• Doprava ZADARMO
  • Doručenie od: ZÍTRA
  • Zvoľte si dátum doručenia
Prijímame vianočné objednávky 🎄 Odporúčame darček objednať už teraz. Záujem o debny a truhlice je obrovský a máme ich len obmedzené množstvo.
Trvanlivosť darčekov je do jarných mesiacov 2020 a dlhšie. Skladovateľnosť do 25 °C. Z prepravnej škatule nie je poznať, že sa jedná o darček ;)

Originálny Darček pre Muža

 

Drevene debny      

 

Je pre vás veľký problém vybrať správny darček pre muža? Pravidelne si lámete hlavu nad tým, aký darček kúpiť vášmu manželovi, priateľovi či otcovi k sviatku, narodeninám alebo na Vianoce? Odteraz už môžete tieto starosti hodiť za hlavu, pretože my vám v nasledujúcom článku poradíme konkrétne tipy.

Tak po prvé

Veľmi pravdepodobne vlastní obdarovávaný muž auto, ktoré ako väčšina mužov miluje. Ak dotyčný patrí do kategórie milovníkov áut, kúpte mu hocičo do auta. Trebárs nejakú vychytávku do interiéru, škrabku na ľad, fľaštičku rozmrazovača, samolepku na kufor alebo niečo, čo môže vidieť v aute zo spätného zrkadla. Ak chcete investovať viac peňazí, kúpte mu tlakový čistič. Muži milujú darčeky pre svoje autá. Ak mu nejaký zadovážite, určite neurobíte chybu.

po druhé

Čo by povedal na alkohol? Alkoholový darček patrí k tým tradičným,  výnimkou je samozrejme originálne zabalená Debna pre milovníkov whisky. Taký darček nie je iba obyčajný alkohol. Ide hlavne o zážitok.

 

Drevene debny       

 

po tretie

Ak patrí muž, ktorého chcete obdarovať, medzi domácich majstrov, zaručene bude nadšený z príklepovej AKU vŕtačky, skrutkovača či iného prístroja, profi súpravy náradia v praktickom kufríku, magnetickej pásky na ruku, ktorá mu pomôže mať skrutky a matice pod kontrolou a pod. Ale pozor, ako darček pre muža nikdy nezaobstarávajte vec, ktorú je potrebné zmontovať, a na návode ktorej je uvedené „pri montáži buďte pozorný“. Pokazili by ste mu tak celý deň, pretože bude mať vždy nejaké súčiastky navyše alebo mu naopak budú chýbať a ako všetci vieme, to muži neznášajú a dokáže ich to poriadne nahnevať.

po štvrté

Väčšina mužov miluje adrenalínové zážitky ako napríklad zoskok padákom či let vetroňom. Mnoho z nich bude mať radosť aj zo školy šmyku, hodinu na simulátore dýzového lietadla, divokú jazdu terénnym autom Hummer alebo naopak jazdu v luxusnom Ferrari. Lístky na zaujímavé a významné futbalové či hokejové stretnutia sú pre väčšinu mužov tiež vynikajúcim darčekom. Rozhodne ich potešíte viac, než keby ste im kúpili lístky do divadla alebo do kina.

po piate

Mnoho mužov patrí medzi gurmánov a veľmi radi sa občas mihnú v kuchyni, aby vytvorili nejakú špecialitku, väčšinou podľa vlastnej neopakovateľnej receptúry a s veľkým množstvom mäsa. Kúpte mu vtipnú kuchynskú zásteru alebo kuchynskú rukavicu s humorným obrázkom či nápisom vhodným pre mužov. A ak má muž gril, môžete ho obdarovať vhodnou súpravou na grilovanie či barbecue, podpaľovacím komínom na uhlie a pod. Keď ani to nestačí, kúpte mu Debnu pre gurmána.

po šieste

Ak premýšľate nad darčekom pre otca či starého otca, vedzte, že starší muži uprednostňujú pohodlné a praktické darčeky. Muži v pokročilejšom veku sa radi venujú záhradka či ľahkým domácim prácam, majú radi praktickosť a určite ocenia napr. meteorologickú stanicu, ďalekohľad či detektor kovu. Môžete im urobiť radosť aj humorným „pripomínačom“, ktorý – buďme k sebe úprimní – by sa často hodil aj mladším ročníkom. Takýto darček bude nielen vtipný, ale aj praktický. Veľa starších mužov má z mladosti zbierku gramofónových platní, ale bohužiaľ si ich nemá na čom prehrávať. Kúpte otcovi alebo starému otcovi  funkčnú repliku starého gramofónu, uvidíte,  že ho takýto darček úplne dostane. Ďalším skvelým tipom na darček pre mužov v zrelom veku je wellness pobyt s procedúrou ako napr. pivné kúpele, ktoré určite urobia každému mužovi veľkú radosť. Nielenže si môžu dopriať obľúbený mok v neobmedzenom množstve, ale navyše sa v ňom môžu aj kúpať. No povedzte, ktorý muž by nebol nadšený.Darček pre muža sa môže stať zlatým klincom celej oslavy, najmä ak zvolíte mužský darček, ktorý bude veľmi originálny. Radi vám pomôžeme s našimi zábavnými a dostatočne „chlapskými“ debničkami. A čo sa v týchto debnách môže nachádzať? Nebojte sa, na svoje si prídu gurmáni, milovníci rôznych športov, náruživí pijani piva, whisky a iných alkoholických nápojov, a v neposlednom rade aj muži, ktorí sa o seba starajú.

Keď žena hľadá originálny darček pre muža, vyberá nielen užitočnú či krásnu vec, ale dbá aj o obal. Ten rozhodne nemusí byť nudný a už jeho odstraňovanie sa môže stať pre manžela či priateľa dobrodružstvom. Ku každej drevenej debne s prekvapením dostanú páni nástroj na jej otváranie, debna bude pri otváraní krásne praskať a dom prevonia vôňa dreva.

Darček pre muža

Nápaditý darček pre muža v podobe debničiek, ktorý ocenia manželky, milenky i priateľky. Je to darček rýdzo mužský, napríklad silný alkohol, pikantné a štipľavé pokrmy alebo naopak strava, ktorá podporí zdravie. Vďaka našim dreveným debnám naozaj prekvapíte, štýlový darček pre muža nadchne na Vianoce, Veľkú noc, a určite aj pri oslavách narodenín a iných jubileí. Spestrite si svoju žúrku!

Originalita

Netradičné darčeky pre mužov všetkých vekových kategórií. Obdarovaný si musí svoj darček vysekať PÁČIDLOM z DREVENEJ DEBNY! Originalita a zábava, to je naša Debna s páčidlom.

100% záruka

Sme si istí, že každý muž, ktorý od Vás dostane debnu Manboxeo, bude nadšený. Preto všetky debny zasielame s garanciou vrátenia peňazí v prípade reklamácie.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvom mieste. Náš tím sa vašimi otázkami zaoberá 24 hodín denne, dokonca aj počas spánku premýšľame, ako vám odpovieme, až sa prebudíme ;)

Naši zákazníci

[sk:our_customers_block_sticker_text]
MÁME UŽ VIAC AKO
75 000
spokojných zákazníkov
MÁME UŽ VIAC AKO 75 000 spokojných zákazníkov
[sk:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Overené našimi zákazníkmi
5 z 5
Vřele doporučuji, dárek předčil všechna očekávání. Maximální spokojenost a doporučuji všem.
  • + Maximální spokojenost a vstřícnost při komunikaci a vyhovění požadavků.
5 z 5
  • + Nemám co dodat-naprostá spokojenost,skvela komunikace,skvele dodání a radost obdarovaného k nezaplaceni
5 z 5
S nákupem jsem velmi spokojená. Bedna byla doručena hned druhý pracovní den. Uvidíme, zda bude spokojen i manžel na Vánoce :) Moc děkuji!