VIANOČNÉ DARČEKY PRE MUŽOV

 

Drevené debny        

 

Rozmýšľate, čím potešiť svojich blízkych na Vianoce? Chcete, aby to bolo originálne, ale zároveň praktické? Nechcete, aby to boli zase len ponožky, kozmetika alebo niečo, čo nikoho nepoteší, alebo dokonca ešte urazí? Potom ste na správnej adrese, pretože vám poradíme, ako vybrať tie najlepšie vianočné darčeky. Primárne odporúčame Debnu pre mäsožravcov.

Vcíťte sa do kože toho, koho sa chystáte obdarovať

 

Nevyberajte darčeky podľa toho, čo by sa páčilo vám, ale skúste sa zamyslieť, čo by urobilo najväčšiu radosť budúcemu obdarovanému. Aby to nebol opäť rovnaký darček, spomeňte si, čo ste mu dali minulý rok. Ak vyberáte darček pre ženu, výber bude možno o niečo ľahší. Žena ocení takmer všetko, čo sa týka krásy, módy či jej koníčkov. Pozor však na darovanie nevyžiadaného vybavenia do domácnosti! Hrnce, varešky či mixér darujte len vtedy, keď ste si istí, ich žena ocení. Každá žena sa rada cíti ako dáma. Aj keď je dobrá gazdinka a miluje svoj domov, väčšinou túži dostať tiež niečo osobnejšie, čo ju bude vystihovať.  Vo väčšine prípadov ženám urobí radosť obľúbený parfum, voňavá soľ do kúpeľa, v prípade vášnivých športovkýň aj  športové vybavenie.

 

Vlastnosti DARČEKov PRE MUŽOV

 

S tipmi na vianočné darčeky pre mužov to bude o niečo zložitejšie, pretože keď muži niečo potrebujú, tak si to hneď kúpia a nečakajú, kým im to na Vianoce prinesie Ježiško. Mužov najviac poteší elektronika, ale tú si väčšinou najlepšie vyberú sami. Preto to chce niečo originálne, čo ich pod stromčekom naozaj prekvapí. Na darčeky zabalené v krásnom vianočnom baliacom papieri s veľkou mašľou si väčšina mužov nepotrpí. Žiada sa vymyslieť niečo mužské, zároveň však praktické, pričom bude môcť muž demonštrovať svoju silu. Ak hľadáte niečo také, máte šťastie, práve ste to našli: drevené debny Manboxeo spájajú všetky tieto atribúty. Nechýba samozrejme ani Debna pre pivára, milovníka whisky a veľa ďalších.

NETRADIČNÝ VIANOČNÝ ZÁŽITOK

 

Nejde však len o jedinečný produkt, ktorý poteší na Vianoce každého muža. Ide hlavne o zážitok, ktorý si z rozbaľovania debny odnesie. Predstavte si, že ste po štedrovečernej večeri, keď sa každý napchá na prasknutie, potom sa všetci odvalia k stromčeku a muž zrazu zbadá pod stromčekom drevenú debnu aj s páčidlom. Buďte si istí, že razom ožije a ako správny muž-dobyvateľ sa do debny začne dobýjať, až sa praskot dreva rozlieha po celej miestnosti. To vám zaručene spestrí celé Vianoce a každý mu bude závidieť!  Manboxeo  – keď obyčajné darčeky pre mužov na Vianoce nestačia... Ide o precízne stlčené drevené debničky, v ktorých nájdete nezvyčajné výrobky, ktoré perfektne sadnú každému mužovi. Najväčšie plus celého darčeka je, že si debnu musí muž sám vypáčiť páčidlom, ktoré je samozrejme súčasťou balenia. Výhodou tohto produktu je hlavne to, že si môžete vybrať z niekoľkých typov debien podľa toho, čo má váš muž najradšej. Ak je vášnivým rybárom, pravdepodobne ocení Debnu pre rybára , keď dáva prednosť jedlu či má rád sladkosti, potom odporúčame Debnu pre gurmána či Debnu pre maškrtníka.

Alebo Vás skôr zaujíma darček pre priateľa? 

Originalita

Netradičné darčeky pre mužov všetkých vekových kategórií. Obdarovaný si musí svoj darček vysekať PÁČIDLOM z DREVENEJ DEBNY! Originalita a zábava, to je naša Debna s páčidlom.

100% záruka

Sme si istí, že každý muž, ktorý od Vás dostane debnu Manboxeo, bude nadšený. Preto všetky debny zasielame s garanciou vrátenia peňazí v prípade reklamácie.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvom mieste. Náš tím sa vašimi otázkami zaoberá 24 hodín denne, dokonca aj počas spánku premýšľame, ako vám odpovieme, až sa prebudíme ;)

Naši zákazníci

[sk:our_customers_block_sticker_text]
MÁME UŽ VIAC AKO
50 000
spokojných zákazníkov
MÁME UŽ VIAC AKO 50 000 spokojných zákazníkov
[sk:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Overené našimi zákazníkmi
5 z 5
Z tohoto obchodu lze obdarovat a potěšit své příbuzné nebo kamarády pěkným originálním dárkem pro jakoukoli příležitost. Velká nabídka zboží za přijatelnou cenu, každý si najde jakým dárkem zaujmout a překvapit obdarovaného.Byla jsem moc překvapena a spokojena. Mohu vřele doporučit.
5 z 5
Objednala jsem box ve středu v odpoledních hodinách a ve čtvrtek mi bylo zboží v pořádku dodáno. Určitě znovu využiji, je to perfektní dárek pro všechny gurmány :)
  • + Velmi rychlé dodání
  • + Výborná komunikace
  • + Originální dárek pro muže
5 z 5
Fantastický nápad (vše vychytané do posledního detailu), objednala jsem jako dárek,už se těším, až jej oslavenci budou otevírat. Rychlá expedice,druhý den ráno po objednání jsem měla doma. Pokud se dárek osvědčí (s čímž samozřejmě počítám), určitě můj nákup nebyl posledním!