👕👕 2 tričká za cenu jedného! Vytvorte si vlastný dizajn alebo vyberajte zo stoviek vtipných motívov. Viac TU.

Loveboxeo plné špecialít s alkoholom

Radi si spoločné chvíle spríjemníte čokoládou a kvapkou alkoholu? S týmto originálnym darčekovým balením máte oboje v jednom - či už dávate prednosť rumu, whisky, vínu, pivu alebo kávovému likéru Baileys, čaká vás nezabudnuteľný chuťový zážitok. V za... Zobraziť celý popis
55.00 EUR
- +
Predpokladané doručenie: Utorok 3.10.
Rýchle odoslanie
Loveboxeo plné špecialít s alkoholom obsahuje 11 položiek
Srdcová krabička Loveboxeo
Čokoládový koláč s príchuťou vína Rizling 160 g
DMT 05/2024 Zloženie
Višňový džem s rumom 205 g
DMT 12/2024 Zloženie
Úžasné čokoládové krémové bonbóny plnené likérom Baileys 135 g
DMT 02/2024 Zloženie
Vysokokvalitná čokoláda plnená likérom Baileys 90 g
DMT 03/2024 Zloženie
Mliečna čokoláda s jamajským rumom 50 g
DMT 01/2024
Plnená čokoláda s príchuťou jednosladovej whisky 100 g
DMT 01/2024
Goldkenn Captain Morgan – švajčiarska mliečna čokoláda 100 g
Zloženie
Nahradené: Miešaný nápoj River Dog & Cola 250 ml
DMT 05/2025
Goldkenn Jack Daniel's – švajčiarska mliečna čokoláda 100 g
DMT 06/2024 Zloženie
Mliečna čokoláda Guinness s karamelom 90 g
DMT 03/2024 Zloženie
Osobný ODKAZ
Doručíme: Utorok 3.10.
Rozmery a váha
Loveboxeo plné specialit s alkoholem
Prečo Loveboxeo plné špecialít s alkoholom?

Loveboxeo – srdce z lásky s kvapkou alkoholu

Radi si spoločné chvíle spríjemníte čokoládou a kvapkou alkoholu? S týmto originálnym darčekovým balením máte oboje v jednom - či už dávate prednosť rumu, whisky, vínu, pivu alebo kávovému likéru Baileys, čaká vás nezabudnuteľný chuťový zážitok.

V zamilovanej krabici v tvare srdca čaká po otvorení krásne prekvapenie v podobe starostlivo vybraného prémiového obsahu. Každé Loveboxeo môžete navyše premeniť na naozaj nezameniteľný darček vďaka možnosti pridania vašej vlastnej fotografie alebo osobného odkazu. Z elegantného darčekového balenia sa tak razom stane aj jedinečný fotorámik a jedinečné vyznanie lásky. Personalizáciu Loveboxeo vyriešite priamo v košíku behom pár klikov. Srdce samotné potom môže po otvorení slúžiť ako úložný box na spomienkové predmety, talizmany alebo fotografie.

Láska je univerzálnou rečou všade na svete, ale aby sme jej vyjadrenie darčekom ešte podčiarkli, je Loveboxeo popísané slovami "Milujem ťa" hneď v niekoľkých jazykoch.

Čokoládový koláč s vínom Rizling v pohári 160 g – jemná, ušľachtilá čokoláda a silné korenie dávajú tomuto koláču zvláštnu chuť. Skvele sa hodí ako dezert k vínu.

Višne s rumom – opité ovocie vhodné pre milovníkov rumu. Snúbenie zrelých višní a rumu v jednej zaváranine je skutočnou špecialitou. Ide o poctivú domácu delikatesu, ktorá neobsahuje žiadne konzervanty ani dochucovadlá.

Čokoládové krémové bonbóny plnené likérom Baileys 135 g – pralinky z vysokokvalitnej mliečnej čokolády plnené írskym krémovým likérom Baileys. Delikatesa.

Mliečna čokoláda s jamajským rumom 100 g - vychutnajte si pravú chuť Karibiku! 7-ročný jamajský rum a výnimočne jemná mliečna čokoláda tvoria neodolateľnú kombináciu. Túto plnenú čokoládu si najlepšie vychutnáte s pohárom obľúbeného alkoholu.

Plnená čokoláda s príchuťou jednosladovej whisky 100 g - jačmeň z jednosladovej whisky ľahko vyúdený nad rašelinou dáva tejto čokoláde jemnej dymovú arómu. Obsahuje 6% pravej whisky.

Čokoláda Goldkenn s Jack Daniel's – jedinečná a vynikajúca mliečna čokoláda s náplňou Tennessee Whiskey Jack Daniel´s. Výrobok z produkcie jednej z najlepších a najtradičnejších švajčiarskych čokoládovní.

Mliečna čokoláda Guinness s karamelom – vysoko kvalitná mliečna čokoláda je plnená karamelom a ľahko ochutená svetoznámym pivom Guinness. Túto lahôdku skrátka musí ochutnať každý milovník piva.

Čo hovoria naši zákazníci?
8.2.2022
+ Rýchle dodanie
+ Dobrá cena
+ Dobrá komunikacia
23.1.2022
Skvelý nápad, ako niekomu spraviť radosť.