Darčekové balíčky

darek-pro-muze

 

Vybrať darček

 

Koľkokrát za rok si lámeme hlavu nad tým, aký darček k narodeninám dáme svojmu manželovi, priateľovi, oteckovi alebo bratovi? Aspoň dvakrát do roka určite a nápady pomaly ubúdajú. Pritom by sme radi obdarovanému urobili radosť, ako každý rok.

Veľkú výhodu máme v prípade, že vieme, aký má dotyčný koníček, čím sa zaoberá vo svojom voľnom čase alebo po čom túžia. Vyberať je naozaj z čoho, len to chce vkus, originalitu, netradičnosť a hlavne osobitosť.

Darčekové balíčky, ktoré majú svojich zástancov, ale aj odporcov, sú veľmi praktické. Ale na druhú stranu označujú to, že sme si vlastne nevedeli poradiť a z veľkého premýšľania sme rovnako nič kloudného nevymysleli. Ich obsah môže byť rôzny od luxusnej kozmetiky, svetové delikatesy až po najlepšie vína či balíček v podobe spodnej bielizne.

Výber darčekov pre ženy je vždy málinko ľahší. Ženy majú rady akýkoľvek darček, hoci by to bola maličkosť. Darčeky pre mužov sú ďaleko ťažšie. Knihy nečíta, košeľu nepotrebuje, holiaci strojček dostal k Vianociam a šport ho nikdy veľmi nezaujímal.

Čo teraz?

Riešenie sa vždy nájde, len musíme vedieť dobre hľadať inšpiráciu. Firma Manboxeo.sk sa venuje originálnym darčekom práve pre mužskú časť populácie. Darčeky majú podobu krásne spracovanej drevenej debničky, ktorá obsahuje určitý druh tovaru priamo na mieru. V ponuke nájdeme luxusné potraviny z rôznych kútov sveta, kvalitné čokoládu aj dvanásťročnú whisky, ale aj špeciality pre tých, čo radi chodia do posilňovne alebo milujú vôňu kávy. Originalitu týmto darčekovým balíčkom, alebo skôr balíkom dodá páčidlo, ktoré je súčasťou balenia a je potrebné k tomu, aby si ním mohol oslávenec debničku sám otvoriť a zistiť tak, copak že je to vo vnútri. Preskúmať tajomné, objaviť záhadné.

Skutočne pálivá debna, tak sa nazýva drevená debnička v podobe darčekového balíčka, ktorú firma Manboxeo.sk okrem iného ponúka. Produkty sú veľmi chutné a extra pálivé. Zvláštne leč vynikajúcu kombináciu má v tejto ponuke biela čokoláda so sušenými hruškami v kombinácii s chilli papričkou.

Pre milovníkov piva je zase pripravená debnička s kvalitnými pivnými špeciály a originálnym chladiacim pollitrom.

Ponuka je naozaj široká a na svoje si prídu aj maškrtníci alebo tí, čo sa považujú za mäsožravca.

Vybrať darček

Darčekové balíčky od spoločnosti Manboxeo.cz majú štýl a náboj. Zábava, ktorú si užijete vy a hlavne oslávenec bude nielen skvelá, ale veľmi originálne. Potešiť môžeme nielen staršie, ale aj mladšiu generáciu mužov, ktorí to určite ocenia. A vidieť radosť v očiach každého oslávenca je na nezaplatenie.

Vybrať darček

Originalita

Netradičné darčeky pre mužov všetkých vekových kategórií. Obdarovaný si musí svoj darček vysekať PÁČIDLOM z DREVENEJ DEBNY! Originalita a zábava, to je naša Debna s páčidlom.

100% záruka

Sme si istí, že každý muž, ktorý od Vás dostane debnu Manboxeo, bude nadšený. Preto všetky debny zasielame s garanciou vrátenia peňazí v prípade reklamácie.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvom mieste. Náš tím sa vašimi otázkami zaoberá 24 hodín denne, dokonca aj počas spánku premýšľame, ako vám odpovieme, až sa prebudíme ;)

Naši zákazníci

[sk:our_customers_block_sticker_text]
MÁME UŽ VIAC AKO
50 000
spokojných zákazníkov
MÁME UŽ VIAC AKO 50 000 spokojných zákazníkov
[sk:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Overené našimi zákazníkmi
5 z 5
Vážený týme Manboxeo, jste mega super! Super servis, super rychlost, super podpora, super nápad...super balení....prostě všechno úplně pecka:-). Balíček včera objednán, teď právě dodán...je to fičák:-). Mám úsměv od ucha k uchu a věřím, že i přítel bude potěšen. Určitě se k Vám zase vrátím a budu chválit kde se dá. Jen tak dál! Vaše spokojená zákaznice
5 z 5
Skvela komunikacia, sprostredkovanie, darcek uplne nalozeny, spokojnost ako so sluzbou, transportom aj do vzdialenejsieho zahranicia, tak aj so samotnym darcekom, velmi potesilo.
5 z 5
.
  • + Obsluha při vyzvednutí milá a nápomocná zodpovídat dotazy k produktu
  • + Zboží je vždy připraveno v rámci minut
  • + Obrovská variace produktů, lze nalézt dárek pro každého