👕👕 2 tričká za cenu jedného! Vytvorte si vlastný dizajn alebo vyberajte zo stoviek vtipných motívov. Viac TU.

Debna s čili VEĽMI ŠTIPĽAVÁ

Toto je tá chvíľa, keď vás ostatní budú obdivovať, alebo nad vami zlomia palicu. Táto debna oddeľuje mužov od chlapcov rýchlejšie, než vaše chuťové bunky dokážu dať jasný signál SOS! KAPSAICÍN A SCOVILLEOVA STUPNICA ŠTIPĽAVOSTI Za všetko môže látka k... Zobraziť celý popis
85.00 EUR
- +
Predpokladané doručenie: Utorok 3.10.
Doručenie zadarmo
Manboxeo Debna s čili VEĽMI ŠTIPĽAVÁ obsahuje 14 položiek
Ručne vyrobená Darčeková Debna Manboxeo
Páčidlo z dielne Manboxeo
Osobný ODKAZ
Mírně pálivé sušené hovězí maso Jerkyboxeo - Hot & Sweet 25 g
DMT 09/2024
Chrumkavé, ručne vyrábané Brown Bag Crisps s príchuťou údeného chilli 40 g
DMT 05/2024 Zloženie
Luxusní, lehce pikantní popcorn Joe & Seph's s příchutí chilli, čokolády a karamelu 32 g
DMT 02/2024 Zloženie
Carne cooooon chilli Bhut Jolokia 300 g
DMT 08/2025 Zloženie
Pikantná horčica Vrabanero s medom 212 ml – Volim Ljuto
DMT 05/2025 Zloženie
Pekelne ostré arašidy s papričkou Carolina Reaper - Insane 100 g – Volim Ljuto
DMT 06/2025 Zloženie
Pekelne ostré arašidy s papričkou Fatalii - údené 100 g – Volim Ljuto
DMT 06/2025 Zloženie
Dymová omáčka Brutalero s papričkou Bhut Jolokia 100 ml – Volim Ljuto
DMT 02/2025 Zloženie
Fermentovaná pálivá omáčka Brutalero Yellow s papričkami Trinidad Scorpion a Fatalii 100 ml – Volim Ljuto
DMT 01/2025 Zloženie
Pálivé uhorky na thajský spôsob 370 ml
DMT 07/2025 Zloženie
Chrumkavé, ručne vyrábané Brown Bag Crisps s krevetami a limetkou 40 g
DMT 04/2024 Zloženie
Doručíme: Utorok 3.10.
Rozmery a váha
Informácie o doručení
Bedna s chilli - VELMI PÁLIVÁ - nová verze
Prečo Debna s čili VEĽMI ŠTIPĽAVÁ?

PREŽIJE LEN TEN NAJSILNEJŠÍ!

Toto je tá chvíľa, keď vás ostatní budú obdivovať, alebo nad vami zlomia palicu. Táto debna oddeľuje mužov od chlapcov rýchlejšie, než vaše chuťové bunky dokážu dať jasný signál SOS!

KAPSAICÍN A SCOVILLEOVA STUPNICA ŠTIPĽAVOSTI

Za všetko môže látka kapsaicín, ktorá spôsobuje pocit štipľavosti tým, že stimuluje receptory nervových zakončení jazyka. Obsah tejto látky v papričke meria tzv. Scovilleova stupnica štipľavosti v jednotkách SHU.

scovilleho stupnice 

Mierne štipľavé sušené hovädzie mäso Jerkyboxeo 25 g – toto sušené hovädzie mäso má pikantnú príchuť vyváženú sladkým karamelovým nádychom.

Chrumkavé, ručne vyrábané Brown Bag Crisps s príchuťou údeného chilli 40 g – výraznú arómu má na svedomí dym z bukového dreva, ktorý je doplnený trochou prášku z chilly papričky Scotch Bonnet. Bez lepku, vhodné pre vegánov.

Chrumkavé, ručne vyrábané Brown Bag Crisps s krevetami a limetkou 40 g – táto netradičná príchuť v sebe kombinuje čerstvé krevety, štipku čili a trochu limetkovej šťavy. Bez lepku.

Luxusný, ľahko pikantný popcorn Joe & Seph's s príchuťou chilli, čokolády a karamelu 32 g – Neobvyklá kombinácia ľahko pikantného chilli, belgickej čokolády a karamelu si vás získa.

Carne cooooon chilli Bhut Jolokia 300 g – Mr.HomeMade - poctivé chilli con carne s extra dávkou chilli nesmie chýbať v menu žiadneho milovníka pálivých pokrmov. Hotový pokrm je vyrobený z prvotriednych surovín a šťavnatého hovädzieho mäsa, navyše perfektne dochutený vyváženou zmesou korenia.

Pikantná horčica Volim Ljuto Vrabanero s medom 212 ml - táto horčica od Volim Ljuto vás úplne dostane! Kombinácia sladkého medu, výraznej horčice, vyváženej zmesi korenia a chilli papričiek si získala dokonca aj ocenenie na súťaži Great Taste Award v roku 2019. Neobsahuje žiadne umelé prísady ani konzervačné látky.

Pekelne ostré arašidy Volim Ljuto s papričkou Carolina Reaper - Insane 100 g - trúfnete si na extra pálivé pražené arašidy Volim Ljuto s čili papričkou Carolina Reaper? Prehrýzť sa celým balením zvládnu len tí najotrlejší, o to viac ale na seba môžete byť pyšní, až so slzami v očiach prehltnete posledný oriešok. Arašidy neobsahujú žiadne umelé prísady ani konzervačné látky a ich konzumácia je vysoko návyková.

Pekelne ostré arašidy Volim Ljuto s papričkou Fatalii - údené 100 g - najprv ucítite ľahko štipľavú arómu chilli papričky fatalii, následne preváži vôňa dymu a až s miernym odstupom pocítite pekelnú ostrosť papričky Trinidad Scorpion. Arašidy od Volim Ljuto neobsahujú žiadne umelé prísady ani konzervačné látky a ich konzumácia je vysoko návyková.

Dymová omáčka Volim Ljuto Brutalero s papričkou Bhut Jolokia 100 ml - táto omáčka od Volim Ljuto je ako stvorená pre tých, ktorí chcú pocítiť intenzívnu štipľavosť na každej chuťové bunke. Chilli papričky Bhut Jolokia Chocolate zmiešané s jamajským chilli a prevoňané dymom jej dodávajú neobyčajnú arómu, ktorá naplno prestúpi všetky vaše zmysly. Garantujeme vám, že na ostrosť tejto omáčky dlho nezabudnete.

Fermentovaná pálivá omáčka Volim Ljuto Brutalero Yellow s papričkami Trinidad Scorpion a Fatalii 100 ml - Volim Ljuto Brutalero je omáčka vyrobená z dvoch druhov chilli papričiek - Trinidad Scorpion Yellow a Fatalii. Netradičné citrusová chuť si právom získala mnoho priaznivcov po celom svete.

Pálivé uhorky na thajský spôsob 370 ml – Perfektné uhorky na hamburger, ku kvalitnej vodke alebo len tak na zahryznutie. Väčšie kusy uhoriek sú naložené s thajskými štipľavými papričkami Fatalia, takže si jazyk užije ako kyslosť, tak pálčivosť.

Čo hovoria naši zákazníci?
17.3.2023
Luxusný a pohodlný darček