• Doprava ZADARMO
  • Doručenie od: 17.12.2018
  • Zvoľte si dátum doručenia
Odporúčame neotáľať s objednávkou na Vianoce. Záujem o debny je obrovský a máme ich len obmedzené množstvo.
Trvanlivosť debien je do jarných mesiacov 2019 a dlhšie. Skladovateľnosť do 20 ° C. Z prepravnej škatule nie je poznať, že sa jedná o darček.

Darček pre muža k vianociam

darek-pro-muze

Vybrať darček

 

Vyberať darček pre muža k vianociam teraz v lete môže vyberať len blázon. Avšak zdanie klame. Je síce ešte dosť času premýšľať nad vianočnou výzdobou, ale hĺbať nad tým, aké prekvapenie prichystať pre svojich blízkych alebo svojho priateľa je vhodné už teraz. Nechceme predsa, aby bol sklamaný nielen on, ale aj vy. Vianočná atmosféra by bola tá tam. Niekoľko dobrých rád pre vás určite máme.

Inšpirácia

Načerpať inšpiráciu na darček pre muža k vianociam môžeme napríklad na internete. Je priamo zahltený najrôznejšími tipy nielen na darčeky, ale aj na tovar všetkého druhu. Aby sme sa trafili do toho pravého, je potrebné vedieť, aké má váš muž alebo priateľ koníčky a záľuby, čím by sme mu urobili naozaj radosť. Nejde nám predsa o to, aby sa darček stal len lapačom prachu na policiach. Veľký úspech stále majú zážitkové darčeky vo forme letu balónom, adrenalínové jazde na vodnom vleku alebo pánska jazda na raftingu. Tu sa fantázii medze nekladú. Muži sú ale aj veľkí gurmáni a ponúka sa tu aj možnosť nejakého kulinárskeho kurzu.

Ak si predsa len nie sme isté, že darček bude to pravé, nehádžme flintu do žita. Pokojne sa ho na rovinu opýtajme, čo by mu urobilo radosť a my si to potom preberieme o obrazu svojmu.

Správny výber

My ženy máme ďaleko väčší cit na výber darčekov a to nielen pre mužov. Snažíme sa, aby obdarovaný mal radosť a chceme vidieť nadšená v jeho tvári. Darček pre muža k vianociam je jedna z možností, ako každoročne ukázať, že sme v tom naozaj prvotriedne. Nielenže sledujeme módne trendy a vieme tak, čo sa nosí, ale svoje drahé náprotivky by sme mali poznať dokonale. Vieme, aké má záľuby a že po športovej stránke sa venuje cyklistike. Preto mu určite nebudeme baliť pod stromček futbalovú loptu alebo lyže.

Darček na poslednú chvíľu

Vybrať darček

Lenže aby to nebola len samá chvála, nájdu sa aj odborníčky, ktoré aj takú záležitosť nechávajú na poslednú chvíľu. Čo teraz? Obchodné domy už majú vypredané alebo sme nezohnali to, čo sme práve chceli. Štát sa môže tiež situácia, kedy nás zradí prepravnú spoločnosť. Nie je to ale dôvod na paniku. Vždy sa nájde riešenie, ktoré nám zachráni kožu. Možno to nebude presne podľa nášho plánu, ale predsa si nepokazíme vianoce! Zabudnime však na otrepané a fádne kozmetické balíčky. Sú síce celkom praktické, ale veľkú slávu z toho neurobíme.

Maličkosti, na ktoré nesmieme zabudnúť

Existujú však zdanlivé maličkosti, na ktoré by sme určite nemali zabudnúť. Sú to predovšetkým ceduľky s cenou darčeka. Nie je predsa dôležité, koľko darček vlastne stál. Môže to byť napríklad len 150 korún a urobí radosť rovnako, ako darček za 2000. Chlapi všeobecne vzaté sú dosť ješitní a zistenie, že jeho darček stál práve len 150 korún by mohlo predsa len vyvolať úškrn na jeho tvári.

Pripravme sa radšej na tieto situácie dopredu. Majme záložný plán a budeme mať tak istotu, že darček pre muža k vianociam bude tým najlepším. Vianoce si tak spoločne náramne užijeme a budeme sa tešiť na tie ďalšie.

Originalita

Netradičné darčeky pre mužov všetkých vekových kategórií. Obdarovaný si musí svoj darček vysekať PÁČIDLOM z DREVENEJ DEBNY! Originalita a zábava, to je naša Debna s páčidlom.

100% záruka

Sme si istí, že každý muž, ktorý od Vás dostane debnu Manboxeo, bude nadšený. Preto všetky debny zasielame s garanciou vrátenia peňazí v prípade reklamácie.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvom mieste. Náš tím sa vašimi otázkami zaoberá 24 hodín denne, dokonca aj počas spánku premýšľame, ako vám odpovieme, až sa prebudíme ;)

Naši zákazníci

[sk:our_customers_block_sticker_text]
MÁME UŽ VIAC AKO
30 000
spokojných zákazníkov
MÁME UŽ VIAC AKO 30 000 spokojných zákazníkov
[sk:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Overené našimi zákazníkmi
5 z 5
Pokud hledáte něco originálního, kvalitního, tak zvolte bohatou nabídku obchodu MANBOXEO. Jsou dobří budete na 100% spokojeni. Vřele a rádi doporučujeme manž.Koucký
5 z 5
Obchod doporučuji, moc se mi líbí, že si můžete zvolit datum dodání. Bednu jsem manželovi darovala k 1.výročí a byl z ní naprosto nadšený.
  • + krásně zabaleno
  • + rychle dodáno
  • + skvělá komunikace
5 z 5
Přehledný výběr zboží, rychlé vyřízení objednávky. Super nápad, chvíli trvá, neż obdarovaný bedýnku otevřel,bavili se všichni kolem. Výrobky v bedýnce dobře zajistěny. Výběr dárku bez běhání po obchodech v klidu domova.