ODPORÚČAME OBJEDNAŤ DARČEK UŽ TERAZ 🎄 O DEBNY JE OBROVSKÝ ZÁUJEM A MÁME LEN OBMEDZENÉ MNOŽSTVO. PRÍJEM OBJEDNÁVOK DO 6.12.2021
Set s luxusní péčí o vousy
Set s luxusní péčí o vousy
Set s luxusní péčí o vousy
Set s luxusní péčí o vousy

Výhodný set s luxusnou starostlivosťou o fúzy

Potrpíte si na svoj mužný plnofúz? Potom sa vám tiež bude hodiť výhodný set, ktorý vám sprostredkuje tú najlepšiu starostlivosť. Udržujte svoje fúzy dokonale upravené pomocou vyživujúceho oleja, hydratačného šampónu a bambusovej kefy. Všetky... Zobraziť celý popis
52.00 EUR
* Ceny sú vrátane DPH

VIANOČNÉ OBJEDNÁVKY PRIJÍMAME UŽ LEN DO 6.12.2021

Čo Set produktov obsahuje?
3 prémiové produkty
Rýchla doprava
Predpokladané doručenie: ZAJTRA 7.12.
Dôležité informácie
  • NEJDE O DARČEK V DEBNE S PÁČIDLOM ČI V TRUHLICI S PÍLKOU

VIANOČNÉ OBJEDNÁVKY PRIJÍMAME UŽ LEN DO 6.12.2021

Ihneď k odoslaniu
Dostatočná trvanlivosť
Bezpečné balenie
Spoľahlivé doručenie
Overená chuť
Kvalitné produkty
Manboxeo Výhodný set s luxusnou starostlivosťou o fúzy obsahuje 3 položky:
Vyživujúci olej na fúzy Byjome Epicure Beard Oil 30 ml
DMT 05/2023 Zloženie
Bambusová kefa na fúzy Noberu
Zloženie
Hydratačný šampón na fúzy Noberu Beard Wash 130 ml
Zloženie
Informácie o doručení
  • Faktúru zasielame len online do e-mailu
  • Všetko je starostlivo a bezpečne zabalené

Najlepšia starostlivosť o fúzy


Potrpíte si na svoj mužný plnofúz? Potom sa vám tiež bude hodiť výhodný set, ktorý vám sprostredkuje tú najlepšiu starostlivosť. Udržujte svoje fúzy dokonale upravené pomocou vyživujúceho oleja, hydratačného šampónu a bambusovej kefy. Všetky produkty pochádzajú od osvedčených značiek prémiovej kvality.

Vyživujúci olej na fúzy Byjome Epicure 30 ml – olej, vďaka ktorému vaše fúzy budú vyživené, mäkké, hydratované, zabraňuje štiepeniu, lámaniu. Fúzy sú zdravé, vyzerajú upravene. Znižuje svrbenie a škrabanie počas rastu nových fúzov. Svieža citrusová vôňa s drevitým nádychom. To všetko vďaka zmesi 4 prírodných olejov (slnečnicový, olivový, arganový, mandľový). Vyrobené v Českej republike.

Bambusová kefa na fúzy Noberu – kefa švédskej značky kozmetiky Noberu pre fúzačov, ktorí svoje fúzy chcú mať v správnom tvare. Kefa so špecifickým okrúhlym tvarom s priemerom 5,8 cm odstraňuje vypadané fúzy aj odumretú pokožku. Je vyrobený z bambusového dreva a diviačích štetín.

Hydratačný šampón na fúzy Noberu Sandalwood 130 ml – hydratačný šampón švédskej značky Noberu obohatený o arganový olej a zelený čaj, ktorý účinne a šetrne čistí fúzy a upokojuje pokožku pod fúzami. So zmyselnou vôňou santalového dreva, kože a pižma.

Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookies Viac info