5 / 5 (min. 0)
1 Recenzia
Set pivných špeciálov prémium 6 ks

 • Tento darček si práve prezerá 2 zákazníci
 • Tento darček dnes zakúpil 1 zákazník

Set pivných špeciálov prémium 6 ks obsahuje 6 položiek:

 • 1× Gulden Draak 0,33 BEL
 • 1× Samuel Smith Organic Chocolate Stout 0,355 l GB
 • 1× Sierra Nevada Torpedo 0,33 l USA
 • 1× Stone GO TO IPA 0,33 l USA
 • 1× BrewDog Elvis Juice plech 0,33 l UK
 • 1× BrewDog Lost Lager 0,33 l UK

32 EUR
* Ceny sú vrátane DPH
Na sklade

V plechovke aj vo fľaši 

Vychutnajte si to najlepšie zo sveta piva. Tento set obsahuje šesť kúskov oceňovaných pivných špeciálov, a to ako v stále obľúbenejšom plechu, tak v klasickej fľaškovej podobe. Výnimočná chuť piva od svetoznámych značiek nenechá žiadneho pivára chladným.

Gulden Draak Polotmavý Quadrippel BEL – jantárové pivo s pevnou smotanovou hlavou, varené podľa nového receptu na báze 3 rôznych sladov. Vôňa so znateľnými tónmi sladu a alkoholu, jemná chuť  s náznakmi zrelého ovocia, sladu, karamelu, korenia, so suchším doznievaním. Drak na fľaši znázorňuje chrlič vody na zvonici v Gente.

Samuel Smith Organic Chocolate Stout – tradičný britský stout bol vyrobený z jemne praženého organického čokoládového sladu a organického kakaa. Vďaka tomu má krémovú a harmonickú chuť, ktorú môžete výborne doplniť kúskom horkej čokolády.

Sierra Nevada Torpedo – vyvážená IPA so silne chmeľovou vôňou je historický prvým pivom, ktoré bolo chmeľované revolučným prístrojom na dry-hopping, ktorý riadi, aké množstvo chmeľovej arómy bude do piva pridané bez toho, aby to ovplyvnilo jeho horkosť. V chuti rozoznáte ľahký citrusový nádych, borovicu a tropické ovocie

Stone Go To IPA – skvelá IPA je chmeľovaná 10-timi chmeľmi, pričom najväčšie množstvo sa pridáva behom konečnej fázy procesu varenia. Tým sa dosiahla výborná horká chuť a vynikla mierne ovocná a borovicová chuť. 

BrewDog Lost Lager – naozaj poctivý stredne horký ležiak s citrusovou a korenistou chuťou stvoril svojrázny škótsky pivovar BrewDog. Popularita tohto pivovaru stúpa čím ďalej, tým viac, a preto jeho zástupca nesmie v našej Debne chýbať.  

BrewDog Elvis Juice – za vznikom tohto neobvyklého piva stál pokus zmiešať citrusovú chuť pomarančov a grapefruitov s výborne horkou IPou. A pokus to bol náramne vydarený. V chuti sa objavuje tiež borovica, bylinky a karamelový slad.

1 hodnotenie

 • Maroš
  5 z 5
  Perfektné darčeky, bezproblémový nákup a rýchla odozva na otázky.

Trvanlivosť: Október 2021

Skladovateľnosť: do 25 °C

Gulden Draak 0,33 BEL - do 10.11.2022
Samuel Smith Organic Chocolate Stout 0,355 l GB - do 31.5.2022
Sierra Nevada Torpedo 0,33 l USA - do 7.10.2021
Stone GO TO IPA 0,33 l USA - do 22.2.2022
BrewDog Elvis Juice plech 0,33 l UK - do 28.4.2022
BrewDog Lost Lager 0,33 l UK - do 18.1.2022