DARČEK K VÝROČIU PRE MUŽaDrevene debny       

 

Blíži sa výročie vášho muža – jeho okrúhle narodeniny či napr. 20 rokov od spoločnej svadby? A vy stále nemáte pre milého žiadny darček a začínate byť z toho nervózna? V nasledujúcom článku nájdete veľa tipov na darček k výročiu pre mužov, ktorý ho zaručene prekvapí a poteší. Možností je veľa, stačí si len vybrať.

MUŽI majú radi hračky

Muži sú ako deti. Najviac ich potešia darčeky, s ktorými sa môžu hrať. Ak im darujete napr. auto či vrtuľník na diaľkové ovládanie alebo kvalitnú „vytunenú“ autodráhu, uvidíte, ako sa mu po rozbalení takéhoto darčeka rozžiaria oči. A ak kúpite dokonca lietadlo ovládané na diaľku smartfónom, určite sa nezabudne svojim kamošom hrdo pochváliť. Alebo vyberte kvalitnú kovovú guľôčkovú pištoľ. Neverili by ste, ako sa muži dokážu strieľaním na terč zabaviť, odreagovať a upokojiť.

Nebojte sa, ide o úplne neškodnú zbraň. Má rád delikatesy a lahôdky? Darujte mu Debnu pre gurmána.  

 

 

Drevene debny       

 

MUŽI MILUJÚ ZÁHRADNÉ GRILOVANIE A PRÍRODU

Aj keď sa muži väčšinou do klasického varenia príliš nehrnú, grilovanie je predsa len iná kategória. Veľmi radi sa pochvália pred rodinou či priateľmi, akí sú pri grilovaní mäsa a iných pokrmov šikovní. Možno je to práve spojením s prírodou či zaujímavejším spôsobom prípravy pokrmu ako je dlhé státie pri sporáku, ale nech je to už z akéhokoľvek dôvodu, grilovanie je pre chlapov jednoducho magnet. Ak aj váš muž patrí medzi vášnivých „gril-majstrov“, kúpte mu vhodné grilovacie náčinie, súpravu kvalitných steakových nožov, vtipnú zásteru s humorným nápisom či obrázkom a pod. A ak nemáte záhradu či väčší balkón, nezúfajte, kúpiť môžete aj domácu elektrickú alternatívu grilu. Alebo chodí rád na ryby? Je to rybár? Tak ho poteší Debna pre rybára.

MÁTE DOMA ČITATEĽA?

Ak váš manžel patrí medzi knihomoľov, nikdy nemôžete urobiť chybu nákupom ďalšieho titulu do jeho knižnice. Špecializujte sa však na literatúru, ktorá dokáže osloviť najmä muža. Veľmi často majú muži radi historické či politické romány, ani knihou s vojnovou tematikou pravdepodobne neurobíte chybu. Len vy viete, aký je čitateľský vkus vašej drahej polovičky, prípadne sa môžete inšpirovať aj na internete v rebríčkoch bestsellerov či práve vychádzajúcich kníh.

DARČEK PRE SPRÁVNEHO CHLAPA – ŠVAJČIARSKY NOŽÍK

Snom nejedného muža je mať pri sebe stále kvalitný vreckový nožík, ktorý mu pomôže v každej situácii. Niektorí muži si uchovávajú nože ako klenoty, lebo ich dostali napríklad od otca či starého otca v detstve, a majú teda pre nich aj symbolický význam. Jeden taký pamätný kúsok môžete vybrať ako darček k výročiu pre mužov aj vy. Vyberajte iba kvalitné výrobky, ktoré v sebe skrývajú mnoho zaujímavých doplnkov, napr. otvárač fliaš či plechoviek, skrutkovač, nožnice, vývrtku atď. Tieto praktické vychytávky majú muži veľmi radi.

EROTICKÁ BIELIZEŇ

Možno to na prvý pohľad nevyzerá ako darček k výročiu pre mužov, zamyslite sa však, čo im urobí vždy veľkú radosť. Áno, sú to vášnivé chvíľky vo vašom náručí, ktoré môžu byť spestrené vašou luxusne vyzerajúcou erotickou bielizňou. Darujte mu tento darček potajomky, keď už budú deti spať. Ak k tomu navyše pridáte malý striptíz, môžete si byť stopercente istá, že tento darček len tak ľahko nič neprekoná.
Alebo vás skôr zaujíma darček pre otca?

 

Originalita

Netradičné darčeky pre mužov všetkých vekových kategórií. Obdarovaný si musí svoj darček vysekať PÁČIDLOM z DREVENEJ DEBNY! Originalita a zábava, to je naša Debna s páčidlom.

100% záruka

Sme si istí, že každý muž, ktorý od Vás dostane debnu Manboxeo, bude nadšený. Preto všetky debny zasielame s garanciou vrátenia peňazí v prípade reklamácie.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvom mieste. Náš tím sa vašimi otázkami zaoberá 24 hodín denne, dokonca aj počas spánku premýšľame, ako vám odpovieme, až sa prebudíme ;)

Naši zákazníci

[sk:our_customers_block_sticker_text]
MÁME UŽ VIAC AKO
50 000
spokojných zákazníkov
MÁME UŽ VIAC AKO 50 000 spokojných zákazníkov
[sk:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Overené našimi zákazníkmi
5 z 5
Z tohoto obchodu lze obdarovat a potěšit své příbuzné nebo kamarády pěkným originálním dárkem pro jakoukoli příležitost. Velká nabídka zboží za přijatelnou cenu, každý si najde jakým dárkem zaujmout a překvapit obdarovaného.Byla jsem moc překvapena a spokojena. Mohu vřele doporučit.
5 z 5
Objednala jsem box ve středu v odpoledních hodinách a ve čtvrtek mi bylo zboží v pořádku dodáno. Určitě znovu využiji, je to perfektní dárek pro všechny gurmány :)
  • + Velmi rychlé dodání
  • + Výborná komunikace
  • + Originální dárek pro muže
5 z 5
Fantastický nápad (vše vychytané do posledního detailu), objednala jsem jako dárek,už se těším, až jej oslavenci budou otevírat. Rychlá expedice,druhý den ráno po objednání jsem měla doma. Pokud se dárek osvědčí (s čímž samozřejmě počítám), určitě můj nákup nebyl posledním!