné možnosti spôsobov využitia, podávania a „účinkov“ od zahriatia po dokonalé nakopnutie pred poriadnou párty :)

Čo ďalšie na vás v debne čaká?

WildSpartan Jerky STEAKFIRE hovädzie 40 g – jedinečné sušené hovädzie mäso z rakúskych Álp, ktoré nenechá nikoho chladným vďaka výbornej kombinácii chuti steaku, papriky, jemného čili a čierneho korenia. Mäkké mäso, ktoré sa doslova rozplýva na jazyku. Výrobok neobsahuje lepok, ani žiadne pridané "éčka".

WildSpartan Jerky CLASSIC hovädzie 40 g – najlepšie sušené hovädzie mäso z Rakúska, ktoré má príjemnú steakovú chuť a doslova sa rozplýva na jazyku. Bez lepku, bez éčok.

Chrumkavé kúsky praclíkov Snyder´s Salted Caramel 100 g – originálne kúsky sladkých a slaných karamelových praclíkov sú ideálne ku konzumácii a degustácii alkoholických nápojov. Na tomto snacku od amerického výrobcu si vytvoríte závislosť, a to vďaka jeho výraznej a jedinečnej chuti.

Chrumkavé kúsky praclíkov Snyder´s Honey Mustard & Onion 56 g – originálne kúsky chrumkavých praclíkov s príchuťou medu, horčice a cibule sú ideálne ku konzumácii a degustácii alkoholických nápojov. Na tomto snacku od amerického výrobcu si vytvoríte závislosť, a to vďaka jeho výraznej a jedinečnej chuti.

Chrumkavé kúsky praclíkov Snyder´s Cheddar Cheese 56 g – originálne kúsky chrumkavých praclíkov s príchuťou syru čedar, ktoré sú ideálne ku konzumácii a degustácii alkoholických nápojov. Na tomto vrecúšku si vytvoríte doslova závislosť, a to vďaka výraznej a skutočne skvelej chuti tohto snacku od amerického výrobcu.

Chrumkavé kúsky praclíkov Snyder´s Jalapeňo 56 g – originálne kúsky jemne pikantných chrumkavých praclíkov s príchuťou Jalapeňo papričiek, ktoré sú ideálne ku konzumácii a degustácii alkoholických nápojov. Na tomto vrecúšku si vytvoríte doslova závislosť, a to vďaka výraznej a skutočne skvelej chuti tohto snacku od amerického výrobcu.

Energetický nápoj Manboxeo 250 ml – dobite si baterky energy drinkom, ktorý vás milo prekvapí svojou skvelou chuťou a hravým dizajnom priamo z našej dielne. :-) Energy drink je všeobecne i veľmi obľúbeným doplnkom k alkoholickým nápojom, a preto nesmie v našej darčekovej debne pre mužov chýbať.

Štýlové ľadové kocky vo vrecúšku 9 ks – veľmi podarene spracované ľadové kamene, ktoré svojím vzhľadom pripomínajú dlažobné kocky a majú tú výhodu, že sa nerozpúšťajú a teda neriedia konzumovaný nápoj. Pred prvým použitím odporúčame kocky umyť. ;-)

Nakladané uhorky Knackige Cornichons 330 g – vynikajúce uhorky, naložené v náleve s kôprom a vanilkou, ktoré dohromady tvoria veľmi prekvapivú chuť, ktorá vás jednoducho dostane. 

Manboxeo – keď obyčajné darčeky pre mužov nestačia!

1 hodnotenie

 • Overený zákazník
  5 z 5
  Párty debna bola pre nášho tatka, ktorý miluje dobré jedlo a pitie. Debna naplnila očakávania! Super darček!!!
  • + Cena
  • + Výborná komunikácia

Váha: 7,6 kg

Skladovateľnosť: do 25 °C

Vonkajšie rozmery debny: 24,5 x 32 x 46 cm (v:š:d)

Hovädzie sušené mäso WildSpartan Jerky 40 g - do 21.12.2021
Hovädzie sušené mäso so štipkou čili a čierneho korenia WildSpartan Jerky 40 g - do 31.12.2021
Chrumkavé kúsky praclíkov Snyder´s Honey Mustard & Onion 56 g - do 6.11.2021
Chrumkavé kúsky praclíkov Snyder´s Cheddar Cheese 56 g - do 4.12.2021
Chrumkavé kúsky praclíkov Snyder´s Jalapeňo 56 g - do 13.11.2021
Chrumkavé kúsky praclíkov Snyder´s Salted Caramel 100 g - do 4.12.2021
Energetický nápoj z dielne Manboxeo 250 ml - do 6.1.2023
Vynikajúce nakladané uhorky Knackige Cornichons 330 g - do 27.8.2023