5 / 5 (min. 0)
2 Recenzie
Darčeková debna KPZ s pálenkou

 • Tento darček si práve prezerá 2 zákazníci
 • Tento darček dnes zakúpil 1 zákazník

Manboxeo Debna KPZ s pálenkou obsahuje 14 položiek:

 • 1× Ručne vyrábaná Darčeková Debna KPZ Manboxeo
 • 1× Páčidlo z dielne Manboxeo
 • 1× Osobný ODKAZ
 • 1× Hruškovica Žufánek z dubového sudu 0,5 l 40 %
 • 1× Navrátilova Slivovica 0,5 l 50 %
 • 1× Chrumkavé kúsky praclíkov Snyder´s Honey Mustard & Onion 56 g
 • 1× Chrumkavé kúsky praclíkov Snyder´s Cheddar Cheese 56 g
 • 1× Chrumkavé kúsky praclíkov Snyder´s Jalapeňo 56 g
 • 1× Chrumkavé kúsky praclíkov Snyder´s Salted Caramel 100 g
 • 1× Lahodná paštéta z grilovaného kuriatka 130 g
 • 1× Staročeská plnka pečená v pohári 195 g
 • 1× Vynikajúce nakladané uhorky Knackige Cornichons 330 g
 • 1× Lahodný marhuľový džem s marhuľovicou 205 g
 • 1× Hovädzie sušené mäso so štipkou čili a čierneho korenia WildSpartan Jerky 40 g

* Čísla, srdiečka a fotky je možné pridať len na klasické drevené darčekové debny, nie na debnu KPZ.

Tento typ debny je opálený a nalakovaný, ale i napriek tomu môže ľahko špiniť, čo je uvedené v upozornení na debne.

124 EUR
* Ceny sú vrátane DPH
Na sklade
 • Ihneď k odoslaniu Ihneď k odoslaniu
 • Dostatočná trvanlivosť Dostatočná trvanlivosť
 • Odkaz zadarmo Odkaz zadarmo
 • Bezpečné balenie Bezpečné balenie
 • Spoľahlivé doručenie Spoľahlivé doručenie
 • Kvalitné produkty Kvalitné produkty

KPZ – AKÝ JE JEJ VÝZNAM?

Krabička Poslednej Záchrany čiže KPZka je českým "výmyslom", ktorý na svet priviedol v roku 1935 Jaroslav Foglar. My sme skratku KPZ prispôsobili k dnešným potrebám mužov a jej význam sme upravili po svojom. V našom sortimente darčekov pre mužov tak nájdete Krabicu Pivnej Záchrany. Ide o veľmi štýlovú drevenú debnu, ktorá má tvar muničnej "army" prepravky, ktorá sa používala a používa na prepravu zbraní či nábojníc. Páčidlo je súčasťou balenia!

Darčeková debna KPZ pre mužov, ktorí sa neboja nefalšovanej pálenky

I v prípade darčekovej debny KPZ s pálenkou sme sa rozhodli zvoliť liehovú produkciu od poctivého a kvalitného českého výrobcu. Dôkladným výberom sme nakoniec zvolili produkty od rodinného ovocného liehovaru Žufánek a Navrátilovej pálenice. Debna KPZ s páčidlom je tak ideálnou voľbou pre každého muža, ktorý sa nebojí nefalšovaného pitia! V debne KPZ pre mužov nájdete len také pochutiny, ktoré sa s pálenkou skvele dopĺňajú. 

Navrátilova pálenica

Táto pálenica patrí právom medzi jednotky na našom trhu. V Navrátilovej pálenici zo Zlína sa pri výrobe slivovice držia tradičných postupov tak, ako ich predkovia. Slivovicu vyrábajú dvojitou destiláciou. Touto pomalou a precíznou destiláciou vzniká kvalitná slivovica. Pod oboma kotlami sa kúri drevom. Za kvalitu ručí výrobca svojím menom už takmer 100 rokov a sú na to patrične hrdí. Známkou toho, že to robia dobre je to, že sa k nim pestovatelia vracajú a to už niekoľko generácií.

Exkluzívna Navrátilova Slivovica 50 % 0, 5 l – postup výroby tejto skvelej slivovice je úplne výnimočný – destilačné zariadenia a kotly sú v pálenici desiatky rokov, kúri sa drevom. Držia sa tradície a slivovicu vyrábajú tak, ako to robili ich predkovia. Nechcú vymýšľať nové receptúry a postupy. Navrátilovu slivovicu nie je možné zakúpiť v bežnom obchode, ani veľkoobchode. Slivovicu kúpite hlavne u výrobcu a u ďalších pár predajcov, jedným z ktorých sme i my... a sme na to patrične hrdí! Navrátilova pálenica má pre každý rok vyčlenených na predaj len pár fliaš. Podáva sa a konzumuje hlavne na záver menu, ako digestívum. Ideálna teplota pre servírovanie slivovice je 15° – 18 °C.

Rodinný ovocný liehovar Žufánek

Najdôležitejším predpokladom tej najlepšej hruškovice je to najkvalitnejšie ovocie. Preto sa tento rodinný liehovar rozhodol pestovať ovocie vo vlastných ovocných sadoch. Dnes ich má 15 hektárov a všetky v režime ekologického poľnohospodárstva. Z tohto dôvodu sú ich produkty jedinečné. Liehovar Žufánek patrí v dnešnej dobe medzi najväčších svetových výrobcov tých najoceňovanejších absintov.

Hruškovica 40 % 0,5 l – destilát, ktorý je vyrobený z hrušiek Williams. Charakteristické vlastnosti tejto lahodnej odrody dodávajú destilátu dlhotrvajúcu hruškovú chuť a lahodnosť. Zvláštny dôraz je kladený na špeciálny spôsob ich kvasenia, vďaka ktorému do destilátu prenesieme všetky aromatické a chuťové prvky. 

ŠPECIALITY k pálenke

Chrumkavé kúsky praclíkov Snyder´s Honey Mustard & Onion 56 g – originálne kúsky chrumkavých praclíkov s príchuťou medu, horčice a cibule sú ideálne ku konzumácii a degustácii alkoholických nápojov. Na tomto vrecúšku si vytvoríte doslova závislosť, a to vďaka výraznej a skutočne skvelej chuti tohto snacku od amerického výrobcu.

Chrumkavé kúsky praclíkov Snyder´s Cheddar Cheese 56 g – originálne kúsky chrumkavých praclíkov s príchuťou syru čedar, ktoré sú ideálne ku konzumácii a degustácii alkoholických nápojov. Na tomto vrecúšku si vytvoríte doslova závislosť, a to vďaka výraznej a skutočne skvelej chuti tohto snacku od amerického výrobcu.

Chrumkavé kúsky praclíkov Snyder´s Jalapeňo 56 g – originálne kúsky jemne pikantných chrumkavých praclíkov s príchuťou Jalapeňo papričiek, ktoré sú ideálne ku konzumácii a degustácii alkoholických nápojov. Na tomto vrecúšku si vytvoríte doslova závislosť, a to vďaka výraznej a skutočne skvelej chuti tohto snacku od amerického výrobcu.

Chrumkavé kúsky praclíkov Snyder´s Salted Caramel 100 g – originálne kúsky sladkých a slaných karamelových praclíkov sú ideálne ku konzumácii a degustácii alkoholických nápojov. Na tomto vrecúšku si vytvoríte doslova závislosť, a to vďaka výraznej a skutočne skvelej chuti tohto snacku od amerického výrobcu.

Lahodná paštéta z grilovaného kuriatka 130 g – originálna paštéta s príchuťou grilovaného kuraťa je proste gurmánska slasť! Vynikajúca zmes grilovacieho korenia, podľa receptúry Via Delicia, dodáva tejto paštéte ojedinelú chuť. Všetko je podporené vínnou redukciou, ktorá len podčiarkuje výslednú chuť paštéty. 

Staročeská pečená plnka v pohári 195 g – tradičná plnka z čerstvých rožkov, údeného mäsa bez rýchlosolí, šľahaných vajec a zeleniny. Táto "slaná bábovka" bola vyrobená za studena i za tepla. Plnku môžete ohriať priamo v poháriku v rúre na 180 °C/10 minút, alebo v mikrovlnke 1,5 minúty na plný výkon.

Nakladané uhorky Knackige Cornichons 330 g – vynikajúce uhorky, naložené v náleve s kôprom a vanilkou, ktoré dohromady tvoria veľmi prekvapivú chuť, ktorá vás jednoducho dostane.

Marhuľový džem s marhuľovicou Opitá marhuľa 205 g – opité ovocie vás neopije, ale (nielen) počas zimných dní príjemne zahreje. Celoročne je džem vhodný na zdobenie múčnikov, na výrobu alkoholického bowle alebo iba ako chuťovka.

WildSpartan Jerky STEAKFIRE hovädzie 40 g – jedinečné sušené hovädzie mäso z rakúskych Álp, ktoré nenechá nikoho chladným vďaka výbornej kombinácii chuti steaku, papriky, jemného čili a čierneho korenia. Mäkké mäso, ktoré sa doslova rozplýva na jazyku. Výrobok neobsahuje lepok, ani žiadne pridané "éčka".

Manboxeo – keď obyčajné darčeky pre mužov nestačia!

2 hodnotenie

 • Ivan
  5 z 5
  super,rychle dorucenie
 • Martin
  5 z 5
  Výborné narodeninové prekvapenie. Nápad s debnou je super.

Váha: 8,7 kg

Skladovateľnosť: do 25 °C

Vonkajšie rozmery debny: 24,5 x 32 x 46 cm (v:š:d)

Chrumkavé kúsky praclíkov Snyder´s Honey Mustard & Onion 56 g - do 6.11.2021
Chrumkavé kúsky praclíkov Snyder´s Cheddar Cheese 56 g - do 4.12.2021
Chrumkavé kúsky praclíkov Snyder´s Jalapeňo 56 g - do 13.11.2021
Chrumkavé kúsky praclíkov Snyder´s Salted Caramel 100 g - do 4.12.2021
Lahodná paštéta z grilovaného kuriatka 130 g - do 31.7.2022
Staročeská plnka pečená v pohári 195 g - do 30.4.2022
Vynikajúce nakladané uhorky Knackige Cornichons 330 g - do 27.8.2023
Lahodný marhuľový džem s marhuľovicou 205 g - do 31.7.2022
Hovädzie sušené mäso so štipkou čili a čierneho korenia WildSpartan Jerky 40 g - do 31.12.2021