5 / 5 (min. 0)
2 Recenzie
Armyboxeo pre kávičkárov

 • Tento darček si práve prezerá 2 zákazníci
 • Tento darček dnes zakúpil 1 zákazník

Armyboxeo pre kávičkárov obsahuje 15 položiek:

 • 1× Štýlová plechová muničná debna Armyboxeo
 • 1× Padáková šnúra v kamuflážnych farbách
 • 1× Osobný ODKAZ
 • 1× Prémiová zrnková káva Robusta India Kappi Royale 100 g
 • 1× Výberová zrnková káva Arabica Vietnam 100 g
 • 1× Výberová zrnková káva Arabica Ethiopia Sidamo 100 g
 • 1× Zrnková káva Arabica Mexico Organic 100 g
 • 1× Zrnková Káva Arabica Papua New Guinea Elimbari A 100 g
 • 1× Výrazná zrnková brazílska káva Arabica Santos 100 g
 • 1× Voňavá zrnková káva Arabica Colombia Supremo Armenia 100 g
 • 1× Zrnková káva Arabica Guatemala SHG Tres Marias Oriente 100 g
 • 1× Luxusná mliečna čokoláda s príchuťou espressa 50 g
 • 1× Lahodná čokoládová tabuľa Art of Chocolate s kávovými zrnami 120 g
 • 1× Praktické balenie kávy na cesty 5×10 g
 • 1× Chrumkavé sušienky s mandľami Cantuccini 100 g

84 EUR
* Ceny sú vrátane DPH
Na sklade
 • Ihneď k odoslaniu Ihneď k odoslaniu
 • Dostatočná trvanlivosť Dostatočná trvanlivosť
 • Odkaz zadarmo Odkaz zadarmo
 • Bezpečné balenie Bezpečné balenie
 • Spoľahlivé doručenie Spoľahlivé doručenie
 • Kvalitný materiál Kvalitný materiál

Darček, ktorý si musia rozviazať

Plechová prepravka, silná padáková šnúra a niekoľko pevných uzlov. Tak vyzerá netradičný darček, ktorý si okamžite získa pozornosť všetkých mužov. Ale aby sa dostali k tomu, čo je vo vnútri, musia uzly vlastnoručne rozviazať a tým umožniť otvorenie veka. Odmenou im ale, okrem prémiového obsahu, bude odolná znovupoužiteľná debna a 3 metre odolného paracordu.

Armyboxeo – praktický darček pre ozajstných mužov

 • štýlová kovová muničná debna so sklopným madlom na ľahké prenášanie
 • ľahko odoláva nárazom aj žiaru, veko je vodotesné
 • dostatočný priestor na bezpečné uskladnenie vecí
 • súčasťou sú 3 metre paracordového lana, ktorým je debna previazaná
 • zábavné dobýjanie darčeka a široké možnosti ďalšieho využitia

Krabička Poslednej Záchrany čiže KPZka je českým "výmyslom", ktorý na svet priviedol v roku 1935 Jaroslav Foglar. Skratku KPZ sme ale prispôsobili k dnešným potrebám mužov, a tak v našom sortimente nájdete Krabicu Plnou Zábavy. Tmavo olivové plechové prepravky sú primárne určené na nosenie munície, my sme sa však rozhodli ich využitie trochu rozšíriť. Majú totiž množstvo skvelých vlastností! Dovnútra sme umiestnili všetko, čo majú muži radi a bez čoho sa skrátka nezaobídu. Naviac vám zaručujeme, že takto vymykané muničné debny budú radi využívať aj na ďalšie účely. 

Bude z nich skvelý úložný box na náradie, športovú výbavu, rybárske náradie aj strelecké potreby a poslúži aj ako štýlová a bezpečná úschovňa dokumentov či dôležitých predmetov. Aby to ale nemali tak úplne bez práce, musia najskôr prekonať niekoľko pevných uzlov paracordu, ktorým je prepravka previazaná. Samotný paracord, alebo padáková šnúra, je naviac multifunkčné lanko s nosnosťou cez 200kg, určite teda nájde uplatnenie vo výbave každého muža.

NAJLEPŠIA KÁVA Z RODINNEJ PRAŽIARNE 

V muničnej prepravke  nájdete výbornú kávu praženú v rodinnej pražiarni Coffedream ktorá bola založená v roku 2013 v samom srdci Slovácka – Uherskom Ostrohu. Hlavným dôvodom založenia tejto rodinnej pražiarne bolo, podľa slov samotného zakladateľa, to, že sa mu prestala páčiť kvalita kávy v bežne dostupných obchodoch a supermarketoch a svojou prácou tak chcel prispieť k zlepšeniu kvality kávy na českom trhu. Cieľom tejto pražiarne je sprostredkovať tie najlepšie kávy z rôznych svetových oblastí za najlepšie ceny v čo možno najlepšej kvalite.

VÝBEROVÉ KÁVY Z CELÉHO SVETA

India Kappi Royale 100 % Robusta 100 g – táto káva patrí medzi tie najlepšie kávy, ktoré sú u nás dostupné. Pokiaľ hľadáte robustu v kráľovskej kvalite, potom určite spoznajte indickú Kapi Royal. Oproti arabike má robusta väčší obsah kofeínu, až okolo 4,5 %.

Vietnam 100 % Arabica 100 g – už ste niekedy vyskúšali 100 % arabiku v tej najvyššej kvalite? Rozhodli sme sa vám tú lahodnú čokoládovú chuť s marcipánom a drobnými citrusovými tónmi sprostredkovať! Arabika z Vietnamu nie je až toľko známa, pritom jej chuťové a aromatické zložky sú úplne výnimočné. Káva má vo Vietname dlhú tradíciu, pestuje sa tam už viac ako 100 rokov. Kvalitu a výbornú chuť podčiarkuje i fakt, že je Vietnam po Brazílii najväčším producentom kávy arabika.

Ethiopia Sidamo 100 % Arabica 100 g – odroda Sidamo patrí k najlepším kávovým zrnám na svete. Doprajte si rozprávkovo voňavú praženú kávu s kvetinovým nádychom. Má príjemnú, hlbokú, bohatú a štipľavú chuť so strednou kyslosťou.

Mexico Organic 100 % Arabica 100 g – káva, ktorú z tamojšej oblasti poznáme tiež pod označením Altura, sa v Mexiku pestuje vo výške 1000 metrov nad morom a vyššie. Vyššia poloha plantáží má vplyv na špecifickú arómu a vyrovnanú – zvlášť jemnú kyslosť kávy. 

Papua New Guinea Elimbari A 100 % Arabica 100 g – táto arabika je pestovaná vo vysokých nadmorských výškach. Všetka káva je zbieraná ručne a sušená na slnku. Chuť je jemne slivková s nádychom hrozienkovej sladkosti a podtónom horkej čokolády.

Brasilia Santos 100 % Arabica 100 g – ide o najznámejšiu brazílsku kávu. Ideálny základ pre espresso zmesi. Výrazná je sladkastá chuť, najskôr ľahko korenená, až postupne karamelová. Minimálna stopa horkosti, stredne tónovaná kyslosť.

Colombia Supremo Armenia 100 % Arabica 100 g – káva spracovaná mokrým spôsobom. Má jemne vyváženú nakyslosť, plné telo s náznakom karamelu. Ide o jednu z najvoňavejších kolumbijských káv, ktoré na trhu máme.

Guatemala SHG Tres Marias Oriente 100 % Arabica 100 g – káva pôvodne pochádza z bourbonského kávovníka a pestuje sa v rôznych nadmorských výškach, čo prispieva k väčšiemu a zaujímavejšiemu výberu kávových zŕn. Vyznačuje sa vysokou kyslosťou s korenenými a čokoládovými tónmi. 

NETRADIČNÝ KÁVOVÝ ZÁŽITOK 

Uvariť si svoju obľúbenú kávu samozrejme vyžaduje čas a pokoj, aby sme si ju mohli náležite vychutnať. Mysleli sme však aj na prípady, keď ste trebárs mimo domova, nemáte dostatok času alebo len jednoducho máte chuť maškrtiť a dali by ste si niečo sladké. Ani v tomto prípade sa aromatické kávové vône a chuti nemusíte vzdať, vďaka našej, do detailu premyslenej muničnej debne, budete pripravení na každú situáciu. 

Praktické balenie kávy na cesty 5 × 10 g – vychutnajte si šálku výbornej mletej kávy kedykoľvek a kdekoľvek! Čerstvo zomletá zmes Arabiky z Brazílie a Guatemaly a Robusty z Indie vonia po orieškoch a čokoláde a je zabalená v jednorazových filtroch. Stačí ju preliať horúcou vodou a nechať prekvapkať, takže si ju môžete dopriať aj keď práve nie ste v dosahu kávovaru.ej do detailu premyslenej muničnej debne budete pripravení na každú situáciu.

Luxusná mliečna čokoláda s príchuťou espressa – čerstvo pražené kávové zrná v spojení s výbornou mliečnou čokoládou nemeckej firmy Schell tvoria dokonalú kombináciu, v ktorej sa snúbia jemné tóny ovocia a orieškov.

Lahodná čokoládová tabule Art of Chocolate s kávovými zrnami – luxusná horká čokoláda z nemeckej rodinnej čokoládovne je zdobená karamelizovanými kávovými zrnami. Vyrába sa ručne z tých najlepších a najkvalitnejších ingrediencií.

Chrumkavé sušienky s mandľami Cantuccini – výborné mandľové sušienky, ktoré sa vyznačujú kvalitou použitých surovín. Pre výrobu týchto Cantuccini sa vyberajú tie najlepšie mandle, ktorých je v každom kúsku naozaj požehnane, a domáce čerstvé vajcia. Nepoužíva sa voda, ale kvalitné maslo. Originálna talianska receptúra od roku 1958.

Manboxeo – keď obyčajné darčeky pre mužov nestačia!

2 hodnotenie

 • Miroslava
  5 z 5
  Sami sa ozvali a doriešili moju objednávku, lebo som ju zabudla dokončiť. Ochotne, či ešte niečo nepotrebujem. Veľmi milý prístup. Vrele odporúčam
 • Štefan
  5 z 5
  Darček pre otca, ktorý bez kávy nedá ani krok, mal obrovský úspech. Doporučujem!

Trvanlivosť potravín: December 2021

Skladovateľnosť: do 25 °C

Vonkajšie rozmery debny: 30×19×15 cm

Prémiová zrnková káva Robusta India Kappi Royale 100 g - do 29.5.2022
Výberová zrnková káva Arabica Vietnam 100 g - do 29.5.2022
Výberová zrnková káva Arabica Ethiopia Sidamo 100 g - do 29.5.2022
Zrnková káva Arabica Mexico Organic 100 g - do 29.5.2022
Zrnková Káva Arabica Papua New Guinea Elimbari A 100 g - do 29.5.2022
Výrazná zrnková brazílska káva Arabica Santos 100 g - do 29.5.2022
Voňavá zrnková káva Arabica Colombia Supremo Armenia 100 g - do 29.5.2022
Zrnková káva Arabica Guatemala SHG Tres Marias Oriente 100 g - do 29.5.2022
Luxusná mliečna čokoláda s príchuťou espressa 50 g - do 3.6.2022
Lahodná čokoládová tabuľa Art of Chocolate s kávovými zrnami 120 g - do 3.6.2022
Praktické balenie kávy na cesty 5×10 g - do 10.12.2021
Chrumkavé sušienky s mandľami Cantuccini 100 g - do 10.5.2022