• Doprava ZADARMO
  • Doručenie od: 26.11.2018
  • Zvoľte si dátum doručenia
Odporúčame neotáľať s objednávkou na Vianoce. Záujem o debny je obrovský a máme ich len obmedzené množstvo.
Trvanlivosť debien je do jarných mesiacov 2019 a dlhšie. Skladovateľnosť do 20 ° C. Z prepravnej škatule nie je poznať, že sa jedná o darček.

Darček k výročiu

darek-pro-muze


Vybrať darček

 

Hľadáte zaujímavý a netradičný darček k výročiu?

Pozrite sa na firmu Manboxeo.cz, ktorá má vo svojom portfóliu veľa zaujímavých darčekov pre mužov, ktoré nadchnú všetky mužské náprotivky. Nie je totiž vždy jednoduché nájsť to pravé pre chlapov. Hravosť a kreativita darčekových balíčkov, ktoré sú obohatené o tajomstve, majú nápad, majú vkus, majú štýl.

Každým rokom si hovoríme, čím by sme svojho muža alebo otecka prekvapili, čo by im urobilo radosť a pritom im to nepripadlo nudné a fádne. Každoročné slávnostné hodovanie dá dobre spojiť so skvelou zábavou, kedy si môže oslávenec svoj darček doslova vypáčiť. Áno vypáčiť. Originálne darčeky od firmy Manboxeo.cz sú vlastne drevené debničky, ktoré nestrácajú svoj pôvab a ktoré obsahujú napríklad delikatesy z celého sveta, originálne a netradičné pivné ležiaky, dvanásťročnú whisky, extra pálivé papričky, ale tiež napríklad super mňamky pre vegetariánov. Záleží na výbere. Medzi naše favoritov patrí Debna pre gurmána.

 

Špeciálny darček k výročiu tu nájde potrebné milovník voňavého čierneho moku, akým je káva. Kávové špeciality, ktoré sú ukryté v darčekovej drevenej debničke, pochádzajú z kávových plantáží nachádzajúcich sa v oblastiach typických pre pestovanie arabského kávovníka. Nezabudnuteľná vôňa kávy, vynikajúcu chuť je priamo gurmánskym zážitkom.

Špeciality gastronomické kuchyne sú zase skvelou príležitosťou, ako obdarovať tzv. Mäsožravca. Bednička totiž obsahuje rýdzo českej mäsové výrobky bez éčok a stabilizátorov, ktoré sú skvele doplnené nakladanú zeleninou. Z ponuky uvádzame napríklad paštétu z diviaka, kapra na pive alebo skvelé kúsky králika naložené v dokonalom korenia.

Drevená bednička je vybavená páčidlom, ktoré slúžia k tomu, aby si oslávenec svoj dar vlastne vypáčil. Moment prekvapenia býva najlepšie zábavou.

Ak teda stále váhate, čo by bolo vhodné ako darček k výročiu pre vášho otca alebo šéfa, skúste niečo netradičné. Vyskúšajte darčekové debničky alebo betónové tehly od firmy Manboxeo.cz. Sú tiež vhodné pre všetky vekové kategórie i ako firemné dar a tu je veľa dôležitá správna voľba darčeka. Veľakrát na tom závisí aj budúca kariéra. Darčekové debny alebo napríklad zlaté tehličky sa postarajú o skvelú zábavu a neopakovateľný zážitok, pretože doslova "dolovať" si svoj darček z vnútra tajomnej drevené debny alebo hľadať, čo sa ukrýva vo vnútri betónové tehly, je skvelou príležitosťou, ako si naozaj užiť srandu.

Vybrať darček

Originalita

Netradičné darčeky pre mužov všetkých vekových kategórií. Obdarovaný si musí svoj darček vysekať PÁČIDLOM z DREVENEJ DEBNY! Originalita a zábava, to je naša Debna s páčidlom.

100% záruka

Sme si istí, že každý muž, ktorý od Vás dostane debnu Manboxeo, bude nadšený. Preto všetky debny zasielame s garanciou vrátenia peňazí v prípade reklamácie.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvom mieste. Náš tím sa vašimi otázkami zaoberá 24 hodín denne, dokonca aj počas spánku premýšľame, ako vám odpovieme, až sa prebudíme ;)

Naši zákazníci

[sk:our_customers_block_sticker_text]
MÁME UŽ VIAC AKO
30 000
spokojných zákazníkov
MÁME UŽ VIAC AKO 30 000 spokojných zákazníkov
[sk:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Overené našimi zákazníkmi
5 z 5
Pokud hledáte něco originálního, kvalitního, tak zvolte bohatou nabídku obchodu MANBOXEO. Jsou dobří budete na 100% spokojeni. Vřele a rádi doporučujeme manž.Koucký
5 z 5
Obchod doporučuji, moc se mi líbí, že si můžete zvolit datum dodání. Bednu jsem manželovi darovala k 1.výročí a byl z ní naprosto nadšený.
  • + krásně zabaleno
  • + rychle dodáno
  • + skvělá komunikace
5 z 5
Přehledný výběr zboží, rychlé vyřízení objednávky. Super nápad, chvíli trvá, neż obdarovaný bedýnku otevřel,bavili se všichni kolem. Výrobky v bedýnce dobře zajistěny. Výběr dárku bez běhání po obchodech v klidu domova.