ODPORÚČAME OBJEDNAŤ DARČEK UŽ TERAZ 🎄 O DEBNY JE OBROVSKÝ ZÁUJEM A MÁME LEN OBMEDZENÉ MNOŽSTVO
Bedna pro kafaře XXL
DSC_7341.jpg
ANT_0649.JPG
ANT_0682.JPG
ANT_0683.JPG
ANT_0684.JPG
Bedna pro kafaře XXL
Bedna pro kafaře XXL
ANT_0695.JPG
ANT_0669.JPG
Společné fotografie k velkým bednám
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám

Darčeková debna pre milovníka kávy XXL + Páčidlo

Všetky kávové špeciality, ktoré sú ukryté v našej darčekovej debne XXL, pochádzajú z kávových plantáží nachádzajúcich sa v oblastiach typických pre pestovanie arabského kávovníka. Debna s páčidlom obsahuje len tie najkvalitnejšie produkty svojho... Zobraziť celý popis
Vyberte obsah
Hrnček
*
82.00 EUR
86.00 EUR
* Ceny sú vrátane DPH
(11)
Čo Manboxeo obsahuje?
16 prémiových produktov
Doručenie zadarmo
Predpokladané doručenie: Utorok 2.11.
Dôležité informácie

Všetky kávy sú zrnkové.

Ihneď k odoslaniu
Bezpečné balenie
Čísla na debnu
Odkaz zadarmo
Dostatočná trvanlivosť
Kvalitné produkty
Manboxeo Debna pre milovníka kávy XXL obsahuje 16 položiek:
Ručne vyrobená darčeková debna Manboxeo
Páčidlo z dielne Manboxeo
Osobný ODKAZ
Prémiová zrnková káva Robusta India Kappi Royale 100 g
DMT 10/2022 Zloženie
Výberová zrnková káva Arabica Vietnam 100 g
DMT 10/2022 Zloženie
Výberová zrnková káva Arabica Ethiopia Sidamo 100 g
DMT 10/2022 Zloženie
Zrnková káva Arabica Mexico Organic 100 g
DMT 10/2022 Zloženie
Zrnková Káva Arabica Papua New Guinea Elimbari A 100 g
DMT 10/2022 Zloženie
Výrazná zrnková brazílska káva Arabica Santos 100 g
DMT 10/2022 Zloženie
Voňavá zrnková káva Arabica Colombia Supremo Armenia 100 g
DMT 10/2022 Zloženie
Zrnková káva Arabica Guatemala SHG Tres Marias Oriente 100 g
DMT 10/2022 Zloženie
Luxusný karamelový popcorn Joe & Seph 's s príchuťou espressa 32 g
DMT 03/2022 Zloženie
Lahodný jemný karamel Joe & Seph's s kolumbijskou kávou 230 g
DMT 09/2022 Zloženie
Kávová čokoláda Rustic Coffee 70 % 50 g
DMT 08/2022 Zloženie
Ľadová káva Manboxeo/Damboxeo
DMT 06/2022 Zloženie
Biely hrnček v tvare granátu s viečkom alebo Čierny hrnček v tvare granátu s viečkom
Rozmery a váha
Váha:
3,6 kg
Skladovateľnosť:
do 25 °C
Vonkajšie rozmery debny:
28 x 28 x 28 cm
Informácie o doručení
  • Z balenia nejde poznať, že se jedná o darček
  • Faktúru zasielame len online do e-mailu
  • Všetko je starostlivo a bezpečne zabalené
  • Vieme, že darček musí doraziť perfektný :)

Svetové kávové špeciály – 100 % potešenie pre milovníkov ZRNKOVEJ kávy

Všetky kávové špeciality, ktoré sú ukryté v našej darčekovej debne XXL, pochádzajú z kávových plantáží nachádzajúcich sa v oblastiach typických pre pestovanie arabského kávovníka. Debna s páčidlom obsahuje len tie najkvalitnejšie produkty svojho druhu, ktoré zaručene urobia radosť každému milovníkovi kávy, ktorý neurobí bez kávy ráno ani krok. :-) Darčeková debna je tak ideálna voľba darčeka pre vašich najbližších, ktorí kávu jednoducho milujú! 

Pražiareň Coffeedream

V debne nájdete výbornú kávu, praženú v rodinnej pražiarni, založenej v roku 2013, sídliacej v samom srdci Slovácka – Uherskom Ostrohu. Hlavným dôvodom založenia tejto rodinnej pražiarne, bolo podľa slov samotného zakladateľa, pána Petra Matúšů ten, že sa mu prestala páčiť kvalita kávy v bežne dostupných obchodoch a supermarketoch a svojou prácou tak chcel prispieť k zlepšeniu kvality kávy na českom trhu. Skvelú chuť kávy zaisťujú pražičky káv od výrobcu TOPER. Cieľom tejto pražiarne je sprostredkovať ľuďom tie najlepšie kávy z rôznych svetových oblastí za najlepšie ceny, v čo možno najlepšej kvalite.

ORIGINÁLNY VÝBER KÁV

India Kappi Royale 100 % Robusta 100 g – táto káva patrí medzi tie najlepšie kávy, ktoré sú u nás dostupné. Pokiaľ hľadáte robustu v kráľovskej kvalite, potom určite spoznajte indickú Kapi Royal. Oproti arabike má robusta väčší obsah kofeínu, až okolo 4,5 %.

Vietnam 100 % Arabica 100 g – už ste niekedy vyskúšali 100 % arabiku v tej najvyššej kvalite? Rozhodli sme sa vám tú lahodnú čokoládovú chuť s marcipánom a drobnými citrusovými tónmi sprostredkovať! Arabika z Vietnamu nie je až toľko známa, pritom jej chuťové a aromatické zložky sú úplne výnimočné. Káva má vo Vietname dlhú tradíciu, pestuje sa tam už viac ako 100 rokov. Kvalitu a výbornú chuť podčiarkuje i fakt, že je Vietnam po Brazílii najväčším producentom kávy arabika.

Ethiopia Sidamo 100 % Arabica 100 g – odroda Sidamo patrí k najlepším kávovým zrnám na svete. Doprajte si rozprávkovo voňavú praženú kávu s kvetinovým nádychom. Má príjemnú, hlbokú, bohatú a štipľavú chuť so strednou kyslosťou.

Mexico Organic 100 % Arabica 100 g – káva, ktorú z tamojšej oblasti poznáme tiež pod označením Altura, sa v Mexiku pestuje vo výške 1000 metrov nad morom a vyššie. Vyššia poloha plantáží má vplyv na špecifickú arómu a vyrovnanú – zvlášť jemnú kyslosť kávy. 

Papua New Guinea Elimbari A 100 % Arabica 100 g – táto arabika je pestovaná vo vysokých nadmorských výškach. Všetka káva je zbieraná ručne a sušená na slnku. Chuť je jemne slivková s nádychom hrozienkovej sladkosti a podtónom horkej čokolády.

Brasilia Santos 100 % Arabica 100 g – ide o najznámejšiu brazílsku kávu. Ideálny základ pre espresso zmesi. Výrazná je sladkastá chuť, najskôr ľahko korenená, až postupne karamelová. Minimálna stopa horkosti, stredne tónovaná kyslosť.

Colombia Supremo Armenia 100 % Arabica 100 g – káva spracovaná mokrým spôsobom. Má jemne vyváženú nakyslosť, plné telo s náznakom karamelu. Ide o jednu z najvoňavejších kolumbijských káv, ktoré na trhu máme.

Guatemala SHG Tres Marias Oriente 100 % Arabica 100 g – káva pôvodne pochádza z bourbonského kávovníka a pestuje sa v rôznych nadmorských výškach, čo prispieva k väčšiemu a zaujímavejšiemu výberu kávových zŕn. Vyznačuje sa vysokou kyslosťou s korenenými a čokoládovými tónmi.

Delikatesy ku káve

Pripravte sa na jedinečný chuťový zážitok! Malá rodinná firma Joe & Seph 's je priekopníkom nových metód výroby vo svete popcornu, v jeho sortimente ale nechýbajú ani luxusné karamelové nátierky. Všetky špeciality sa vyrába ručne v Anglicku za použitia najkvalitnejších a 100% prírodných ingrediencií. Inovatívna metóda spracovania umožňuje plné rozvinutie chuti a výrobu širokého spektra zaujímavých príchutí. Niet teda divu, že si ich výrobky vyslúžili už celý rad prestížnych ocenení.

Luxusný karamelový popcorn Joe & Seph 's s príchuťou espressa 32 g – popcorn Joe & Seph's sa pripravuje cirkuláciou horúceho vzduchu a následne sa obaľuje v kvalitnom karameli, čo je nielen zdravšia metóda, ale zaručuje tiež lepšiu štruktúru a výnimočnú chuť. Bohatú arómu silného espressa v tomto popcorne dopĺňa zamatovo vláčny karamel.

Lahodný jemný karamel Joe & Seph's s kolumbijskou kávou 230 g – vynikajúci karamel s hodvábnou štruktúrou a mimoriadne bohatou chuťou sa vyrába z čerstvej šľahačky. Perfektne sa hodí na zmrzlinu, palacinky, toasty alebo napríklad do jogurtu. Tento mimoriadne chutný karamel je tvorený kolumbijskú kávou, belgickým kakaom a štipkou škorice.

KÁVOVÉ ŠPECIALITY

Káva sama o sebe je veľmi obľúbená nielen vďaka svojej chuti, ale i vďaka výraznej aróme. Preto niet divu, že sa káva ako taká nekonzumuje iba svojím typickým spôsobom v podobe horúceho nápoja, ale môžeme ju ako doplnok chuti nájsť v kombinácii s ledajakou ďalšou potravinou.

Kávová čokoláda Rustic Coffee 70 % 50 g – stopercentná arabika z Mexika v kombinácii s tmavou čokoládou tvorí unikátnu, ale napriek tomu veľmi obľúbenú kombináciu dvoch chutí. Pri jedení tejto čokolády z jednej z tuzemských čokoládovní sa ocitnete jednou nohou vo svete kávy a druhou nohou vo svete čokolády.

Ľadová káva Manboxeo 250 ml – osviežujúca ľadová káva s karamelovou príchuťou. Vyrobená zo zmesi 100 % arabika zŕn, ktoré pochádzajú z plantáží strednej Ameriky a Etiópie, navyše praženej v talianskej pražiarni Kimbo. Zaujme Vás nielen svojou chuťou, ale aj dizajnom!

Novinka z keramiky

Rôzne gadgety sa medzi darčekmi pre mužov stávajú stále viac populárnymi nielen pre svoju neobvyklosť, ale aj pre svoju praktickosť. My sme do tejto debny vybrali veľmi dizajnovú štýlovku.

Granátový hrnček s viečkom – porcelánový hrnček na kávu, ktorý urobí radosť každému poriadnemu a drsnému chlapovi. Tento granát je uzatvárateľný samozrejme viečkom, aby horúci nápoj rýchlo nevychladol. Každého muža tento hrnček zaplaví svojím výbušným pocitom. 

Manboxeo – keď obyčajné darčeky pre mužov nestačia!

Čo hovoria naši zákazníci?
18.8.2021
úplná spokojnosť....
4.6.2021
Ochota, spoľahlivosť, rýchle dodanie
3.5.2021
Je to originálny, kvalitný, darček, nie len pre oslávenca!!! Rýchle doručenie...spojojný zákazník!
18.4.2021
+ Rýchle doručenie... Krásne nápadité zabalenie a kvalitné výrobky
12.3.2021
Vynikajúca spoločnosť. Super kvalita.
20.2.2021
Urcite odporucam, balicek prisiel prekvapivo rychlo, kvalitne zabaleny a samozrejme naplň manboxu je plny kvalitnych vyrobkov :)
22.6.2020
dosť ma sklamalo, že kovové páčidlo na otváranie debničky umiestnili akurát na stranu, kde bola nalepená naša farebná fotografia a tým pádom sa počas prepravy riadne doškrabala
+ ľahké objednávanie, rýchle dodanie
12.6.2020
Super
5.6.2020
Bedna dorazila "bleskovo" rychlo. Obal bol neporuseny, neposkodeny. Informacny email a vybavenie objednavky slo prontne. Tak ze u mna SPOKOJNOST.
13.4.2020
Super
29.12.2019
+ Komunikácia výborná, sami mi zavolali a následne zmenili spôsob dopravy aby mi tovar došiel rýchlejšie
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookies Viac info