ODPORÚČAME OBJEDNAŤ DARČEK UŽ TERAZ 🎄 O DEBNY JE OBROVSKÝ ZÁUJEM A MÁME LEN OBMEDZENÉ MNOŽSTVO
Set pivních speciálů – premium 6 ks
Set pivních speciálů – premium 6 ks
Set pivních speciálů – premium 6 ks
Set pivních speciálů – premium 6 ks
Set pivních speciálů – premium 6 ks
Set pivních speciálů – premium 6 ks
Set pivních speciálů – premium 6 ks

Výhodný set pivných špeciálov prémium 6 ks

Vychutnajte si to najlepšie zo sveta piva. Tento set obsahuje šesť kúskov oceňovaných pivných špeciálov, a to ako v stále obľúbenejšom plechu, tak v klasickej fľaškovej podobe. Výnimočná chuť piva od svetoznámych značiek nenechá žiadneho pivára... Zobraziť celý popis
32.00 EUR
* Ceny sú vrátane DPH
(1)
Rýchla doprava
Predpokladané doručenie: ZAJTRA 26.10.
Výhodný set pivných špeciálov v plechu i ve sklu 6 ks obsahuje 6 položiek:
Gulden Draak 0,33 BEL
DMT 08/2023 Zloženie
Samuel Smith Organic Chocolate Stout 0,355 l GB
DMT 06/2023 Zloženie
Sierra Nevada Torpedo 0,33 l USA
DMT 06/2022 Zloženie
Stone GO TO IPA 0,33 l USA
DMT 05/2022 Zloženie
BrewDog Elvis Juice plech 0,33 l UK
DMT 07/2022 Zloženie
BrewDog Lost Lager 0,33 l UK
Zloženie
Nahradené: BrewDog Dead Pony Club plech 0,33 l UK
DMT 05/2022
Rozmery a váha
Skladovateľnosť:
do 25 °C

V plechovke aj vo fľaši 

Vychutnajte si to najlepšie zo sveta piva. Tento set obsahuje šesť kúskov oceňovaných pivných špeciálov, a to ako v stále obľúbenejšom plechu, tak v klasickej fľaškovej podobe. Výnimočná chuť piva od svetoznámych značiek nenechá žiadneho pivára chladným.

Gulden Draak Polotmavý Quadrippel BEL – jantárové pivo s pevnou smotanovou hlavou, varené podľa nového receptu na báze 3 rôznych sladov. Vôňa so znateľnými tónmi sladu a alkoholu, jemná chuť  s náznakmi zrelého ovocia, sladu, karamelu, korenia, so suchším doznievaním. Drak na fľaši znázorňuje chrlič vody na zvonici v Gente.

Samuel Smith Organic Chocolate Stout – tradičný britský stout bol vyrobený z jemne praženého organického čokoládového sladu a organického kakaa. Vďaka tomu má krémovú a harmonickú chuť, ktorú môžete výborne doplniť kúskom horkej čokolády.

Sierra Nevada Torpedo – vyvážená IPA so silne chmeľovou vôňou je historický prvým pivom, ktoré bolo chmeľované revolučným prístrojom na dry-hopping, ktorý riadi, aké množstvo chmeľovej arómy bude do piva pridané bez toho, aby to ovplyvnilo jeho horkosť. V chuti rozoznáte ľahký citrusový nádych, borovicu a tropické ovocie

Stone Go To IPA – skvelá IPA je chmeľovaná 10-timi chmeľmi, pričom najväčšie množstvo sa pridáva behom konečnej fázy procesu varenia. Tým sa dosiahla výborná horká chuť a vynikla mierne ovocná a borovicová chuť. 

BrewDog Lost Lager – naozaj poctivý stredne horký ležiak s citrusovou a korenistou chuťou stvoril svojrázny škótsky pivovar BrewDog. Popularita tohto pivovaru stúpa čím ďalej, tým viac, a preto jeho zástupca nesmie v našej Debne chýbať.  

BrewDog Elvis Juice – za vznikom tohto neobvyklého piva stál pokus zmiešať citrusovú chuť pomarančov a grapefruitov s výborne horkou IPou. A pokus to bol náramne vydarený. V chuti sa objavuje tiež borovica, bylinky a karamelový slad.

Čo hovoria naši zákazníci?
10.3.2021
Perfektné darčeky, bezproblémový nákup a rýchla odozva na otázky.
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookies Viac info