ODPORÚČAME OBJEDNAŤ DARČEK UŽ TERAZ 🎄 O DEBNY JE OBROVSKÝ ZÁUJEM A MÁME LEN OBMEDZENÉ MNOŽSTVO. PRÍJEM OBJEDNÁVOK DO 3.12.2021
Truhla s tatranským čajem
Truhla s tatranským čajem
Truhla s tatranským čajem
Truhla s tatranským čajem
Truhla s tatranským čajem
Truhla s tatranským čajem
Truhla s tatranským čajem
Truhla s tatranským čajem
Truhla s tatranským čajem
Truhla s tatranským čajem
Společné fotografie k truhlám
Společné fotografie k truhlám
Společné fotografie k truhlám
Společné fotografie k truhlám
Společné fotografie k truhlám
Společné fotografie k truhlám
Společné fotografie k truhlám
Společné fotografie k truhlám
Společné fotografie k truhlám
Společné fotografie k truhlám
Společné fotografie k truhlám

Truhlica s Tatranským čajom + Zámoček, Pílka, Šifra

Tatranský čaj je tradičný a osvedčený zahrievací prostriedok, ktorý konzumovali najmä horali po návrate z hôr. Receptov bolo niekoľko, ale základ bol vo všetkých rovnaký. Prvý fľaškový Tatranský čaj sa objavil v roku 2003 a čoskoro sa stal národným... Zobraziť celý popis
90.00 EUR
* Ceny sú vrátane DPH

VIANOČNÉ OBJEDNÁVKY PRIJÍMAME UŽ LEN DO 3.12.2021

Čo Damboxeo obsahuje?
14 prémiových produktov
Doručenie zadarmo
Predpokladané doručenie: Štvrtok 2.12.
Dôležité informácie
  • Ide o darčekové balenie určené pre ženy. Darčeky pre mužov nájdete TU.

VIANOČNÉ OBJEDNÁVKY PRIJÍMAME UŽ LEN DO 3.12.2021

Ihneď k odoslaniu
Bezpečné balenie
Dostatočná trvanlivosť
Kvalitné produkty
Spoľahlivé doručenie
Odkaz zadarmo
Damboxeo Truhlica s Tatranským čajom obsahuje 14 položiek:
Ručne vyrábaná Darčeková Truhlica dámska Damboxeo
Číselný zámok v tvare kabelky
Zloženie
Štýlová pílka
Zloženie
Osobný ODKAZ
Tatranský čaj Coconut 22 %
Thomas Henry Botanical Tonic 0,2 l
DMT 01/2023 Zloženie
Thomas Henry Ginger Beer Tonic 0,2 l
DMT 03/2023
Thomas Henry Bitter Lemon 0,2 l
DMT 10/2022 Zloženie
Trhané kačacie mäso konfitované na tymiane - Mr.HomeMade 170 g
DMT 11/2023
Báječné trojfarebné kokosky 200 g
DMT 09/2022 Zloženie
Luxusné korenený popcorn Joe & Seph's s Madras kari, limetkou a cibuľou 32 g
DMT 05/2022 Zloženie
Chrumkavé, jemne solené a ručne vyrábané Brown Bag Crisps 40 g
DMT 05/2022 Zloženie
Nahradené: Chrumkavé, ručne vyrábané Brown Bag Crisps s príchuťou údeného chilli 40 g
DMT 05/2022 Zloženie
Chrumkavé, ručne vyrábané Brown Bag Crisps s krevetami a limetkou 40 g
DMT 04/2022 Zloženie
Rozmery a váha
Vonkajšie rozmery truhlice:
23,5×22,7×36,5 cm (v:š:d)
Skladovateľnosť:
do 25 °C
Informácie o doručení
  • Z balenia nejde poznať, že se jedná o darček
  • Faktúru zasielame len online do e-mailu
  • Všetko je starostlivo a bezpečne zabalené
  • Vieme, že darček musí doraziť perfektný :)

Tradičný nápoj slovenských horalov

Tatranský čaj je tradičný a osvedčený zahrievací prostriedok, ktorý konzumovali najmä horali po návrate z hôr. Receptov bolo niekoľko, ale základ bol vo všetkých rovnaký. Prvý fľaškový Tatranský čaj sa objavil v roku 2003 a čoskoro sa stal národným nápojom Slovenska, ale popularitu si získal aj u nás. Odvtedy vzniklo niekoľko variácií, ktoré sú síce trochu vzdialené od horalského receptu, ale potešia moderné chuťové bunky. V tejto darčekovej truhlici pre ženy nájdete okrem prémiových dobrôt aj kokosový Tatranský čaj.

Lahodný likér v dizajnovej fľaši

Tatratea 22% Coconut Tea liqueur - dizajnová biela fľaša obsahuje nápoj, ktorý vychádza z tradičného slovenského aperitívu, ale výrobcovia sa ho rozhodli ochutiť prírodnými výťažkami z kokosu. Namiesto tradičného čierneho čaju Assam zvolili prémiový biely čaj, ktorý dodáva nápoju mimoriadnu jemnosť a zvýrazňuje jeho celkovú chuť. Okrem kokosu možno v chuti a vôni rozpoznať medové a kvetinové tóny.

Thomas Henry Botanical Water 0,2 l - dokonalý spoločník k londýnskemu suchému ginu. Tonik je lahko prevoňaný estragónom, bazovým kvetom, smrekom a ovocnou trnkou. Má veľmi sviežu a príjemnú chuť.

Thomas Henry Ginger Beer - prekvapivo silné zázvorové pivo s pikantnou a mierne ostrou chuťou. Je vynikajúce na miešanie tzv. long drinkov.

Thomas Henry Bitter Lemon 0,2 l - tento nápoj vyniká osviežujúcou citrusovou chuťou kombinovanou s nahorklým chinínom a miernou sladkosťou. Skvele chutí aj samotný, v kombinácii s kvalitným londýnskym ginom mu to pristane najviac.

Trhané kačacie mäso konfitované na tymiane - Mr.HomeMade 170 g - len prvotriedne, pomaly varené kačacie mäso, jemný kačací tuk, jedlá soľ a trocha tymianu. To je všetko, čo stačí na vytvorenie delikatesy, na ktorú budete ešte dlho spomínať. Trhané mäso si najlepšie vychutnáte len na kúsku chrumkavého pečiva

Báječné trojfarebné kokosky 200 g - trojvrstvové kokosky zo sladkého fondánu posypané bohatou vrstvou kokosu sú výsledkom ručnej výroby z najkvalitnejších surovín a bez zbytočných chemických prísad. Aj preto je ich chuť absolútne bezkonkurenčná.

Luxusný popcorn

Pripravte sa na jedinečný chuťový zážitok! Malá rodinná firma Joe & Seph's je priekopníkom nových metód výroby vo svete popcornu, v jej sortimente ale nechýbajú ani luxusné karamelové nátierky. Všetky špeciality sa vyrábajú ručne v Anglicku za použitia najkvalitnejších a 100% prírodných ingrediencií. Inovatívna metóda spracovania umožňuje plné rozvinutie chuti a výrobu širokého spektra zaujímavých príchutí. Niet teda divu, že si ich výrobky vyslúžili už celý rad prestížnych ocenení.

Luxusné korenený popcorn Joe & Seph's s kari, limetkou a cibuľou 32 g – v tomto balení sa snúbi výrazné kari korenie s cibuľovými semienkami a osviežujúcou limetkovou šťavou.

Prémiové Jerky 

Vzhľadom k vzrastajúcej obľube nášho sušeného mäsa sme nadviazali spoluprácu s prevereným českým výrobcom jerky, aby sme vytvorili regionálnu potravinu v tej najlepšej kvalite. Perfektne vyvážené jerky zo starostlivo vybraných a predovšetkým chudých kúskov mäsa sa vyrába podľa starej indiánskej receptúry, avšak najmodernejšími technológiami a s ohľadom na chuťové bunky Európanov.

Bravčové sušené mäso Jerkyboxeo - Original 25 g – originálna pochúťka z bravčového sušeného mäsa a morskej soli uspokojí aj tých najnáročnejších gurmánov.

Najlepšie európske chipsy

Chrumkavé, jemne solené a ručne vyrábané čipsy Brown Bag Crisps 40 g - Tieto jemne solené čipsy naplno vyzdvihujú chuť britských zemiakov. Bez lepku, vhodné pre vegánov.

Chrumkavé, ručne vyrábané Brown Bag Crisps s krevetami a limetkou 40 g – Táto netradičná príchuť v sebe kombinuje čerstvé krevety, štipku čili a trochu limetkovej šťavy. Bez lepku.

Damboxeo – keď obyčajné darčeky pre ženy nestačia!

Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookies Viac info