Ako to u nás vyzerá?

$main_title

Prečo darčeky od Manboxeo.sk?

 • Jedinečný
  zážitok
 • Rýchle
  doručenie
 • Zákazník
  na 1. mieste
 • Výnimočný
  obsah
 • Ručná
  výroba

Máte otázky?

PREJDITE SI ČASTÉ OTÁZKY (FAQ)

SME TU PRE VÁS

RADI VÁM POMÔŽEME S ČÍMKOĽVEK

Recenzie našich zákazníkov
Danča
13. 8. 2021
S nákupem jsem byla spokojena a obdarovaným udělal dárek radost. Komunikace na velmi vysoké úrovni, doručení bylo do zahraničí (Polska) - zásilka přišla včas bez komplikací.
+ Překvapení pro obdarovaného v neobvyklém balení vč. zábavy při otevírání
+ Zboží, které není vidět všude na pultech obchodů
Jana
2. 8. 2021
Skvělá spolupráce, komunikace e-ailem velmi příjemná. Rychlé jednání, rychlé dodání, vstřícnost. Vybrali jsme bednu pro gurmána, byl to dárek pro tatínka k 80. narozeninám. Bedna vypadala moc hezky a všechny produkty v ní byly perfektně zabalené, aby nedošlo k jejich poškození. Pár produktů jsme zaměnili za jiné a výsledek byl perfektní. Bylo to krásné překvapení, které se tatínkovi moc líbilo. Z produktů byl nadšený, užili jsme si i legraci při jejím otevírání. Můžu všem jen doporučit :)
Dušan
29. 7. 2021
Objednávku som robil telefonicky. Som veľmi spokojný s veľmi príjemným prístupom operátora. Zásielka prišla za dva dni spoločnosťou DHL. Kuriér presný a slušný. Môžem s kľudným svedomím odporúčať firmu Manboxeo.cz. Veľmi pekne ďakujem a určite sa vrátim 😉👍
Daniela
27. 4. 2021
Bedna byla pro přítele k 40tce. Otvírání šlo dobře, netrvalo mu moc dlouho přijít na to, jak na to . Ale líbil se mu nejen čas strávený páčením, ale hlavně obsah bedny. Byl nadšený. Kafíčka už některé vyzkoušel a moc mu chutnalo, některé ještě čekají na příležitost. Čokoládu jsem dostala já ❤️, byla výborná, není to ta co se sní na posezení, ale kvalitní čokoška, které stačí kousek a vychutnáváte si ji hezky pomalu. Do bedny jsem nechala přihodit i bonbónky pro děcka, aby měli taky radost a vyplatilo se, nejstarší dcera netrpělivě čekala a docela zábavnou formou se snažila tátu povzbudit "Kdy už to bude tati?... Už to bude?... A co je vevnitř? " odměna ji samozřejmě potěšila. Děkuji i touto cestou týmu Manboxeo za skvělý dárek, perfektní servis, rychlé dodání. Byl to zážitek
+ Skvělá zábava pro obdarovaného
+ Výborný a chutný obsah bedny
+ Možnost úpravy obsahu bedny
AP
22. 3. 2021
Manboxeo je prostě úžasný. Nabídka, ochota při jednání, obalová technika, rychlost doručení, vše naprosto bez chybičky. Včera jsem obdržela další dva produkty - D skládací štěně a dřevěnou kytici a moc se těším, jakým překvapením budou. Jinak složené kuželky jsou krásné - manžel přítelkyně si báječně pohrál. Moc děkujeme Vašemu kolektivu, zůstaňte pořád tak skvělí.
Bronislava
15. 3. 2021
Velice příjemná komunikace a opravdu rychlé dodání. Jeden den odpoledne jsem objednala a druhý den bylo doručeno !!
 • Originalita Netradičné darčeky pre mužov aj ženy každého veku. Zaručený WOW efekt. Na naše darčeky obdarovaní len tak nezabudnú!
 • Kvalita Kvalitné spracovanie, výnimočné obsahy a široký výber! Také sú darčeky od nás.
 • 100 % záruka Sme si istí tým, že každý, kto naše darčeky dostane, bude nadšený. Preto všetky darčeky zasielame s garanciou kompenzácie v prípade nedostatkov!
 • Zákazník na 1. mieste Zákazník je u nás na prvom mieste. Náš tím sa Vašimi otázkami zaoberá 24 hodín denne, dokonca aj v spánku premýšľame, ako Vám odpovieme, až sa prebudíme ;)

Originálne dárčeky pre mužov aj ženy

MANBOXEO VYHLÁSENIE

Hovoríme „nie“ otrepaným darčekom v podobe škaredých ponožiek, papierových prianí a lacných kolínskych. Nepoužívame baliaci
papier a neviažeme stuhy. 

Ponúkame netradičné darčeky pre mužov! Darčeky, ktorých sa nemôžete dočkať až dorazia, pretože viete, že príjemca bude milovať ich otvorenie!

Darčeky, pri ktorých sa zhromaždia ľudia na oslave doma alebo v kancelárii, pretože pôjdu za zvukom praskajúceho dreva. Každý oslávenec si musí svoj darček vypáčiť z drevenej debny priloženým páčidlom!

Sme Manboxeo a ponúkame originálne a netradičné darčeky pre mužov aj ženy!

Darčeková debna s páčidlom pre mužov

Darčeky pre mužov sú najlepšie vtedy, keď obsahujú tie správne chlapské veci, ale okrem toho by mali pôsobiť lákavo už na prvý pohľad. Čo môže byť pre chlapa lepšie, než vybiť si energiu na drevenej debne, v ktorej na neho čakajú rôzne prekvapenia? Pri našich darčekových debnách pre mužov je vždy aj páčidlo, s pomocou ktorého sa obdarovaný musí k lákavému obsahu dostať. Zvuky a pocity pri lámaní drevenej skrinky sú euforické – musíte to skúsiť, opísať sa to nedá. Manboxeo je Drevená darčeková debna pre muža.

A čo sa môže skrývať vnútri našich štýlových debničiek? Sú to nevšedné darčeky pre mužov, ktoré sa budú skvele vynímať v chlapskej pracovni, ale hoci aj v kuchyni. Spestria jedálny lístok i každú oslavu, v rukách muža sa však môžu stať aj efektívnym športovým vybavením.

Darčeky pre mužov aj ženy

Viete, že váš muž, priateľ alebo len kamarát miluje víno, pivo, whisky, alebo je náruživý cyklista? Pomôžeme vám pripraviť darček, ktorý obsahuje správne vybavenie. Nechýbajú ani drevené debničky s rôznymi lahôdkami a pokrmami, všetkým, čo majú moderní muži radi. A na svoje si prídu aj páni, čo dbajú na svoj zovňajšok a požadujú kvalitnú kozmetickú výbavu.

Ak vyznávate zdravý životný štýl, u nás môžete objednať debničky pre vegetariánov, pre pravých mäsožrútov zase debny s výberovými mäsovými pokrmami.

Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookies Viac info