• Doprava ZADARMO
 • Doručenie od: 27.3.2019
 • Zvoľte si dátum doručenia
HĽADÁTE ORIGINÁLNE A ŠTÝLOVÉ DARČEKY PRE ŽENY? NÁJDETE JE TU.

Darček k výročiu

darek-pro-muze


Vybrať darček

 

Hľadáte zaujímavý a netradičný darček k výročiu?

Pozrite sa na firmu Manboxeo.cz, ktorá má vo svojom portfóliu veľa zaujímavých darčekov pre mužov, ktoré nadchnú všetky mužské náprotivky. Nie je totiž vždy jednoduché nájsť to pravé pre chlapov. Hravosť a kreativita darčekových balíčkov, ktoré sú obohatené o tajomstve, majú nápad, majú vkus, majú štýl.

Každým rokom si hovoríme, čím by sme svojho muža alebo otecka prekvapili, čo by im urobilo radosť a pritom im to nepripadlo nudné a fádne. Každoročné slávnostné hodovanie dá dobre spojiť so skvelou zábavou, kedy si môže oslávenec svoj darček doslova vypáčiť. Áno vypáčiť. Originálne darčeky od firmy Manboxeo.cz sú vlastne drevené debničky, ktoré nestrácajú svoj pôvab a ktoré obsahujú napríklad delikatesy z celého sveta, originálne a netradičné pivné ležiaky, dvanásťročnú whisky, extra pálivé papričky, ale tiež napríklad super mňamky pre vegetariánov. Záleží na výbere. Medzi naše favoritov patrí Debna pre gurmána.

 

Špeciálny darček k výročiu tu nájde potrebné milovník voňavého čierneho moku, akým je káva. Kávové špeciality, ktoré sú ukryté v darčekovej drevenej debničke, pochádzajú z kávových plantáží nachádzajúcich sa v oblastiach typických pre pestovanie arabského kávovníka. Nezabudnuteľná vôňa kávy, vynikajúcu chuť je priamo gurmánskym zážitkom.

Špeciality gastronomické kuchyne sú zase skvelou príležitosťou, ako obdarovať tzv. Mäsožravca. Bednička totiž obsahuje rýdzo českej mäsové výrobky bez éčok a stabilizátorov, ktoré sú skvele doplnené nakladanú zeleninou. Z ponuky uvádzame napríklad paštétu z diviaka, kapra na pive alebo skvelé kúsky králika naložené v dokonalom korenia.

Drevená bednička je vybavená páčidlom, ktoré slúžia k tomu, aby si oslávenec svoj dar vlastne vypáčil. Moment prekvapenia býva najlepšie zábavou.

Ak teda stále váhate, čo by bolo vhodné ako darček k výročiu pre vášho otca alebo šéfa, skúste niečo netradičné. Vyskúšajte darčekové debničky alebo betónové tehly od firmy Manboxeo.cz. Sú tiež vhodné pre všetky vekové kategórie i ako firemné dar a tu je veľa dôležitá správna voľba darčeka. Veľakrát na tom závisí aj budúca kariéra. Darčekové debny alebo napríklad zlaté tehličky sa postarajú o skvelú zábavu a neopakovateľný zážitok, pretože doslova "dolovať" si svoj darček z vnútra tajomnej drevené debny alebo hľadať, čo sa ukrýva vo vnútri betónové tehly, je skvelou príležitosťou, ako si naozaj užiť srandu.

Vybrať darček

Originalita

Netradičné darčeky pre mužov všetkých vekových kategórií. Obdarovaný si musí svoj darček vysekať PÁČIDLOM z DREVENEJ DEBNY! Originalita a zábava, to je naša Debna s páčidlom.

100% záruka

Sme si istí, že každý muž, ktorý od Vás dostane debnu Manboxeo, bude nadšený. Preto všetky debny zasielame s garanciou vrátenia peňazí v prípade reklamácie.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvom mieste. Náš tím sa vašimi otázkami zaoberá 24 hodín denne, dokonca aj počas spánku premýšľame, ako vám odpovieme, až sa prebudíme ;)

Naši zákazníci

[sk:our_customers_block_sticker_text]
MÁME UŽ VIAC AKO
50 000
spokojných zákazníkov
MÁME UŽ VIAC AKO 50 000 spokojných zákazníkov
[sk:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Overené našimi zákazníkmi
5 z 5
Na poslední chvíli mi moc Manboxeo pomohl s typem na dárek k Vánocům. Po svižné komunikaci mi bylo zboží ihned zhotoveno a připraveno k osobnímu odběru. Chtěl bych moc poděkovat týmu, za Vaší ochotu a záchranu. S boxem jsem byl moc spokojenej, výborný nápad a sranda při otevíraní. Druhé straně se dárek také moc líbil. Děkuji a přeju Vám bohatou výrobu a spokojenost zákazníků v roce 2019.
5 z 5
Skvělý přístup od začátku do konce. Od webové přehlednosti až po finální doručení. Je to skvělá volba dárku a díky velkému výběru z nabízených beden si vybere opravdu každý pro každého.
 • + velký výběr "krabic"
 • + skvělý dárek
 • + rychlé vyřízení objednávky
 • + přehledné webové stránky
5 z 5
Nemůžu si tuto stránku vynachválit, hlavně jsem byla ohromena rychlostí doručení, v jeden den jsem objednala, zaplatila a za hodinu a půl mi přišla SMS od dopravce, že převzal mou objednávku. Další den jsem balíček měla doma. ROZHODNĚ jsem zde nenakupovala naposledy.
 • + opravdu velká rychlost
 • + během problému najdou rychlé řešení
 • + originální nápad zboží
 • + rychlé předání dopravci
 • + rozumné ceny
 • + úhlednost stránek