Ledové kostky v pytlíčku 9 ks
Ledové kostky v pytlíčku 9 ks

Štýlové ľadové kocky vo vrecúšku 9 ks

Zabudnite na obyčajné ľadové kocky, ktoré sa rozpúšťajú, a tým len riedia váš obľúbený nápoj. Tieto chladiace kocky stačí v originálnom vrecúšku na chvíľu vložiť do mrazáku a nasypať do pohára – plnia funkciu klasického ľadu bez toho, aby menili... Zobraziť celý popis
12.00 EUR
* Ceny sú vrátane DPH
Rýchla doprava
Predpokladané doručenie: Streda 29.9.
Dôležité informácie
  • NEJDE O DARČEK V DEBNE S PÁČIDLOM ČI V TRUHLICI S PÍLKOU

Kocky, ktoré sa na rozdiel od klasického ľadu nerozpúšťajú a neriedia nápoj. Potopia sa ku dnu, a tak neprekážajú pri konzumácii.

Ihneď k odoslaniu
Bezpečné balenie
Kvalitné produkty
Manboxeo Štýlové ľadové kocky vo vrecúšku 9 ks obsahuje 1 položku:
Štýlové ľadové kocky vo vrecúšku
Zloženie
Informácie o doručení
  • Faktúru zasielame len online do e-mailu
  • Všetko je starostlivo a bezpečne zabalené

Praktická a štýlová novinka

Zabudnite na obyčajné ľadové kocky, ktoré sa rozpúšťajú, a tým len riedia váš obľúbený nápoj. Tieto chladiace kocky stačí v originálnom vrecúšku na chvíľu vložiť do mrazáku a nasypať do pohára – plnia funkciu klasického ľadu bez toho, aby menili chuť nápoja. Medzi ich ďalšie výhody patrí to, že neplávajú na hladine, ale potopia sa na dno pohára, a preto neprekážajú pri konzumácii.

Kocky možno použiť opakovane a v prípade, že dostanete chuť naopak na horúci nápoj, môžete ich ohriať v mikrovlnnej rúre. Originálny dizajn pripomína kamenné kocky a zaujme tak vašich hostí na prvý pohľad. Prekvapte skutočne praktickým a jedinečným doplnkom!

Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookies Viac info