👕👕 2 tričká za cenu jedného! Vytvorte si vlastný dizajn alebo vyberajte zo stoviek vtipných motívov. Viac TU.

Darčeková debna s portským vínom + Páčidlo

Portské víno pochádza z hornatých svahov v severnom Portugalsku, kde vznikla historicky prvá vinárska oblasť na svete. Vďaka špecifickej klíme, pôde a odrode viniča hroznorodého je chuť portského vína tak jedinečná. Portské víno je všeobecne jedno z... Zobraziť celý popis
98.00 EUR
- +
Predpokladané doručenie: Utorok 3.10.
Doručenie zadarmo
Manboxeo Debna s portským vínom obsahuje 11 položiek
Ručne vyrobená darčeková debna Manboxeo
Páčidlo z dielne Manboxeo
Portské víno Royal Oporto Ruby 0,75 l
Zloženie
Syrové vaflové sušienky s príchuťou goudy 100 g
DMT 10/2024 Zloženie
Čokoládový koláč s príchuťou vína Rulandské modré 160 g
DMT 05/2024 Zloženie
Hroznové želé Mrs. Bridges z portského vína 250 g
Zloženie
Nahradené: Lahodná Mrs. Bridges brusnicová omáčka s portským 250g
DMT 11/2026
Zelené olivy Olivas Sevillanas 80 g
DMT 07/2026 Zloženie
Čierne olivy Olivas Aragonesas 80 g
DMT 06/2026 Zloženie
Exkluzívna 70 % čokoláda Vitis Noir 50 g
DMT 06/2025 Zloženie
Osobný ODKAZ
Tradičná francúzska kačacia terina s pomarančom 180 g
DMT 06/2028 Zloženie
Doručíme: Utorok 3.10.
Rozmery a váha
Informácie o doručení
Bedna s portským vínem
Prečo Debna s portským vínom?

Darčeková debna s portským vínom

Portské víno pochádza z hornatých svahov v severnom Portugalsku, kde vznikla historicky prvá vinárska oblasť na svete. Vďaka špecifickej klíme, pôde a odrode viniča hroznorodého je chuť portského vína tak jedinečná. Portské víno je všeobecne jedno z najspoločenskejších vín, a preto sme sa rozhodli zostaviť darčekovú debnu, ktorá je plná skvelých delikates a pochutín, ktoré sa k tomuto dezertnému vínu dokonale hodia. V debne s páčidlom tak spoľahlivo nájdete všetko, čo na popíjanie portského potrebujete.

... Už viete, komu táto debna pre mužov bude patriť? :-)

Debna s portským vínom obsahuje:

Portské víno Royal Oporto Ruby 0,75 l – červené portské víno, ktoré zreje 3 roky v dubových sudoch. Víno má krásnu tmavorubínovú farbu, príchuť lesných plodov a ovocnú vôňu. V chuti je plné a harmonické, vo svojej kategórii portských vín vyniká výbornou kvalitou a chuťou. Obsahuje 19 % alkoholu.

Syrové vafle Gouda 100 g –syrové vaflové sušienky sú výborným spoločníkom k vínu. Dostanú vás svoju intenzívnou chuťou, ktorá spoločne s vínom tvorí priam božský zážitok.

Čokoládový koláč s príchuťou vína Rulandské modré 160 g – jemná, ušľachtilá čokoláda. Príchuť vína a silné korenie dávajú tomuto koláču zvláštnu chuť. Skvele sa hodí ako dezert k vínu.

Hroznové želé s portským vínom 250 g – luxusné želé zaujímavej chuti pripravované tradičnými metódami s použitím panvíc s medeným dnom. Táto lahôdka zo Škótska je skvelým doplnkom k vínu, prekvapí vás nielen chuťou, ale nádoba svojím dizajnom milo ozdobí každú domácnosť. Výrobok neobsahuje umelé farbivá, konzervačné látky a dochucovadlá.

Tradičná francúzska kačacia terina s pomarančom 180 g - Chuťovo dokonalá kombinácia kačacieho mäsa, kvalitného francúzskeho armagnacu a zrelých pomarančov. Túto nezabudnuteľnú terinu si najlepšie vychutnáte za studena na opečenom kúsku bagety.

Zelené olivy Olivas Sevillanas 80 g – luxusné zelené olivy zo španielskeho mesta Sevilla. Gourmet tip pre vás: Olivas Servillas sa výborne hodia k tapas, ktorým môžete nahradiť popoludňajší olovrant alebo pohostiť svojich najmilších.

Čierne olivy Olivas Aragonesas 80 g – tieto zrelé čierne olivy pochádzajú z oblasti Aragón v severovýchodnom Španielsku. Výnimočné sú predovšetkým svojou jemne cesnakovou chuťou.

Čokoláda k vínu 70 % Vitis Noir 50 g – čokoláda Vitis Noir zaručene prekvapí svojimi pikantnými tónmi. Čierne korenie a škoricový kvet podporujú ovocnú vôňu kakaových bôbov vypestovaných v Dominikánskej republike. Touto luxusnou čokoládou, vyrobenou v spolupráci so špičkovými vinárstvami VDP (Verband deutscher Prädikats – und Qualitätsweingüter e.V.), skvele doplníte chuť vína.

Manboxeo – keď obyčajné darčeky pre mužov nestačia! 

Čo hovoria naši zákazníci?
27.4.2022
Debnu som objednala pre manžela k narodeninám, manžel bol veľmi spokojný, je to super darček.
23.8.2021
"Bedña"mi prišla v dohodnutom termíne .Takže na parádu.
9.8.2021
+ Rýchle dodanie,spokojnosť.
7.2.2020
Úplná spokojnosť, debnička ráno objednaná, druhý deň dopoludnia k úplnej spokojnosti doručená. Skvelý prístup!!! Vrele odporúčam všetkým...
13.12.2019
+ Všetko ok :)
24.11.2019
Skvelá komunikácia, individuálny prístup, skvelý nápad, úplná spokojnosť
20.9.2019
+ Rýchle počínanie
+ Skvelý zaujímavý nápad na darček
+ Bezpečne zabalené
+ Úplná spokojnosť